אנדרסן גלובל מוסיפה את אחת מחברות המיסים ועורכי הדין הגדולות ביותר בטג'יקיסטן

 

 

אנדרסן גלובל מוסיפה את אחת מחברות המיסים ועורכי הדין הגדולות ביותר בטג‘יקיסטן

 

סן פרנסיסקו, 10 בנובמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

 

 אנדרסן גלובל מרחיבה את הנוכחות הגלובלי שלה עם הסכם לשיתוף פעולה עם אחת מחברות המיסים ועורכי הדין הגדולות ביותר בטג‘יקיסטן, LLC Tax and Legal Advisers.

 

מאז 2005 אנשי המקצוע ב-LLC Tax and Legal Advisers מספקים שירותים לעסקים מקומיים ובינ"ל, ומתמקדים במיסים, עריכת דין, ייעוץ ומיקור חוץ. החברה שנמצאת בדושנבה מנוהלת על ידי השותף מנהל המשרד דאלר סירוג‘ידימוב ופועלת עם מספר רב של אנשי מקצוע.

 

"אנחנו מקדישים את עצמנו לספק את הפתרונות הכי מקיפים ללקוחות שלנו, כי אנחנו מבינים את האתגרים של הגלובליזציה בעסקים", אמר דאלר. "שיתוף הפעולה הזה מחבר אותנו לאנשי מקצוע מומחים במיסים ועריכת דין ברחבי העולם ומחזק עוד את היכולת שלנו להבטיח שירות הטוב מסוגו באופן יעיל".

 

"LLC Tax and Legal Advisers מפגינים את המחויבות שלהם לשקיפות ולהט לאחריות באמצעות העבודה האיכותית שהם מספקים", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן. המומחיות שלהם בענף והכרת השוק יוצרות בסיס איתן וממצבות אותנו להתרחב עוד ולבנות צוות חזק באזור".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-6,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-214 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire