זינגה ומכווננת המכוניות ליברטי ווק משיקות תחרות עיצוב יחידה במינה לתכונה החדשה Elite Tuners של CSR Racing 2

 

 

זינגה ומכווננת המכוניות ליברטי ווק משיקות תחרות עיצוב יחידה במינה לתכונה החדשה Elite Tuners של CSR Racing 2

העיצוב של המנצח בתחרות "עצב עטיפה" של התכונה Elite Tuners של CSR2 יוצג במשחק ויושם על מכונית בעולם האמיתי על ידי ליברטי ווק

 

סן פרנסיסקו, 24 בנובמבר 2020,: (BUSINESS WIRE)

Zynga Inc.  (Nasdaq: ZNGA) מובילה גלובלית בבידור אינטראקטיבי, הודיעה היום על שותפות עם מכווננת המכוניות היפנית הראשונה במעלה ליברטי ווק בהשקה של התכונה החדשה Elite Tuners ובתחרות "עצב עטיפה" במשחק CSR Racing 2 (CSR2).

החל ב-9 בדצמבר, שחקנים יכולים להיכנס לתחרות המרוצים הסלולרית האקסקלוסיבית על ידי עיצוב עטיפה של מכונית מותאמת אישית שתופיע ב-CSR2 והעיצוב של המנצח בתחרות יושם על טויוטה סופרה בעולם האמיתי על ידי ליברטי ווק. כדי להשתתף, השחקנים יעלו את העטיפות שעיצבו למדיה החברתית, עם תיוג @CSRRacing ושימוש בהאשטאג #CSR2Wrap. השחקנים מוזמנים לעשות לייק לעיצובים שהם אוהבים ולשתף אותם.

עשרת העיצובים הטובים ביותר שייבחרו יוצגו לצוות של ליברטי ווק, שיבחר מהם את הזוכה הסופי ב-20 בפברואר 2021 באמצעות חשיפה מיוחדת של עיצוב המכונית הנבחר. בהכריזו על השותפות, המייסד של ליברטי ווק וואטארו סן,  יחד עם הצוות שלו, פרסמו וידאו עם טיזר לתכונה החדשה Elite Tuner ב-CSR2.

Elite Tuners היא אחת מהרחבות ההתאמה האישית הכי גדולות בתולדות CSR2, שנותנת לשחקנים חופש ללא תקדים להביע את הזהות שלהם עם התאמה אישית עמוקה יותר כגון ערכות מרכב (body kits), ספוילרים ועוד. השחקנים יכולים גם להעלות את הביצועים שלהם ולהוסיף מכוניות נדירות לאוסף הקיים שלהם.

"אנחנו נרגשים לשתף פעולה עם הצוות האיקוני של ליברטי ווק כדי להביא את התכונה Elite Tuners ב-CSR2 כחוויית התאמה אישית הטובה מסוגה לשחקנים שלנו בכל העולם", אמר ג‘וליאן ווידוז, סגן הנשיא של CSR2. "ליברטי ווק מממשת עיצוב מותאם אישית של עטיפת מכונית - עבור כל שחקן, זה חלום שמתגשם. אני מחכה בקוצר רוח לראות את היצירתיות והעיצובים שיגיעו מהשחקנים שלנו".

"אנחנו משתפים פעולה עם CSR Racing 2 כבר שנים רבות", אמר המייסד של ליברטי ווק וואטארו סן. "הם שחזרו את ערכות המרכב שלנו הכי טוב וכיבדו את העיצוב והסגנון שלנו. אנחנו בוטחים בהם ומאוד משמח אותי להופיע במשחק באירוע משלי. עשינו את המיטב כדי שהמעריצים שלנו ושל CSR2 יהיו מרוצים".

CSR2 זמין להורדה חינם ב- App Store וגם ב-Google Play Store. למידע נוסף על CSR2, בקרו בערוצים הקהילתיים של המשחק:  Facebook,  TwitterInstagram,  YouTube.

 

כדי לצפות בנכסים התומכים של CSR2, תלחצו בבקשה כאן: https://www.dropbox.com/sh/iw2xzdy94t2sgw6/AAAgs6JF_NJBY_cVhYTum_z7a?dl=0

אודות זינגה

זינגה Zynga  היא מובילה גלובלית בבידור אינטראקטיבי עם משימה לחבר את העולם באמצעות משחקים. עד היום, יותר ממיליארד אנשים שיחקו בזיכיונות של זינגה כולל  CSR Racing™, Empires & Puzzles™, Merge Dragons!™, Merge Magic!TM, Toon Blast™, Toy Blast™, Words With Friends™ ו-Zynga Poker™. המשחקים של זינגה זמינים ביותר מ-150 מדינות ואפשר לשחק בהם בפלטפורמות חברתיות ומכשירים ניידים בכל העולם. מטה החברה, שהוקמה ב-2007, נמצא בסן פרנסיסקו עם אתרים בארה"ב, קנדה, בריטניה, אירלנד, הודו, טורקיה ופינלנד. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.zynga.com או תעקבו אחרי זינגה בטוויטר, אינסטגרם, פייסבוק או הבלוג של זינגה.

מידע צופה פני עתיד

 

ההודעה לעיתונות הזאת כוללת מידע צופה פני עתיד שמתייחס, בין היתר, לאירועיים עתידיים ולשחרור משחקי CSR Racing 2 . מידע צופה פני עתיד לעיתים קרובות כולל מילים כגון תחזית, חזוי, מתוכנן, מתכוונת, צופה, מאמינה, מטרה, מצפה, ואמירות בזמן עתיד הן בדרך כלל צופות פני עתיד. ההשגה או ההצלחה של העניינים שכולל מידע צופה פני עתיד כזה כרוכה בסיכונים, אי ודאויות והנחות משמעותיים. אין לבטוח ביטחון מופרז במידע צופה פני עתיד כזה, שמבוסס על מידע שזמין לנו בתאריך שלו. אנחנו לא נוטלים שום התחייבות לעדכן מידע זה. מידע נוסף על סיכונים, אי ודאויות והנחות אלה מתואר או יתואר בפירוט רב יותר בדוחות הפומביים שאנחנו מגישים לרשות האמריקנית לניירות ערך (SEC), שעותקים שלהם אפשר להשיג על ידי ביקור באתר קשרי המשקיעים שלנו בכתובת http://investor.zynga.com או באתר של SEC בכתובת www.sec.gov.

 

 

אנשי קשר

ZYNGA MEDIA CONTACT
Kenny Johnston
KJohnston@Zynga.com | (602) 999-1890

 

מקור: Zynga

מולטימדיה

וידאו

זינגה ומכווננת המכוניות ליברטי ווק משיקות תחרות עיצוב יחידה במינה לתכונה החדשה Elite Tuners של CSR Racing 2

תמונה

זינגה ומכווננת המכוניות ליברטי ווק משיקות תחרות עיצוב יחידה במינה לתכונה החדשה Elite Tuners של CSR Racing 2

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire