נקסקו פלסטיקס חותמת על הסכם הפצה באירופה, המזרח התיכון ואפריקה עם חברה מסונפת של KuibyshevAzot

נקסקו פלסטיקס חותמת על הסכם הפצה באירופה, המזרח התיכון ואפריקה עם חברה מסונפת של KuibyshevAzot

 

 

דה וודלנדס, טקסס, 27 באוקטובר 2020, (BUSINESS WIRE):

 

נקסקו פלסטיקס, מפיצה גלובלית מובילה של שרפים תרמו פלסטיים, חתמה על הסכם עם STFG Filamente GmbH, חברה מסונפת של KuibyshevAzot, חברת כימיקלים רוסית, להפצת המוצרים מבוססי ה-PA6 שלה ברחבי אירופה.

 

"אנחנו נרגשים לחבור לנקסקו פלסטיקס ולהיות חלק מרשת ההפצה הנרחבת שלה, ולספק ללקוחות שלנו יותר אפשרויות בחירה ושירות לקוחות מצוין ברחבי אירופה", אמר דמיטרי ריבקין, מהל השיווק. "קו מוצרי השרפים Volgamid™ מציע למשתמשי הקצה מגוון של אפשרויות בחירה, כולל חומרי מיחזור מקיימים ליישומים מתקדמים".

 

נקסקו פלסטיקס תמכור ותפיץ את סדרת המוצרים Volgamid™ ECO. חומרי ECO הם פתרונות ידידותיים לסביבה שעוזרים להפחית פליטות CO2 ומציעים למשתמשי הקצה אפשרות ייצור של כלכלה מחזורית. עם שתי אפשרויות בחירה -- מוצרי ECO-G6A, תערובת שרובה  חומרים ראשוניים/ ממוחזרים ומוצרי ECO-G6B עם 100% חומרים ממוחזרים -- יצרנים יכולים לתת מענה ספציפי ליעדי הקיימות שלהם. נקסקו פלסטיקס גם תמכור את תיק מוצרי ה-PA6 של KuibyshevAzot כולל תרכובות 6PA סטנדרטיות וחומרי BXD לא מחוזקים ועם סיכה Volgamid™.

 

"ההסכם עם KuibyshevAzot מאריך את ההגעה שלנו באירופה, המזרח התיכון ואפריקה ומשפר את המבחר של חומרים תרמו פלסטיים סטנדרטיים וידידותיים לסביבה למי שצריך פתרונות למגוון של יישומים", אמר פול טיילר, הנשיא והמנהל הכללי של נקסקו פלסטיקס. "קו המוצרים שלה ECO הוא תוספת רצויה לתיק הכולל שלנו בקטגוריית המוצרים המקיימים".

 

אודות נקסקו פלסטיקס

 

נקסקו פלסטיקס היא מפיצה גלובלית מובילה של שרפים תרמו פלסטיים, המייצגת מוצרים איכותיים של ספקים ברמה העליונה ומשרתת בסיס לקוחות מגוון בצפון אמריקה, אמריקה הלטינית, אירופה, המזרח התיכון ואפריקה ואסיה. מעזרה בבחירת חומרים ועד לזיהוי פתרונות של שרשרת האספקה ומלאי, אנחנו פועלים מעבר ללוגיסטיקה המסורתית כדי לספק שירותים עם ערך מוסף בענפי תעשייה רבים, כולל רכב, שירותי בריאות, אריזות, תילים וכבלים, הדפסה תלת מימדית ועוד. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.nexeoplastics.com.

 

אודות KuibyshevAzot

 

KuibyshevAzot PJSC היא אחד העסקים המובילים בתעשייה הכימית של רוסיה. KuibyshevAzot PJSC היא המובילה ברוסיה בייצור של קפרולקטם ופוליאמיד, חוטי טקסטיל ותעשייתיים, אריגי חבלים, פוליאמיד ומעורב באריגי PA ברוסיה, והיא גם אחת היצרניות המובילות בדשני חנקן ברוסיה. ב-15 בספטמבר 2020 KuibyshevAzot פתחה את קו התירכוב האירופי הראשון והשביעי בעולם באתר טוויית הסיבים של STFG ברודולשטט, גרמניה, עם הטכנולוגיה הכי חדישה וכושר ייצור של 12 אלף טון. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.kuazot.ru.

צפו בגרסת המקור באתר www.businesswire.com:

 

https://www.businesswire.com/news/home/20201027005774/en/

 

אנשי קשר

 

Keith Mackert
Tel: 936-242-0498
Email: kmackert@nexeoplastics.com

 

מקור: Nexeo Plastics

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire