אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות בקריביים עם מקום בסנט לוסיה

 

אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות בקריביים עם מקום בסנט לוסיה

 

סן פרנסיסקו, 13 באוקטובר 2020, (BUSINESS WIRE):

 

בעקבות ההתרחבות שלה לאחרונה במרכז הקריביים, אנדרסן גלובל מוסיפה מקום בסנט לוסיה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין Du Boulay, Anthony & Co., ומחזקת עוד את העומק וההשגה של הארגון בחלק המזרחי של האזור.

 

Du Boulay, Anthony & Co. הוקמה לפני יותר מ-15 שנה וצוות אנשי המקצוע שלה מביא ידע ומומחיות מעמיקים כדי לשרת אנשים וחברות עם צרכים משפטיים במגוון רחב של תחומי עיסוק, כולל דיני מסחר וחברות, העברת בעלות, דיני משפחה, נדלן, ליטיגציה והשקעות זרות.

 

"חותמת האיכות של ההצלחה שלנו תמיד הייתה וממשיכה להיות עבודה משפטית ברמה הכי גבוהה שמבוצעת על ידי אנשי המקצוע שלנו שמפגינים בעקביות אחריות ושקיפות", אמרה השותפה מנהלת המשרד מישל אנתוני-דסיר. "המטרה שלנו היא להישאר חברת עורכי דין מובילה ולהתמקד בשירותים עם היענות גבוהה והתאמה אישית ללקוחות. אנחנו מסורים לפיתוח ושמירה על קשרים חזקים עם הלקוחות, ושיתוף הפעולה שלנו עם אנדרסן גלובל יאפשר לנו לענות על הדרישות של עולם עסקי יותר מורכב שמשתנה כל הזמן".

 

מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן, הוסיף: "סנט לוסיה היא עוד שוק חשוב עבור הארגון שלנו, שמחזק את האסטרטגיה הגלובלית הכוללת שלנו לשמש באופן יעיל כחנות של הכל במקום אחד ללקוחות הרב לאומיים שלנו. למישל והצוות שלה כבר יש יחסים קרובים וחזקים עם כמה מחברות שיתוף הפעולה שלנו באזור. למרות מגיפת קוביד-19, הארגון שלנו ממשיך להתמקד בהרחבת הפלטפורמה הגלובלית שלו, במיוחד בקריביים, וצפויה התרחבות נוספת באזור השנה".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-6,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-206 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire