הפרכת מיתוסים עממיים ואמיתות בנושא סרטן הערמונית

סרטן הערמונית: סוף החיים המוכרים אצל הגברים?

הפרכת מיתוסים עממיים ואמיתות בנושא סרטן הערמונית


ניו יורק -- למרות מיטב המאמצים של מומחים לסרטן הערמונית, אמצעי התקשורת ומאמרים נפוצים, העובדות בנוגע להחלמה מסרטן הערמונית עדיין לא ברורות לרבים. ד"ר דיוויד סמאדי, המפתח של SMART (טכניקה רובוטית מתקדמת שהותאמה ע"י ד"ר סמאדי), עוזר לגברים להתגבר על פחדים נפוצים, חששות ואפילו דעות מוטעות לגבי הטיפול בסרטן הערמונית ולהבין את התפקיד המועיל של ניתוחים.

גברים שבוחרים לטפל באופן פעיל בסרטן הערמונית שוקלים את האפשרויות הבאות: ניתוחים רובוטיים להסרת הערמונית (כריתת ערמונית רובוטית), טיפול באמצעות דיכוי הורמונלי, HIFU (גלי על-קול הממוקדים בעוצמה גבוהה) וסוגים שונים של הקרנות כולל טיפול בהקרנה חיצונית (EBRT), CyberKnife® וברכיתרפיה (רדיולוגיה פנימית).

ניתוח רובוטי להסרת הערמונית SMART, על ידי ד"ר סמאדי, מכין גברים לאחוזי הצלחה גבוהים בהחלמה מסרטן הערמונית ובאיכות חיים אחרי הטיפול. ד"ר סמאדי מסביר כיצד.

מיתוס
סרטן הערמונית משמעו סוף חיי המין שלי.

אמת
סרטן הערמונית אינו שווה אימפוטנציה או הפרעות בזיקפה, במיוחד לא בניתוח SMART שמבוצע במומחיות רבה. שמונים וחמישה אחוזים מהמטופלים שלי נהנים מאונות מינית תוך 12-24 חודשים בלבד אחרי הניתוח. בשיטת הניתוח הייחודית שלי SMART מודגש השימור של המחתלת התוך אגנית וצרורות העצבים וכלי הדם לתפקוד אופטימלי של הזיקפה אחרי התמסרות לתקופת ההחלמה.

מיתוס
עדיף שאחכה עם סרטן הערמונית שלי.

אמת
סרטן ערמונית מקומי אפשר לטפל בהצלחה רבה, וניתוח SMART הוא אמצעי יעיל מאוד שמאפשר לי לעזור לגברים להחזיר לעצמם את חייהם נטולי הסרטן והדאגות. דחיית הטיפול בסרטן הערמונית שלך משאירה אותך פגיע לסכנות שקשה לכמת. סרטן הערמונית שלא מטופל יכול להתפתח במהירות וללא אזהרה ולעבור את הנקודה של אפשרויות החלמה ריאליות.

מיתוס
אחרי הניתוח אני אאבד את השליטה על השתן ואתקע עם חיתולים למבוגרים עד סוף חיי.

אמת
כשאני מבצע ניתוח SMART אני מתמרן בעדינות מסביב לסוגר השתן ונוקט באמצעים ייחודיים כדי לשלוט באורך של השופכה. ההתאמות האלה מגדילות משמעותית את השליטה על השתן תוך זמן קצר אחרי הניתוח. כמעט כל המטופלים שלי, 96%, מחזירים את השליטה על השתן תוך חודשיים- שלושה. אי נקיטה מינורית במאמץ מיד אחרי הניתוח היא רגילה בהחלט וכמעט תמיד זמנית.

מיתוס
הטיפול בסרטן הערמונית הוא מאבק ארוך וקשה.

אמת
ניתוח מספק את המבט השלם ביותר על היקף הגידול המקומי בערמונית, ומאפשר את ההסרה היסודית ביותר של הערמונית עם הסרטן ושלפוחיות הזרע. ביצעתי בהצלחה יותר מארבעת אלפים ניתוחים רובוטיים לכריתת הערמונית שעזרו לגברים לחזור הביתה מהר, אפילו תוך יום. ניסיון נרחב בניתוחים מסורתיים וניתוחים לפרוסקופיים מעצים עוד יותר את טכניקת הניתוחים הרובוטיים שלי.

אמיתות נוספות על אבחון סרטן הערמונית והסבר מעמיק על אפשרויות הטיפול בסרטן הערמונית, תוכל למצוא באתרים http://www.roboticoncology-il.com/   ו- http://il.smart-surgery.com.

ד"ר דיוויד סמאדי מבצע את ניתוחי SMART שלו במרכז הרפואי "הר סיני" בניו יורק שם הוא משמש סגן יו"ר המחלקת לאורולוגיה וראש היחידה לרובוטיקה וכירורגיה זעיר פולשנית.


קישורים קשורים:

http://www.roboticoncology-il.com/

http://www.roboticoncology.com

http://il.smart-surgery.com/ 
http://www.smart-surgery.com 

  

סרטוני וידיאו נבחרים:

 

Understanding the PSA Test - Behind the Controversy

http://www.youtube.com/watch?v=--pC5BeuUhM&list=UUZvOHUgjV5EzAS-ZSOBeEGw&index=3&feature=plcp

Prostate Cancer Cure with smart-surgery.com 
http://www.youtube.com/watch?v=pwFoiVLc5UE

PROSTATE CANCER BREAKING NEWS - Sex After Prostate Surgery

http://www.youtube.com/watch?v=Ojonz5rAeJI&list=UUZvOHUgjV5EzAS-ZSOBeEGw&index=10&feature=plcp 

 

ליצירת קשר

ד"ר דיוויד סמאדי

1-212-241-8779

טלפון בארץ: 057-9459279

מקור: http://www.il.smart-surgery.com/