סנטיריטי זוכה להכרה על פלטפורמת AIOps מובילה בשוק עם אבטחת סייבר משולבת

 

סנטיריטי זוכה להכרה על פלטפורמת AIOps מובילה בשוק עם אבטחת סייבר משולבת

 

דוח האנליסטים של Enterprise Management Associates (EMA) ממצב את סנטיריטי כמובילה בעלת ערך רב עבור יצירת השפעה על העסק והתאמה בין המחשוב והעסק

 

ניוטון, מסצ‘וסטס, 22 באוקטובר 2020, (BUSINESS WIRE) :

 

Centerity Systems, Inc., פלטפורמת ה-AIOps המובילה עם ניתוחי ביצועים מתקדמים ואבטחה משולבת, הודיעה היום על ההכרה שלה כמובילה בעלת ערך רב בדוח האחרון "EMA Radar Report: AIOps – A Guide for Investing in Innovation".

 

EMA העריכה 17 ספקי AIOps לפי מקרי שימוש של (1) השפעה על העסק והתאמה בין המחשוב והעסק, (2) ניהול אירועים, ביצועים וזמינות ו-(3) השפעת השינוי ומיטוב הקיבולת כדי להנחות ארגונים בבחירת פלטפורמת ה-AIOps שלהן. פלטפורמת ה-AIOps של סנטיריטי צוינה כמובילה בשוק בכל מקרי השימוש ש-EMA העריכה. סנטיריטי היא בין המובילים במתן ערך יוצא דופן במקרי השימוש של השפעה על העסק והתאמה בין המחשוב והעסק וגם של ניהול אירועים, ביצועים וזמינות, בגלל החוזק הטכני שלה, ההשפעה על התוצאות העסקיות וההתקנה המשתלמת. בנוסף, EMA חלקה כבוד לסנטיריטי עם פרס מיוחד על פונקציונליות אבטחה משולבת מתקדמת.

 

פלטפורמת ה-AIOps של סנטיריטי - Centerity Systems משפרת את הביצועים והאמינות של תהליכים עסקיים ותפעוליים, תוך שימוש בגישה שמודדת ברציפות את המצב הכולל של שירותים טכנולוגיים חשובים על ידי הספקת ניתוחים עסקיים מאוחדים בזמן אמת. דשבורדים למנהלי SLA חושפים סיכונים עסקיים וסיכוני אבטחה, מזהים חריגות בביצועים ומבודדים תקלות ביישומים, מערכות הפעלה, תשתיות ונכסים בענן. זה מתבצע על ידי אוטומציה של מפות טופולוגיה ויחסי תלות של נכסי המחשוב, ושילוב כל נכס בתצוגות של שירותים עסקיים ותפעוליים. גילוי החריגים המופעל על ידי בינה מלאכותית וריבוי הלקוחות תומכים בניהול עם ריבוי משתמשים, ריבוי ספקים וריבוי מקומות, וזה אידיאלי בשביל ספקי שירותים מנוהלים, ספקי שירותי ענן וארגונים.

 

"סנטיריטי היא חדשנית ייחודית בתחום ה-AIOps", אמר דניס דרוגסת, סגן נשיא EMA. "סנטיריטי בולטת בשימוש המתקדם שלה בבינה מלאכותית/ למידת מכונה במגוון של הקשרים, כולל ‘CyberOps‘, וגם בחוזקות המיוחדות שלה בגילוי בדומיינים, הטמעת נתונים, ותצוגות ודשבורדים מאוחדים. בזכות החוזקות האלה, יחד עם זמן ההגעה המהיר לערך של הפלטפורמה והתקורה המנהלית המוגבלת, סנטיריטי היא הבחירה המגוונת והמתקדמת למי שמאמץ AIOps".

 

לפי ההערכה של EMA, פלטפורמת ה-AIOps של סנטיריטי נבדלת מהמתחרים שלה בדברים האלה:

לדברי EMA, המסר לארגוני מחשוב שרוצים להתקדם באימוץ של AIOps הוא באופן כללי מסר מאוד חיובי. היתרונות שמושגים גדלים במגוון ובערך. AIOps יכול וצריך ליצור שינוי בכך שהוא מאפשר קבלת החלטות יעילה יותר, שיתוף נתונים ואוטומציה המבוססת על ניתוחים. ההמלצה של EMA נשארת שקונים צריכים לשקול את המציאות שלהם, ואז להתחיל בחיפוש אחר פלטפורמת ה-AIOps שהכי מתאימה לדרישות שלהם.

 

"בעידן הדיגיטלי, חייבים לצפות ב-AIOps, אבטחה וניהול סיכונים ולתאם אותם באמצעות פלטפורמה אחת", אמר רוי קירן, מנכ"ל Centerity Systems. "זה לא רק מה שאנו רואים שהלקוחות שלנו צריכים ורוצים, זה גם מה שסנטיריטי עושה הכי טוב. המיצוב של סנטיריטי על ידי EMA והפרס על שילוב האבטחה הם אישור להתכנסות של AIOps ואבטחה. יותר קריטי מאי פעם שמנהלים בכירים בארגונים -- בין אם מנמ"רים, מנהלי אבטחת נתונים, מנכ"לים או חברים במועצת המנהלים -- יקבלו החלטות עסקיות אסטרטגיות מבוססות סיכונים באמצעות פלטפורמה אחת, דשבורד אחד; למעשה, מקור אחד של אמת".

 

התקנת AIOps והעולם האמיתי: הפגשת התפעול והאבטחה

 

ארגונים יכולים לראות איך אחרים מתקינים AIOps כדי לטפל במגוון של מקרי שימוש על ידי צפייה בשידור אינטרנט חי שמארחת EMA בשם AIOps Deployments and the Real World: Bringing Operations and Security Together, שיתקיים ביום שלישי, 10 בנובמבר בשעה 13:00 שעון החוף המזרחי.

 

אפשר להירשם לשידור כאן: https://info.enterprisemanagement.com/aiops-deployments-in-the-real-world-webinar-centerity.

 

אודות סנטיריטי

 

פלטפורמת הסייבר-AIOps של סנטיריטי Centerity Systems עם אבטחה משולבת מתקדמת מספקת תצוגות דינמיות של השירותים העסקיים של כל מחסנית הטכנולוגיות למנהלים שאחראים על שירותים עסקיים מבוססי טכנולוגיות, ומבטיחה את הביצועים, הזמינות והאבטחה של תהליכים קריטיים. סנטיריטי מציגה ניתוחים עסקיים מאוחדים בזמן אמת של סביבות טכנולוגיות מורכבות באתר, בענן והיברידיות שיוצרים דשבורדים למנהלי SLA שמזהים חריגות בביצועים ומבודדים תקלות ביישומים, מערכות הפעלה, תשתיות ונכסים בענן. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר centerity.com

 

אנשי קשר

 

Stephen McCarney
Merlin Ventures | Merlin Cyber
smccarney@merlin.vc
703-752-8356

 

מקור:  Centerity Systems, Inc.

 

מולטימדיה

תמונה

EMA מעניקה הכרה לסנטיריטי על פלטפורמת AIOps מובילה בשוק עם אבטחה משולבת (גרפיקה: Business Wire)

 

לוגו

 

 

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire