מייביניר מודיעה על תמיכה מלאה ב-G2 ו-G3 ב-OpenRAN וליבת המנות המקוריים בענן המתכנסים 4G/5G שלה

 

 

מייביניר מודיעה על תמיכה מלאה ב-G2 ו-G3 ב-OpenRAN וליבת המנות המקוריים בענן המתכנסים 4G/5G שלה

הפתרון מקצה לקצה המקורי לגמרי בענן היחיד לכל הדורות של טכנולוגיות סלולריות

ריצ‘רדסון, טקסס, 10 בנובמבר 2020, (BUSINESS WIRE) :

Mavenir, ספקית תוכנת הרשתות מקצה לקצה המקורית היחידה בענף לרשתות 4G/5G, מודיעה על השילוב של טכנולוגיות G2 ו-G3 בחבילת הפס הרחב הקיימת שלה ל-G4 ו-G5. הפתרון מקצה לקצה המקורי בענן החדש, שמכסה את כל הערימה של כל טכנולוגיות הסלולר - 2G/3G/4G/5G, ברשתות סלולריות בגישת רדיו וליבת מנות, יספק פתרון במכולה מלא ייחודי אמיתי שמאפשר אוטומציה של הרשת הסלולרית וגמישות וזריזות בקנה מידה של האינטרנט.

ברכיב ה-RAN יכולות ה-G2 ו-G3 ישולבו באופן מלא בארכיטקטורה OpenRAN, עם CU ו-DU במכולות באופן מלא כדי לספק טכנולוגיית גישת רדיו מרובה (vMRAT) הכל באחד.

הערימה של G2 ו-G3 גם תשולב באופן מלא בפתרון ליבת המנות, בהיותה מקורית בענן לחלוטין עם ארכיטקטורה מבוססת שירותים (SBA). זה מאפשר לפתרון ליבת המנות המתכנס הקיים של מייביניר, בהתקנות של G4 ו-G5 ברחבי העולם כיום וכבר מספק יכולות שערים, לספק עכשיו שילוב ניידות מלא בתוך 2G/3G.

פרדיפ קוהלי, נשיא ומנכ"ל מייביניר, אמר: "הקשבנו בתשומת לב ללקוחות המובילים שלנו שסומכים עלינו בשינוי רשתות והבנו שאנחנו צריכים לגשר את הטכנולוגיה הוותיקה באמצעות OpenRAN ופתרונות מקוריים בענן. 2G/3G עדיין רלבנטי בשווקים רבים לעוד שנים רבות. באמצעות הפתרונות האלה, הלקוחות שלנו יוכלו לעשות אוטומציה ברשתות שלהם ולתמוך בכל הטכנולוגיות הסלולריות ברשת מקורית בענן".

הפתרון יכלול את היכולת להגדיל ולהשתמש בארכיטקטורה אחת כדי לכסות את כל הדורות (multi-G) של טכנולוגיות סלולריות, עם תצורה מאוד זריזה וגמישה כדי לקבל זמן הגעה לשוק מהיר יותר והפעלה מרחוק של רשת הליבה וגישת הרדיו. הוא צפוי להיות זמין עד הרבעון השני של 2021, בכל פלטפורמה וירטואלית ומכולות, כולל WebScale Platform של מייביניר שהיא שכבת התוכנה Open Source Kubernetes עם Mavenir Telco Integration Layer (פלטפורמה כשירות) מעליה. זה ייתן מענה לצרכים של המפעילים מבחינת אבטחה, יירוט חוקי, ניטור תפעולי, יכולת הגדרת תצורה וזמינות גבוהה.

"מייביניר היא הספקית היחידה בענף של תוכנה מקורית בענן במלואה ועם הפתרון הזה היא תאפשר להחליף או להרחיב מערכות ותיקות בפתרון עמיד בפני העתיד", אמר סטפנו קנטרלי, מנהל השיווק הראשי של מייביניר. "מייביניר כאן כדי להיות שותפה של הלקוחות שלנו ולעזור להם להשתנות למען העתיד, לספק להם שינוי אמין במלואו וחלק לעולם זריז ואוטומטי אמיתי של שירותים ותפעול. תבטחו בעתיד עם מייביניר".

אודות מייביניר:

מייביניר Mavenir היא הספקית היחידה בענף של תוכנת רשתות מקצה לקצה מקורית בענן. מתמקדת בהאצת השינוי של רשתות תוכנה ומגדירה מחדש את הנתונים הכלכליים עבור ספקי שירותי תקשורת (CSPs) על ידי כך שהיא מציעה תיק מוצרים מקצה לקצה מקיף בכל שכבה של ערימת התשתית של הרשת. משכבות היישומים/ שירותים של G5 ועד לליבת המנות ו-RAN - מייביניר מובילה בפתרונות רשת מפותחים מקוריים בענן שמאפשרים למשתמשי הקצה חוויות חדשניות ומאובטחות. תוך שימוש בחידושים בענף בVoLTE, VoWiFi, העברת הודעות מתקדמת (RCS), זהויות מרובות, vEPC ו-RAN וירטואלי, מייביניר מאיצה את שינוי הרשתות עבור יותר מ-250 לקוחות שהם CSP ביותר מ-130 מדינות, שמשרתים יותר מ-50% מהמנויים בעולם.

אנחנו מאמצים ארכיטקטורות טכנולוגיה ומודלים עסקיים חדשניים ומשבשים שמגבירים את הזריזות, הגמישות והמהירות של השירותים. עם פתרונות שמניעים את התפתחות ה-NFV כדי להשיג נתונים כלכליים בקנה מידה של האינטרנט, מייביניר מציעה פתרונות שעוזרים ל-CSPs להפחית עלויות, ליצור הכנסות ולהגן על הכנסות. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר mavenir.com.

צפו בגרסת המקור באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20201110005332/en/

אנשי קשר

Maryvonne Tubb
Mavenir
PR@mavenir.com

Loren Guertin
MatterNow
mavenir@matternow.com

Kevin Taylor
GlobalResultsPR
mavenir@globalresultspr.com

 

מקור:  Mavenir

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire