בומברדייה מודיעה על תאריך הסגירה ותנאי סגירה מתוקנים של המכירה של עסק מבני התעופה ל-Spirit AeroSystems Holding, Inc.

 

 

בומברדייה מודיעה על תאריך הסגירה ותנאי סגירה מתוקנים של המכירה של עסק מבני התעופה ל-Spirit AeroSystems Holding, Inc.

 

כל הסכומים בהודעה לעיתונות הזאת הם בדולרים אמריקנים אלא אם מצוין אחרת.

 

 

מונטריאול, 26 באוקטובר 2020, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

בומברדייה (TSX: BBD.B) הודיעה היום על התקשרותה בהסכם סופי מתוקן למכירת עסק מבני התעופה ל-Spirit AeroSystems Holding, Inc. (ספיריט), שתומך בהחלטה האסטרטגית של בומברדייה למצב את עצמה מחדש כחברה שעוסקת רק במטוסי מנהלים. העסקה הזאת אמורה להיסגר ב-30 באוקטובר 2020 אחרי שכל תנאי הסגירה מולאו.

 

לפי ההסכם המתוקן, ספיריט תרכוש את פעילויות מבני התעופה ועסקי שירותי האפטרמרקט של בומברדייה בבלפסט, בריטניה, קזבלנקה, מרוקו ומפעל ה-MRO (תחזוקה, תיקונים ושיפוצים כלליים) של מבני תעופה בדאלאס, ארה"ב, תמורת תשלום של 275 מיליון דולר במזומן, נטילת התחייבויות על ידי ספיריט, כולל מקדמות ממשלתיות ניתנות להחזר והתחייבויות פנסיה, ששווין 824 מיליון דולר, וגם התאמות מסוימות של הסכמי המסחר של הצדדים לטובת בומברדייה.

 

"ההודעה של היום היא עוד ציון דרך בדרך להשגת היעד האסטרטגי שלנו למצב את בומברדייה מחדש כחברה שעוסקת רק במטוסי מנהלים", אמר אריק מרטל, נשיא ומנהל כללי, Bombardier Inc.. "אנחנו מאוד נרגשים לגבי העתיד שלנו כחברה ממוקדת יותר. ההכנסות מהעסקה הזאת ומהמכירה התלויה ועומדת של בומברדייה תחבורה מחזקות את הנזילות שלנו וממצבת אותנו להתחיל לעצב מחדש את מבנה ההון שלנו ולטפל בבעיות במאזן שלנו כדי שנוכל להשיג את מלוא הפוטנציאל של העובדים המאוד מוכשרים שלנו ושל תיק מטוסי המנהלים המובילים בענף שלנו".

 

אודות בומברדייה

 

עם יותר מ-60,000 עובדים על פני שני מגזרים עסקיים, בומברדייה היא מובילה גלובלית בענף התחבורה, שיוצרת מטוסים ורכבות חדשניים שמשנים את השוק. המוצרים והשירותים שלנו מעניקים חוויות נסיעה מהמעלה הראשונה שקובעות אמות מידה חדשות בנוחיות של הנוסעים, יעילות אנרגטית, אמינות ובטיחות.

 

לבומברדייה, שהמטה שלה במונטריאול, קנדה, יש אתרי ייצור והנדסה ב-25 מדינות וגם תיק רחב של מוצרים ושירותים לשוקי התעופה העסקית, התעופה המסחרית והתחבורה המסילתית. המניות של בומברדייה נסחרות בבורסה לניירות ערך של טורונטו (BBD). בשנת הכספים שהסתיימה ב-31 בדצמבר 2019 בומברדייה רשמה הכנסות של 15.8 מיליארד דולר. חדשות ומידע זמינים בכתובת bombardier.com או תעקבו אחרינו בטוויטר @Bombardier

1. שווי העסקה מבוסס על הכנסות צפויות של 275 מיליון דולר וכולל את הערכים בספרים לפי IFRS ביום 30 בספטמבר 2020 של ההתחייבויות המועברות של בומברדייה.

 

 

בומברדייה הוא שם מסחרי של בומברדייה בע"מ וחברות הבת שלה.

 

 

למידע נוסף:

Jessica McDonald
Advisor, Media Relations and Public Affairs 
Bombardier Inc.
+15142627255

Patrick Ghoche
Vice President, Corporate Strategy and Investor Relations
Bombardier Inc.
+5148615727

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWS WIRE