זינגה מודיעה על התוצאות הכספיות ברבעון השלישי של 2020

 

זינגה מודיעה על התוצאות הכספיות ברבעון השלישי של 2020

 

מדווחת על ההכנסות וההזמנות הרבעוניות הגדולות ביותר בתולדות זינגה

יוצרת את תזרים המזומנים התפעולי הטוב ביותר ברבעון שלישי

מעלה את הצפי לשנה המלאה 2020

נמצאת בעמדה ייחודית להיות מובילת צמיחה בבידור אינטראקטיבי ב-2021 ואחריה

 

סן פרנסיסקו, 4 בנובמבר 2020, (BUSINESS WIRE) :

 

 

Zynga Inc.  (Nasdaq: ZNGA) פרסמה היום את התוצאות הכספיות שלה ברבעון השלישי שהסתיים ב-30 בספטמבר 2020, על ידי פרסום המכתב הרבעוני של ההנהלה על הרווח ברבעון השלישי של 2020 באתר קשרי המשקיעים שלה. ראו בבקשה את המכתב הרבעוני על הרווח המצורף או בקרו בכתובת http://investor.zynga.com/financial-information/quarterly-results כדי לגשת למכתב.

 

"רשמנו תוצאות חזקות ברבעון השלישי, יותר מהצפי בכל המדדים הפיננסיים החשובים, כולל ההכנסות וההזמנות הרבעוניות הגדולות ביותר אי פעם ותזרים המזומנים התפעולי הטוב ביותר ברבעון שלישי. הביצוע של אסטרטגיית הצמיחה הרב שנתית שלנו הביא לתוצאות המצוינות שלנו עד היום ויצר תנופה חיובית בשירותים החיים שלנו ובעסק בכללותו", אמר פרנק גיבו, מנהל העסקים הראשי של זינגה. בהרחיבנו את החוזק שלנו בשירותים חיים, השקנו לאחרונה את אחד מהזיכיונות החשובים שלנו Harry Potter: Puzzles & Spells למעריצים בכל העולם עם ביקורות חיוביות משחקנים וסגרנו את הרכישה שלנו את Rollic ב-1 באוקטובר -- שמציינת את הכניסה שלנו לקטגוריית ההייפר קז‘ואל הצומחת במהירות. היום אנחנו מעלים את הצפי שלנו לשנה המלאה 2020 ונמצאים בעמדה ייחודית להיות מובילי צמיחה בבידור אינטראקטיבי ב-2021 ואחריה".

 

ההנהלה של זינגה גם תארח שיחת ועידה בשעה 14:00 שעון החוף המערבי (17:00 שעון החוף המזרחי) היום כדי לדון בתוצאות של החברה. אפשר יהיה לשאול שאלות בשיחה וזינגה תענה על כמה שאלות שיתאפשר.

 

אפשר לגשת לשיחת הוועידה בכתובת http://investor.zynga.com -- והשמעה חוזרת שלה תהיה זמינה דרך האתר אחרי השיחה -- או דרך מספרי החיוג של הוועידה שלהלן:

 

מספר חיוג לשיחה חינמית:

(800) 537-0745

מספר חיוג בינלאומי:

(253) 237-1142

מספר הזיהוי של הוועידה:

4979891

אודות זינגה

זינגה Zynga  היא מובילה גלובלית בבידור אינטראקטיבי עם משימה לחבר את העולם באמצעות משחקים. עד היום, יותר ממיליארד אנשים שיחקו בזיכיונות של זינגה כולל  CSR Racing™, Empires & Puzzles™, Merge Dragons!™, Merge Magic!TM, Toon Blast™, Toy Blast™, Words With Friends™ ו-Zynga Poker™. המשחקים של זינגה זמינים ביותר מ-150 מדינות ואפשר לשחק בהם בפלטפורמות חברתיות ומכשירים ניידים בכל העולם. מטה החברה, שהוקמה ב-2007, נמצא בסן פרנסיסקו עם אתרים בארה"ב, קנדה, בריטניה, אירלנד, הודו, טורקיה ופינלנד. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.zynga.com או תעקבו אחרי זינגה בטוויטר, אינסטגרם, פייסבוק או הבלוג של זינגה.

מידע צופה פני עתיד

 

ההודעה לעיתונות הזאת כוללת מידע צופה פני עתיד שמתייחס, בין היתר, לתחזיות הצפי לשנה המלאה 2020 ולהזדמנויות לצמיחה עתידית. מידע צופה פני עתיד לעיתים קרובות כולל מילים כגון תחזית, חזוי, מתוכנן, מתכוונת, צופה, מאמינה, מטרה, מצפה, ואמירות בזמן עתיד הן בדרך כלל צופות פני עתיד. ההשגה או ההצלחה של העניינים שכולל מידע צופה פני עתיד כזה כרוכה בסיכונים, אי ודאויות והנחות משמעותיים. אין לבטוח ביטחון מופרז במידע צופה פני עתיד כזה, שמבוסס על מידע שזמין לנו בתאריך שלו. אנחנו לא נוטלים שום התחייבות לעדכן מידע זה. מידע נוסף על סיכונים, אי ודאויות והנחות אלה מתואר או יתואר בפירוט רב יותר בדוחות הפומביים שאנחנו מגישים לרשות האמריקנית לניירות ערך (SEC), שעותקים שלהם אפשר להשיג על ידי ביקור באתר קשרי המשקיעים שלנו בכתובת http://investor.zynga.com או באתר של SEC בכתובת www.sec.gov.

 

הערת העורך

 

כדי להוריד חומר B-roll של זינגה וגרפיקה חשובה למשחקים שלה, בקרו בבקשה: http://bit.ly/ZyngaQ320

 

גלריית תמונות/ מולטימדיה זמינה:

 

https://www.businesswire.com/news/home/20201104005051/en/

אנשי קשר

Zynga Investor Relations:
Rebecca Lau
Investors@zynga.com

Zynga Press:
Sarah Ross
Sarah@zynga.com

 

מקור: Zynga

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire