ניוסקייל פאוור מודיעה על גידול של 25 אחוזים נוספים בתפוקה של NuScale Power Module™; פתרונות נוספים של תחנות כוח

 

ניוסקייל פאוור מודיעה על גידול של 25 אחוזים נוספים בתפוקה של NuScale Power Module™; פתרונות נוספים של תחנות כוח

 

על סמך ניתוחים חדשים, NuScale Power Module™ מסוגל להגדיל את תפוקת החשמל שלו ל-77 MWe

 

 

פורטלנד, אורגון, 10 בנובמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

 

ניוסקייל פאוור NuScale Power הודיע היום שבאמצעות פעילות הנדסית מוסיפת ערך, תוך שימוש בכלי בדיקה ומידול מתקדמים, ניוסקייל ניתחה והגיעה למסקנה ש-NuScale Power Module™ (NPM) יכול לייצר 25% יותר חשמל למודול ובסך הכל 77 MWe למודול (ברוטו), כלומר בערך 924 MWe בתחנת הכוח המובילה עם 12 מודולים. בנוסף, ניוסקייל מודיעה על אפשרויות של פתרונות של תחנות כוח קטנות יותר בגדלים של ארבעה מודולים (בערך 308 MWe) ושישה מודולים (בערך 462 MWe).

 

"מבלי להשפיע על הבטיחות ללא מקבילים של התכנון שלנו, המהנדסים שלנו הוכיחו שוב שהטכנולוגיה של ניוסקייל היא מהמעלה הראשונה, ויכולה להציע חיסכון משמעותי בעלויות והתאמה ספציפית ברמה שעוד לא נראתה בשוק האנרגיה הגרעינית", אמר היו"ר והמנהל הכללי של ניוסקייל פאוור ג‘ון הופקינס. "עם ההתפתחות הזאת, ניוסקייל ממשיכה להוכיח שהיא המובילה הגלובלית במירוץ למסחור כורים מודולריים קטנים".

 

הגדלת כושר ייצור החשמל של תחנת כוח עם כור מודולרי קטן (SMR) של ניוסקייל עם 12 מודולים ב-25 אחוזים נוספים מורידה את עלות ההון בן לילה של המתקן על בסיס פר קילו-ואט מעלות צפויה של $3,600 לבערך $2,850. יתר על כן, הגודל של תחנת הכוח המדרגית עם 12 מודולים יתקרב עכשיו לגודל שיהפוך אותה למתחרה אמיתית בשוק הגודל של גיגה-ואט. תפוקת החשמל המוגדלת מגיעה ללא שינויים גדולים כלשהם בטכנולוגיית ה-NPM.

 

הפתרונות של תחנות כוח קטנות יותר נותן ללקוחות של ניוסקייל יותר אפשרויות מבחינת גודל, תפוקת חשמל, גמישות תפעולית ועלות. תהיה להם גם טביעת רגל קטנה יותר וחדשנית עם דגש על פישוט הבנייה, קיצור משך הבנייה (לו"ז) והפחתת עלויות. הפתרון החדש מאפשר לניוסקייל לתמוך בחתך גדול יותר של צורכי לקוחות כולל חשמל לרשתות קטנות כמו מדינות איים, קהילות מרוחקות שלא מחוברות לרשת, מתקנים תעשייתיים וממשלתיים ותחליפים לייצור חשמל פחמי שמצרכים פחות אנרגיה ועוזרים ללקוחות לעמוד בחוקים של אוויר נקי.

 

התהליך הרגולטורי של הגדלת הרמה של הספק הכורים המירבי שבו תחנת כוח גרעינית יכולה לפעול נקרא שדרוג הספק. הגדלת ההספק תיבחן על ידי הוועדה להסדרת פעילות הגרעין של ארה"ב כחלק מהבקשה לאישור תכנון סטנדרטי (SDA) של ניוסקייל, ש-ניוסקייל תגיש ב-2022.

 

המוצרים החדשים הראשונים של ניוסקייל יהיו פתרון של תחנת כוח עם ארבעה ושישה מודולים, למרות שתצורות אחרות אפשריות. הפתרונות האלה של תחנות כוח קטנות תחרותיים מבחינה כלכלית ונתמכים על ידי וממנפים את טכנולוגיית ה-NPM המובילה בענף ומסמך הבטיחות שכבר אושרו על ידי הוועדה להסדרת פעילות הגרעין של ארה"ב. כמו תחנת הכוח המובילה של ניוסקייל, התצורות הקטנות יותר האלה ישמרו על היכולת לספק פתרונות מדרגיים של תחנות כוח עם תכונות, יכולת וביצועים שלא נמצאים בכורים קטנים מודולריים אחרים. ניוסקייל תוכל לספק את המודול הראשון שלה ללקוח ב-2027.

 

אודות ניוסקייל פאוור

 

ניוסקייל פאוור NuScale Power פיתחה תחנת כוח גרעינית עם כור מים קלים מודולרי חדש כדי לספק אנרגיה לייצור חשמל, חימום אזורי, התפלה ויישומים אחרים של תהליכי חום. התכנון של הכור המודולרי הקטן (SMR) פורץ הדרך הזה כולל את NuScale Power Module™ שמיוצר במלואו במפעל ויכול לייצר 77 MW של חשמל באמצעות גרסה בטוחה יותר, קטנה יותר ומדרגית של טכנולוגיית כורי מי ליחוץ. התכנון המדרגי של ניוסקייל - בתחנת כוח יש מקום לעד 12 מודולי אנרגיה פרטניים - מציע את היתרונות של אנרגיה ללא פחמן ומפחית את ההתחייבויות הכספיות שקשורות במתקנים גרעיניים בגודל של גיגה-ואטים. משקיעת הרוב בניוסקייל היא Fluor Corporation, חברת הנדסה, רכש, ובנייה גלובלית עם היסטוריה של 60 שנה באנרגיה גרעינית מסחרית.

המטה של ניוסקייל נמצא בפורטלנד, אורגון ויש לה משרדים בקורבאליס, אורגון, רוקביל, מרילנד, שרלוט, קרוליינה הצפונית, ריצ‘לנד, וושינגטון, ולונדון, בריטניה. תעקבו אחרינו בטוויטר: @NuScale_Power, פייסבוק: NuScale Power, LLC לינקדאין: NuScale-Power ואינסטגרם: nuscale_power. לניוסקייל יש לוגו, מותג ואתר חדשים. צפו בווידאו הקצר הזה.

אנשי קשר

אשת קשר למדיה:
Diane Hughes, Vice President, Marketing & Communications, NuScale Power
dhughes@nuscalepower.com
(C) 503-270-9329

 

מקור:  NuScale Power

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire