קבוצת מילה בוחרת את Leddar Pixell של לידרטק לשאטל האוטונומי MILLA POD

 

 

 

קבוצת מילה בוחרת את Leddar Pixell של לידרטק לשאטל האוטונומי MILLA POD

 

קבוצת מילה בחרה את Leddar™ Pixell שזכה בפרסים כלידאר הקדמי לשאטל האוטונומי שלה MILLA POD

קבוצת מילה בחרה את Leddar™ Pixell שזכה בפרסים כלידאר הקדמי לשאטל האוטונומי שלה MILLA POD

 

קוויבק סיטי, 25 בנובמבר 2020, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

LeddarTech®, מובילה גלובלית בטכנולוגיות חישה של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית רמה 1-5, גאה שנבחרה על ידי MILLA Group כספקית של חיישן לידאר הפקעת שלה. קבוצת מילה בחרה את Leddar™ Pixell שזכה בפרסים כלידאר הקדמי לשאטל האוטונומי שלה MILLA POD.

Leddar Pixell הוא לידאר המצב המוצק הכי חסון בשוק. החיישן הזה מספק שדה ראייה אופקי של 180 מעלות ויכול לאפשר כיסוי של 360 מעלות של רכב כשמשתמשים בארבעה מודולים. Leddar Pixell מציע עמידות בפני זעזועים ותנודות הטובה מסוגה שעומדת בדרישות של ISO 16750-3 ותואמת לתקן SAE J1455 לחדירת אבק כבד, וזה מאפשר שימוש ב-Leddar Pixell בשוקי הרכב התעשייתי שדורשים חוסן ועמידות.

וגם, ל-Leddar Pixell יש אישור IP67 והוא מספק זמן ממוצע בין תקלות של יותר מ-148,000 שעות, ששווה לפי עשרה מהזמן של פתרונות סריקה. Leddar Pixell אידיאלי לשאטלים, רובוטקסים, ADVs ורכבי שטח אחרים שמשתמשים בהם ביישומי בנייה, חקלאות וכרייה.

"מילה התקשרה עם לידרטק בעניין Leddar Pixell החסון בשביל MILLA POD שלנו. POD הוא שאטל אוטונומי חדשני שהוכנס לשימוש באירופה וצפון אמריקה", אמר אריק ז‘נדרם, המנהל הכללי של קבוצת מילה. "השינויים הרדיקליים שביצענו ב-POD בקשר לתכנון מתאימים היטב ל-Leddar Pixell. הלידאר הזה מאפשר לנו שדה ראייה של 180 מעלות, שמגביר את הבטיחות והאמינות הכוללת של השאטל האוטונומי שלנו". מר ז‘נדרם המשיך: MILLA POD, המצויד ב-Leddar Pixell יחד עם רכיבי הטכנולוגיה האוטונומית האחרים שמרכיבים את מערכות ההפעלה שלנו, הוגש ל-RATP Group, מפעילת תחבורה ציבורית בבעלות המדינה שפועלת ב-13 מדינות בארבע יבשות, שמשימתה להעריך ולהעניק כשירות לרכב אוטונומי שמשמש לתחבורה ציבורית. RATP דיווחה שמערכות ההפעלה ב-MILLA POD, שכללו את Leddar Pixell, עומדות בדרישות הכשירות המחמירות" סיכם מר ז‘נדרם.

"לכבוד הוא לנו להיבחר כספקים של קבוצת מילה בזכות טכנולוגיית החישה שלנו", אמר פרנץ סאינטלמי, נשיא ומנהל התפעול של לידרטק. "קבוצת מילה היא ארגון שחושב קדימה ומתמודד עם הטכנולוגיה של שאטלים אוטונומיים בגישה חדשה וחדשנית. אנחנו גאים ש-Leddar Pixell שלנו תרם לכשירות הטכנית שמילה קיבלה מ-RATP Group", סיכם מר סאינטלמי.

אודות קבוצת מילה

קבוצת מילה MILLA Group היא חברת מהנדסים צרפתית עצמאית מובילה שמתמחה בתכנון, פיתוח, ייצור וניסוי של מוצרי ושירותי ניידות חדשים. תפיסת התנועה החדשה של מילה היא לספק שירות הסעה בר קיימא, מודולרי, מדרגי וניתן להתאמה שנגיש לכולם. מאז 2019 השאטלים של מילה נעים כל יום בכבישים פתוחים במהירות של 30 קמ"ש במצב אוטונומי, שירותי ייחודי בעולם. כיום מילה היא ספקית הניידות היחידה שמציעה פתרונות הובלה לפי דרישה ורב אמצעיים (של אנשים וסחורות) לאזורים כפריים ובפאתי העיר. לטכנולוגיות שקבוצת מילה מיישמת יש השפעות רבות גם על תעשיית הרכב. חברות גדולות ומובילות בעולם משתמשות בשירותים של מילה, כמו רובוטיזציה ואוטומציה של כלי רכב וניסויים בהם בכבישים פתוחים.

איש קשר: Éric Gendarme at eric.g@milla.net

אודות לידרטק

לידרטק LeddarTech היא מובילה בפלטפורמות חישה סביבתית לרכב אוטונומי ומערכות עזר מתקדמות לנהג. לידרטק שהוקמה ב-2007 התפתחה לחברת חישה סביבתית מקצה לקצה מקיפה על ידי שהיא מאפשרת ללקוחות לפתור אתגרי חישה ותפיסה קריטיים לאורך כל שרשרת הערך של מגזרי השוק של הרכב והניידות. באמצעות פלטפורמת היתוך החיישנים והתפיסה שלה LeddarVision™ ופתרון פיתוח הלידארים המשתלם, מדרגי ורב תכליתי שלה ללידארים מצב מוצק ברמת רכב המבוסס על LeddarEngine™, לידרטק מאפשרת למשלבי מערכות רכב רמה 1-2 פתרונות חישה עם מחסנית שלמה לרמות אוטונומיה 1-5. הפתרונות האלה מותקנים באופן פעיל ביישומים של שאטלים, משאיות, אוטובוסים, רכב משלוחים, ערים/ מפעלים חכמים ורובוטקסי אוטונומיים. החברה אחראית לכמה חידושים בפתרונות חישה מרחוק בחזית הקידמה ברכב וניידות, עם יותר מ-95 טכנולוגיות עם פטנטים (שהוענקו או תלויים ועומדים) שמחזקים את היכולות של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית.

למידע נוסף על לידרטק, בקרו בבקשה באתר www.leddartech.com וגם: LinkedIn, Twitter, Facebook, YouTube..

אנשי קשר


Daniel Aitken, Vice-President, Global Marketing, Communications and Product Management, LeddarTech Inc.
Tel.: + 1-418-653-9000 ext. 232
daniel.aitken@leddartech.com

Leddar, LeddarTech, LeddarEngine, LeddarVision, LeddarSP, LeddarCore, VAYADrive, VayaVision ולוגואים קשורים הם סימני מסחר או סימני מסחר רשומים של LeddarTech Inc. והחברות הבנות שלה. כל המותגים, שמות המוצרים והסימנים האחרים הם או עשויים להיות סימני מסחר או סימני מסחר רשומים המשמשים לזיהוי מוצרים או שירותים של בעליהם השונים.

תמונות הקשורות לידיעה זו מצורפים בלינקים הבאים:

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/c4ce9937-f7fa-4d83-8c7d-a7106c467340

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/64706fa3-751d-4a2d-b9eb-336c4a7f8d6f

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE