אנדרסן גלובל מוסיפה נוכחות נוספת בג'מייקה

 

אנדרסן גלובל מוסיפה נוכחות נוספת בג‘מייקה

 

 

סן פרנסיסקו, 27 באוקטובר 2020, (BUSINESS WIRE) :

 

אנדרסן גלובל מחזקת עוד את דריסת הרגל שלה בשוק של גמ‘ייקה ובאזור הקריביים עם ההוספה של חברת שיתוף הפעולה Myers, Fletcher & Gordon, חברת עורכי הדין הגדולה ביותר במדינה.

 

Myers, Fletcher & Gordon שהוקמה ב-1944 מספקת שירותים משפטיים לחברות גלובליות, גופים ממשלתיים ואנשים פרטיים עם מומחיות מקומית ובינ"ל בענפים שונים כגון תיירות, תחבורה, שירותים פיננסיים, תקשורת, כרייה, אנרגיה ועבודה. יכולות השירות המלא שלה כוללות ליטיגציה, דיני חברות ומסחר, דיני נדלן, קניין רוחני, דיני מיסים, דיני קניין, דיני ספורט, תחרות, תעופה ורגולציה ומסחר פיננסיים.

 

"את היכולת שלנו לספק פתרונות הטובים מסוגם מחזקים המשאבים הרבים שלנו והמומחיות הרחבה, ושיתוף הפעולה הזה מצייד עוד את היכולות הגדלות שלנו", אמר השותף המנהל פיטר גולדסון. "הגישה שלנו שממתמקדת בלקוח והמחויבות לאחריות מתאימה מאוד לתרבות והערכים של אנדרסן גלובל. אנחנו שמחים לעבוד לצד חברת שיתוף הפעולה הג‘מייקנית העמיתה Senior Accounting Services, וגם עם החברות החברות וחברות שיתוף הפעולה האחרות של הארגון ברחבי העולם".

 

"Myers, Fletcher & Gordon היא קבוצה של אנשי מקצוע דינמיים שהוכיחו שהם מספקים את הרמה הגבוהה ביותר של תמיכה משפטית כבר יותר משבעה עשורים", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן. "הצלחנו מאוד בקריביים, ושיתוף הפעולה שלנו עם פיטר והצוות שלו מחזק את היכולת שלנו לספק שירות יעיל באזור וברחבי העולם".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-6,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-210 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire