אנדרסן גלובל נכנסת לארמניה

 

אנדרסן גלובל נכנסת לארמניה

 

סן פרנסיסקו, 5 בנובמבר 2020, (BUSINESS WIRE) :

אנדרסן גלובל מתחילה בהתרחבות בארמניה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם TK & Partners, חברת עורכי דין עם מלוא השירותים שנמצאת בירוואן.

בראש החברה שהוקמה ב-2012 עומד השותף מנהל המשרד וארוג‘ן אבדקיאן והיא פועלת עם חמישה שותפים ו-17 אנשי מקצוע, המשרתים לקוחות בינ"ל ומקומיים. החברה מספקת שירותי ייעוץ ושירותים משפטיים בתחומים של חברות, בנקאות ופיננסים, הגבלים עסקיים ותחרות, קניין רוחני, נדלן, פשיטות רגל, מיסים, אנרגיה ועבודה.

"ההצלחה של החברה  שלנו בנויה על המחויבות שלנו לאחריות והשאיפה שלנו להיות הארגון שהוא אמת המידה לאיכות בענף", אמר וארוג‘ן. "כשאנו מתכננים להרחיב את הנוכחות והיכולות הבינ"ל שלנו, שיתוף הפעולה שלנו עם אנדרסן גלובל פותח דלתות להזדמנויות צמיחה חדשות כי נוכל לספק ללקוחות שלנו שירותי מיסים ושירותים משפטיים שאינם מוגבלים מבחינה ג"ג".

"TK & Partners התפתחה מאוד ותמשיך להרחיב את הנוכחות והיכולות הבינ"ל שלה", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן. "לווארוג‘ן והצוות שלו יש רקורד מוכח בחדשנות ומתן שירותים הטובים מסוגם ללקוחות. שיתוף הפעולה שלנו לא היה החלטה קשה כי מאוד התרשמנו מהניסיון שלהם, הידע בענף, הכימיה ורוחב הפס, שכולם יחזקו את היכולת שלנו לספק באופן חלק פתרונות באיכות הגבוהה ביותר בכל העולם".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-6,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-213 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire