Logz.io מודיעה על סבב מימון של 23 מיליון דולר

 


Logz.io מודיעה על סבב מימון של 23 מיליון דולר

המימון האחרון ימשיך להזין את האימוץ הגדל של פלטפורמת הנצפּוּת בענן של Logz.io

בוסטון ותל אביב, 24  בנובמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

Logz.io, פלטפורמת נצפּוּת (observability) בענן מובילה לצוותי DevOps מודרניים, הודיעה היום על סבב מימון חדש של 23 מיליון דולר בהובלת פיטנגו צמיחה, חברת הון הסיכון הגדולה בישראל. סבב המימון החדש, שכלל השתתפות של המשקיעים הקיימים של Logz.io, ישמש להאיץ עוד את הצמיחה של Logz.io ולקדם את המשימה שלה לספק ללקוחות ברחבי העולם את כלי הנצפות בקוד פתוח הטובים מסוגם בפלטפורמת תוכנה כשירות מאוחדת.

חברות מאיצות את יוזמות השינוי הדיגיטלי שלהן כדי לקזז את ההשפעה של קוביד-19, וכשהן יוצרות ומתקינות מיקרו שירותים וארכיטקטורות ענן כדי לענות על הביקוש הגדל לשירותים דיגיטליים, הן נתקלות במורכבויות חדשות כשהן מנסות לנטר את הטכנולוגיות האלה בקנה מידה גדול. פלטפורמת הנצפות בקוד פתוח המאוחדת של Logz.io לניתוח יומני רישום (לוגים), מדדים ומעקבים נותנת מענה לאתגרים האלה, ותומכת ומאפשרת שינוי דיגיטלי ויוזמות עסקיות חדשות חדשניות אחרות על ידי הפיכת ניטור הפרודקשן ופתרון בעיות ליותר מהירים, קלים ומשתלמים. החברה השיגה מספר שיא של לקוחות חדשים ב-2020, ותומכת עכשיו ביותר מ-800 לקוחות ברחבי העולם בכללן חברות מובילות בענף כמו Dish Networks, סימנס, יוניטי ו-ZipRecruiter.

פלטפורמת הנצפּוּת בענן של Logz.io מבוססת על כלי הניטור בקוד פתוח המובילים שמתרבים במהירות במחלקות הנדסה במקום חלופות קנייניות. הפלטפורמה של החברה כוללת ארבעה מוצרי ליבה: ניהול לוגים המבוסס על ELK, ניטור תשתיות המבוסס על Grafana בקוד פתוח, מעקב מבוזר המבוסס על Jaeger ו-SIEM ענן המבוסס על ELK. המוצרים האלה מוצעים כפלטפורמה מנוהלת באופן מלא ומאוד משולבת כדי לעזור למהנדסים לנטר, לפתור בעיות ולאבטח את עומסי העבודה המבוזרים שלהם בענן ביעילות רבה יותר.

סבב המימון האחרון מביא את ההון הכולל שגייסה Logz.io ליותר מ-120 מיליון דולר, כולל 74 מיליון דולר שגויסו ב-18 החודשים האחרונים. סכום זה של הון זמין מאפשר לחברה להאיץ יוזמות לפיתוח מוצרים שקשורות לבינה מלאכותית ולמידת מכונה, להרחיב את כוח האדם ולהניע פעילויות הגעה לשוק ברחבי העולם.

"המשימה שלנה נשארה אותו הדבר מאז הקמתנו. אנחנו עוזרים לצוותי הנדסה מודרניים לשנות את העסק שלהם בכך שאנו מאפשרים תשתיות ויישומים עם ביצועים טובים יותר", אמר תומר לוי, מנכ"ל ומייסד משותף של Logz.io. "אנחנו נרגשים להמשיך בשותפות עם פיטנגו צמיחה והמשקיעים הקיימים שלנו ששותפים לחזון שלנו שהנצפות היא המפתח לעסק דיגיטלי מצליח".

ההודעה על המימון החדש מגיעה בעקבות כמה אבני דרך של Logz.io כחברה. ב-10 בנובמבר Logz.io אירחה את כנס המשתמשים רב המשתתפים והמאוד מוצלח ScaleUP 2020, שכלל את השקת פתרון המעקב המבוזר החדש המבוסס על Jaeger, וגם כמה שיפורים אחרים בפלטפורמה. החשיפה של הפונקציה החדשה של ניהול נתוני לוגים עם רמות חכמות, וגם המשך ההשקעה בפתרונות של ניהול לוגים המבוסס על ELK, SIEM ענן וניטור תשתיות המבוסס על Grafana בקוד פתוח ממשיכים לחזק את ההובלה של Logz.io בנצפות בקוד פתוח. החברה גם קלטה לאחרונה כמה מנהלים בכירים מנוסים חדשים בתחום התוכנה כשירות להנהלה שלה, ביניהם סמנכ"ל הטכנולוגיות יונה קוואל, סמנכ"ל הכספים בריאן כהן וסמנכ"ל השיווק גאי הילטון.

"אנחנו מאמינים שהשגשוג של עסקים גלובליים תלוי באופן קריטי בהצלחה הדיגיטלית שלהם והדור החדש של פלטפורמות נצפות, ש-Logz.io מובילה אותו, מהווה גורם מאפשר עצום לעסקים האלה", אמר יצחק הלל, שותף מנהל בפיטנגו צמיחה. "הניהול של תומר, אסף והצוות מרשים אותנו, ואנו שמחים להצטרף אליהם במסעם המרתק להיות המובילים בקטגוריה".

אודות About Logz.io

 Logz.io  היא פלטפורמת הנצפּוּת (observability) בענן המובילה שמאפשרת למהנדסים להשתמש בכלי הקוד הפתוח הכי טובים בשוק בלי המורכבות של ההפעלה, הניהול וההגדלה שלהם. Logz.io מציעה ארבעה מוצרים: ניהול לוגים המבוסס על ELK, ניטור תשתיות המבוסס על Grafana בקוד פתוח, מעקב מבוזר המבוסס על Jaeger ו-SIEM ענן המבוסס על ELK. המוצרים האלה מוצעים כשירותים בענן מנוהלים ומשולבים באופן מלא כדי לעזור למהנדסים לנטר, לפתור בעיות ולאבטח את עומסי העבודה המבוזרים שלהם בענן ביעילות רבה יותר. חברות המבוססות על הנדסה כמו סימנס, Turner Broadcasting, יוניטי ו-ZipRecruiter משתמשות ב-Logz.io כדי לפשט את הניטור והאבטחה של עומסי עבודה, להגדיל את התפוקה של המפתחים, לקצר את הזמן לפתרון בעיות ולהגביר את הביצועים והאבטחה של היישומים הקריטיים שלהן.

אנשי קשר

Jeff Benanto
508.361.9001
jeff.benanto@logz.io

 

מקור:  Logz.io

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE