אנדרסן מחזקת את הפלטפורמה במזרח התיכון

 

אנדרסן מחזקת את הפלטפורמה במזרח התיכון

 

סן פרנסיסקו, 11 בנובמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

 

אנדרסן משיכה לחזק את הצעת השירותים היעילים שלה ללקוחות ברחבי העולם והמותג שלה נוהג כמותה כשהחברות החברות של אנדרסן גלובל במזרח התיכון יפעלו עכשיו בשם המותג "אנדרסן". ההודעה מגיעה בעקבות האימוץ של המותג "אנדרסן" על ידי החברות החברות באירופה ובאמריקה הלטינית מוקדם יותר השנה.

 

החברות החברות של אנדרסן גלובל שבעבר פעלו במותגים Andersen Tax ו-Andersen Tax & Legal במצרים, ירדן וכוויית ישנו עכשיו למותג המשותף "אנדרסן". בנוסף, אנדרסן מקבלת בברכה את החברה החברה Alrikaz בממלכת ערב הסעודית (סעודיה) שתאמץ גם היא את המותג אנדרסן. האימוץ של מותג משותף באזור משקף באופן הטוב ביותר את החבילה המלאה של שירותים גלובליים שהחברות החברות של אנדרסן מציעות ללקוחות שלהן, כולל שירותים משפטיים ב-16 מדינות, ששתיים מהן במזרח התיכון.

 

בנוסף לחברות החברות שלה במצרים, ירדן, כוויית וסעודיה, יש לאנדרסן גלובל נוכחות במזרח התיכון גם בבחריין, לבנון, עומאן, פלסטין, קטאר ואיחוד האמירויות באמצעות חברות שיתוף הפעולה שלה, עם תוכניות מבוססות להתרחבות נוספת.

 

"האימוץ של מותג משותף על ידינו בכל העולם מראה כמה רחוק הגענו כארגון ולאן אנו הולכים", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן. "אנחנו מחויבים לבנות ארגון נקודת מידוד שקובע את אמות המידה בכל העולם לשירותים הטובים מסוגם, בלתי תלויים וסינרגטיים. המותג המשותף שלנו מסמל את השירות היעיל שלנו וערכי הליבה המשותפים ברחבי העולם".

 

השורשים של הפלטפורמה הגלובלית של אנדרסן מקורם ב-2002 כש-23 שותפים לשעבר של ארתור אנדרסן הקימו את חברת המיסים בלבד WTAS LLC ואחריה הוקמה אנדרסן גלובל (לשעבר WTAS Global) ב-2014. באותה שנה, החברה החברה האמריקנית המייסדת התקדמה ואימצה את המותג Andersen Tax ולאחר מכן חברות חברות באמריקה הלטינית, אירופה ואפריקה. הופעת הבכורה של Andersen Tax ו-Andersen Tax & Legal במזרח התיכון הייתה ב-2017 והאזור התרחב מאז ליותר מ-20 מקומות, 500 אנשי מיסים ומשפטנים וקרוב ל-100 שותפים כיום.

"המזרח התיכון הוא שוק מתעורר ומיסים הוא ענף מתרחב, במיוחד עם דגש על הגיוון של הכלכלה", אמר פואד אל הוראני, מנהל כללי אזורי משותף במזרח התיכון. "הצעת שירותים מקיפים ויעילים, כולל מיסים ומשפטים, הניחה בסיס איתן ויצרה לארגון שלנו פלטפורמה תחרותית באזור".

 

לינה המדי, מנהלת כללית אזורית משותפת במזרח התיכון, הוסיפה: "היצע השירותים של החברות החברות שלנו ממצב אותנו למלא את הצרכים של הלקוחות שלנו בלי להתחשב בגבולות. מותג משותף הוא ציון דרך עבור הארגון שלנו, ואנחנו מצפים לשלב הבא הזה בהתפתחות של האזור שלנו".

 

במהלך השנה הבאה, חברות חברות באפריקה, קנדה וישראל יאמצו את המותג אנדרסן, ואילו אנדרסן גלובל תמשיך בהתרחבות קפדנית שלה בשווקים קריטיים, כולל הקריביים, אמריקה הלטינית, אפריקה והמזרח התיכון.

 

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-6,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-214 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire