נקסקו פלסטיקס חותמת על הסכם הפצה באירופה עם קינגפה

 

 

נקסקו פלסטיקס חותמת על הסכם הפצה באירופה עם קינגפה

 

 

דה וודלנדס, טקסס, 20 באוקטובר 2020, (BUSINESS WIRE) :

 

Nexeo Plastics נקסקו פלסטיקס, מפיצה גלובלית מובילה של שרפים תרמו פלסטיים, חתמה על הסכם עם kingfa קינגפה להפצת מוצרי התרמו פלסטיקה ההנדסיים שלה ברחבי אירופה.

 

בתוקף מיידי, נקסקו פלסטיקס תמכור ותפיץ את התרכובות המיוצרות באופן מקומי של קינגפה. כל קבוצת מוצרים מציעה מגוון רחב של אפשרויות התאמת צבעים ותכונות מוטבעות לשיפור הייצור והפונקציונליות של המוצר המוגמר. זה כולל מערך של אפשרויות בחירה בתרכובות ללא מילוי, עם מילוי טלק, מחוזקות, מוקשחות, מעכבות בעירה וממוחזרות.

 

"אנחנו מצפים לשותפות עם נקסקו פלסטיקס כדי להרחיב את הנוכחות שלנו באירופה ולהגיע ללקוחות חדשים שמחפשים פתרונות של תרכובות מותאמות אישית באיכות גבוהה", אמר ד"ר ד.ה. סון, המנהל כללי של קינגפה אירופה.

 

לקינגפה, מובילה בולטת במחקר, ייצור ומכירות של חומרים פולימריים מתקדמים, יש מתקנים אירופים בוויסבדן, גרמניה, שמשרתים את אזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה. האתר כולל מפעל ייצור בטכנולוגיות מתקדמות עם כושר ייצור שנתי של 30,000 טון, מחסנים משולבים ומעבדות טכניות מצוידות במלואן למגוון רחב של בדיקות.

 

"אני נרגש לשתף פעולה עם קינגפה ומכך שיכולות הייצור והמוצרים הנרחבים שלה יהיו זמינים ללקוחות שלנו באירופה", אמר פול טיילר, הנשיא והמנהל הכללי של נקסקו פלסטיקס. "המוניטין של קינגפה בחדשנות ופיתוח של חומרים פולימריים מתקדמים מפורסם מאוד ויוסיף מוצרים מוכרים גלובלית ובמחירים תחרותיים להיצע שלנו".

 

הרחבת הספקים של נקסקו פלסטיקס היא חלק מאסטרטגיה מתמשכת לספק מגוון רחב של אפשרויות בחירה במוצרים, מומחיות בשרשרת האספקה ושירותי מכירות ולקוחות יוצאי דופן כדי לענות על הביקוש מצד הלקוחות שלה ברחבי העולם.

 

אודות נקסקו פלסטיקס

 

Nexeo Plastics נקסקו פלסטיקס היא מפיצה גלובלית מובילה של שרפים תרמו פלסטיים, המייצגת מוצרים איכותיים של ספקים ברמה העליונה ומשרתת בסיס לקוחות מגוון בצפון אמריקה, אמריקה הלטינית, אירופה, המזרח התיכון ואפריקה ואסיה. מעזרה בבחירת חומרים ועד לזיהוי פתרונות של שרשרת האספקה ומלאי, אנחנו פועלים מעבר ללוגיסטיקה המסורתית כדי לספק שירותים עם ערך מוסף בענפי תעשייה רבים, כולל רכב, שירותי בריאות, אריזות, תילים וכבלים, הדפסה תלת מימדית ועוד. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.nexeoplastics.com.

 

אודות קינגפה

 

kingfa קינגפה היא ספקית גלובלית בולטת של חומרים מתקדמים. על בסיס מחקר, ייצור, מכירות ושירותים של חומרים חדשניים, קינגפה מספקת פתרונות חדשים ליצירת חיים יותר בטוחים ונוחים. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר http://www.kingfa.com/en/.

 

אנשי קשר

Keith Mackert
Tel: 281-297-0005
Email: kmackert@nexeoplastics.com

 

מקור:  Nexeo Plastics

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire