אנדרסן גלובל מרחיבה את הכיסוי בסנט קיטס ונוויס

 

אנדרסן גלובל מרחיבה את הכיסוי בסנט קיטס ונוויס

 

סן פרנסיסקו, 29 באוקטובר 2020, (BUSINESS WIRE) :

 

אנדרסן גלובל ממשיכה את ההתרחבות שלה בקריביים באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם החברה לראיית חשבון עם מלוא השירותים Lanns-Monish & Associates, ומוסיפה מימד לנוכחות של הארגון בסנט קיטס ונוויס.

 

בראש החברה שהוקמה ב-1991 ונמצאת בבסטר עומדת המייסדת והמנהלת הכללית של המשרד מרסלה לנס-מוניש. הצוות של עשרה אנשי מקצוע מספק שירותי מיסים וראיית חשבון ללקוחות מקומיים ובינ"ל, כולל ייעוץ עסקי, שינוי מבני של חברות, ציות מס, תשלום משכורות וייעוץ סיכונים. בנוסף, הם מספקים שירותים למגוון של ענפים, כולל אירוח, תיירות, ייצור והמגזר הציבורי.

 

"המסירות והאחריות של הצוות שלנו לספק ללקוחות שירות הטוב מסוגו עזרו לנו להפוך למובילים בתחומי העיסוק שלנו", אמרה מרסלה. "שיתוף הפעולה הזה יאפשר לנו להביא את שירות הלקוחות שלנו לרמה הבאה ולהרחיב את ההגעה שלנו באופן רחב יותר. אנחנו נרגשים לעבוד יחד עם החברות החברות וחברות שיתוף הפעולה של אנדרסן גלובל, המקומיות והבינ"ל".

 

מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן הוסיף: "אנחנו מתרחבים במהירות בקריביים ועם חברות מיסים ועריכת דין שהן באמת באיכות גבוהה. בהמשיכנו להתרחב במהירות באזור, החבירה לאנשים שחושבים כמונו מבטיחה שנהיה מצוידים יותר לספק שירות יעיל בכל העולם. שיתוף הפעולה שלנו עם Lanns-Monish, יחד עם התוספת שלנו מהזמן האחרון HazelAlleyne Law Firm, נותן לנו כיסוי מלא בסנט קיטס ונוויס, והוא עוד חוליה בהתרחבות של הארגון שלנו באזור".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-6,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-211 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire