אידמיטסו משקיעה בקרן הון סיכון אירופית של חדשנות פתוחה של אמרלד

 

אידמיטסו משקיעה בקרן הון סיכון אירופית של חדשנות פתוחה של אמרלד

 

 

טוקיו, 15 בנובמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

 

Idemitsu Kosan Co.,Ltd. (מטה: טוקיו, יפן) החליטה להשקיע בקרן חדשנות פתוחה ירוק עד, שמנוהלת על ידי Emerald Technology Ventures, ארגון הון סיכון שווייצרי שמתמקד בטכנולוגיות נקיות (מטה: ציריך, שווייץ). בנוסף, אידמיטסו החליטה להקים בסיס חדש לקידום חדשנות פתוחה בשווייץ. כדי ליצור עסקים חדשים, אידמיטסו מחזקת את פעילותה להאיץ חדשנות באמצעות חברות הזנק, לא רק ביפן אלא גם ברחבי העולם.

 

התיק של קרן אמרלד מתמקד בחדשנות תעשייתית בכימיה של מוצרים וטכנולוגיות נקיות שיכולה לפתור בעיות חברתיות על ידי שיפורים ביעילות אנרגטית והפחתת רמות הפחמן הדו חמצני. ההשקעה של אידמיטסו בקרן הירוק עד הזאת ויצירת השותפות עם אמרלד יממשו סינרגיות חדשות שמתבססות על המומחיות הטכנולוגית ותובנות השוק של אמרלד, וגם על הגישה של אמרלד לחברות הזנק בצפון אמריקה, אירופה וישראל יחד עם הטכנולוגיות הקיימות ורשתות העסקים המטופחים של אידמיטסו. הסינרגיות האלה יובילו ליצירת תיק עסקים עמיד שיוכל להגיב באופן גמיש ואיתן לשינויים בתנאים העסקיים על ידי שילוב של חידושים טכנולוגיים מחברות הזנק.

 

כדי להאיץ עוד חידושים פתוחים גלובליים, אידמיטסו גם מתכננת להקים בסיס לקידום חדשנות פתוחה אירופי בקנטון השווייצרי באזל שטאט.

 

"כדי לפתור את הנושאים שבעדיפות בתוכנית הניהול לטווח הבינוני* שלנו, אנחנו חותרים לסינרגיות מירביות עם טכנולוגיות שקשורות לאלה שהקבוצה שלנו כבר פיתחה, וגם נדגיש את הקידום של חידושים פתוחים שמתבססים על טכנולוגיות ורעיונות חיצוניים", אמר הג‘ימה נקמוטו, מנהל ראשי של תכנון אסטרטגיות חדשנות, עסקי החומרים האלקטרוניים, עסקי האגרי-ביו, חומר סוללות ליתיום, קניין רוחני ומחקר באידמיטסו. "ההשקעה הזאת וההקמה של בסיסים בחו"ל הן צעד גדול קדימה עבורנו, למרות שהיישום של חדשנות פתוחה הוא מטרה ארוכת טווח, אנחנו, במיוחד העובדים הצעירים שלנו, מניעים את עצמנו קדימה כדי להניח את היסודות מוקדם".

 

אידמיטסו לוקחת את האתגר של יצירת ערך חדש על ידי הקידום של חדשנות פתוחה גלובלית.

 

הערות:
* תוכנית הניהול לטווח הבינוני של אידמיטסו (שנות הכספים 2020-2022)
https://sustainability.idemitsu.com/en/themes/259

 

[סקירה של Idemitsu Kosan Co.,Ltd.]

שם החברה

Idemitsu Kosan Co.,Ltd.

תיאור העסקים

הספקה בת קיימא של צורות שונות של אנרגיה וחומרים

אתר אינטרנט

www.idemitsu.com/index.html

[סקירה שלEmerald Technology Ventures ]

שם החברה

Emerald Technology Ventures

תיאור העסקים

הון סיכון בחדשנות פתוחה

אתר אינטרנט

www.emerald-ventures.com

 

אנשי קשר

 

Public Relations Section, Idemitsu Kosan Co., Ltd.
https://www.idemitsu.com/contact/flow/index.html
Yuuka Sakata (Ms.)
yuka.sakata.1070@idss.co.jp

 

מקור:  Idemitsu Kosan Co., Ltd.

 

מולטימדיה

 

לוגו

 

לוגו

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire