ג'קדה זוכה להכרה זאת השנה השנייה ברציפות כמתמודדת ראשית ב-PEAK Matrix®

 

ג‘קדה זוכה להכרה זאת השנה השנייה ברציפות כמתמודדת ראשית ב-PEAK Matrix® של אוורסט גרופ באוטומציה רובוטית של תהליכים (RPA) לשנת 2020

 

ג‘קדה בולטת כספקית היחידה שנכללה בדוחות PEAK Matrix® של אוורסט גרופ לשנת 2020 גם ב-#RPA (אוטומציה רובוטית של תהליכים) וגם ב-IVA (נציגים וירטואליים חכמים)

 

אטלנטה, 8 באוקטובר 2020, :(GLOBE NEWSWIRE)

 

כשארגונים רוצים להשתדרג מכלי RPA מסורתיים ולהתרחב לפלטפורמות אוטומציה חכמה יותר מדרגיות, ג‘קדה Jacada ממשיכה להתבדל עם מוצרי אוטומציית שירות הלקוחות הייחודיים שלה. עם התמקדות חדה כתער בהספקת פתרונות אוטומציה של מרכזי שירות מקצה לקצה באמצעות RPA, ההודעה האחרונה הזאת של אוורסט גרופ שמה את Jacada בליגה משלה כספקית היחידה שקיבלה הכרה בסקירות PEAK Matrix של 2020 גם ב-RPA וגם ב-IVA.

 

המחקר האחרון של אוורסט גרופ מכיר בחוזק של ג‘קדה בהספקת פלטפורמת אוטומציה חכמה מקצה לקצה. כשהיא מתמקדת בצד חוויית הלקוח של העסק באמצעות RPA (ללא השגחה, עם השגחה ומצבי אדם בלולאה), ג‘קדה מאפשרת פתרונות אוטומציה של שירות הלקוחות מקצה לקצה לאינטראקציות בשירות עצמי ובסיוע נציג.

 

"אסטרטגיית פיתוח המוצרים וההגעה לשוק של ג‘קדה מתמקדת באוטומציה של פעולות שירות לקוחות", אמר אמרדיפ מודי, מנהל הפרקטיקה, אוורסט גרופ. "היא חלוצה בהספקת RPA מאוחד ויכולות של בינה מלאכותית שיחתית ויש לה הצעת ערך נבדלת בשביל ארגונים שרוצים לבצע אוטומציה ומיטוב של תהליכים לאורך שרשרת הערך של שירות הלקוחות".

 

היו רכישות רבות בתחום ה-RPA ב-2020 כשהשוק דוחף ליותר מיכולות RPA עצמאיות. שימוש משלים בבינה מלאכותית ו-RPA פותח לארגונים יותר מקרי שימוש כשהם פועלים להרחיב את טביעת הרגל שלהם באוטומציה. יש עלייה גם במקרי השימוש בשירות הלקוחות  כי המגיפה הגלובלית גרמה לתודעה חדשה של דחיפות בתוכניות האימוץ הדיגיטלי.

 

"תחום האוטומציה של שירות הלקוחות מלהיב עכשיו כשספקי RPA של המשרד האחורי נאבקים לצאת משנים של קשיי גודל, התחלות שנכשלו וצנרות פיתוח מוגבלות באוטומציה", מסביר סקוט מריט, מנהל האוטומציה הגלובלית בג‘קדה. "כתוצאה מכך, נראה שכל הדרכים ב-RPA עוברות לתחום שירות הלקוחות בחיפוש אחר הגביע הקדוש של האוטומציה אבל זה תחום מורכב שדורש ותק ופתרונות בדוקים. כאחת מהספקיות האלה שנבדקו תחת לחץ בעשרים השנים האחרונות, אנחנו מאוד גאים להחזיק במעמד הייחודי הזה אצל אוורסט גרופ גם ב-RPA וגם ב-IVA ומצפים לתשומת הלב החדשה שהוא מביא לסיפור שלנו וללקוחות שלנו".

 

ההישג האחרון הזה של ג‘קדה מגיע אחרי שהוכרזה כמתמודדת ראשית בדוח ה-IVA השנתי של 2020, -- הערכת PEAK Matrix™ לסביבת ספקי טכנולוגיה עם מוצרים, גם של אוורסט גרופ. ההכרות האלה והמיקום של ג‘קדה בריבועי הקסם של גרטנר לשנת 2020 בניהול מעורבות עובדים ואוטומציה רובוטית של תהליכים מהווים עוד הוכחה איך רואים את ג‘קדה כפורצת דרך בתחום האוטומציה של שירות הלקוחות.

 

אודות ג‘קדה

 

ג‘קדה Jacada היא המובילה העולמית באוטומציה של שירות לקוחות שמספקת פתרונות חכמים של ניהול באמצעות שירות עצמי ועם מעורבות עובדים ללקוחות ארגוניים. באמצעות גישה של #CollaborationFirst באוטומציה, הפתרונות של ג‘קדה למרכזי שירות מפגישים עיצוב של חוויית משתמש עשירה, הנחיה בזמן אמת ויכולות אוטומציה חכמות שמופעלות על ידי RPA של שירות הלקוחות. באמצעות האוטומציה דלת הקוד ומרכז הבינה המלאכותית שלנו, אנחנו יוצרים חוויות של שיתוף פעולה בין לקוחות, עובדים ורובוטים.

 

הורידו לכם עותק של "Robotic Process Automation – Technology Vendor Landscape with Products PEAK Matrix® Assessment 2020" של אוורסט גרופ שמציין את ג‘קדה.

 

לשאלות של העיתונות, התקשרו עם סקוט מריט בטלפון 770-361-5900 או דואל smerritt@jacada.com.

 

וידיאו שנלווה להודעה זאת זמין בכתובת https://youtu.be/151Hlyz98Ts

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE