אנדרסן גלובל מתחילה התרחבות לאלבניה

 

אנדרסן גלובל מתחילה התרחבות לאלבניה

 

סן פרנסיסקו, 28 באוקטובר 2020, (BUSINESS WIRE) :

 

אנדרסן גלובל ממשיכה להתמקד באסטרטגיית ההתרחבות שלה באזור האירופי עם ההוספה של KALO & ASSOCIATES באלבניה.

 

החברה, שהוקמה ב-1994 על ידי השותף המנהל פרפרים קלו היא חברת עורכי דין מובילה באלבניה. עם צוות של שמונה שותפים ו-30 אנשי מקצוע, יש לחברה יכולות מוכחות בבנקאות ופיננסים, חברות, מסחר, ליטיגציה ובוררות, עבודה, מיסים, תשתיות, קניין רוחני ונדלן. בנוסף לעבודה עם פרויקטים גדולים ומשקיעים ומוסדות פיננסיים בינ"ל, כולל כמה חברות Fortune 500, החברה תרמה להתפתחותה של מסגרת מודרנית של חוקים ורגולציה של המסחר על ידי מעורבות בניסוח חוקים על עסקאות מובטחות, חכירה פיננסית, קרנות פנסיה, קרנות של השקעות קולקטיביות, תקשורת, זיכיונות, אנרגיה מתחדשת ויעילות אנרגטית. בנוסף, החברה מדורגת במקום גבוה ב-IFLR1000, Chambers ו-Legal 500.

 

"הסביבה העסקית ממשיכה להשתנות והפעילות של הלקוחות שלנו משיכה לגדול, ולכן הם רוצים לחבור לחברה שיש לה את המיומנויות, הידע והיכולות להסתגל לצרכים המתפתחים שלהם", אמר פרפרים. "שיתוף הפעולה עם אנדרסן גלובל יאפשר לנו לחזק את היכולות שלנו ולתמוך בצמיחה של הלקוחות שלנו על ידי מתן שירות יעיל בלי קשר לגבולות".

 

מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן, הוסיף: "אסטרטגיית ההתרחבות שלנו אפשרה לארגון שלנו להגדיל במהירות את הפלטפורמה שלו בכל העולם, וליצור נוכחות עזה שמורכבת מחברות שקובעות את אמות המידה בשירותים ללקוחות בשווקים שלהן. פרפרים והצוות שלו אינם יוצאי דופן ומפגינים את אמות המידה המקצועיות הגבוהות ביותר ומחויבות לאחריות. הם מספקים כיסוי סינרגטי נוסף לאזור ומשתלבים היטב בגישה הגלובלית שלנו".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-6,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-210 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire