המסקנה ממחקרים חדשים היא ש-Xlear הורג ו/או מנטרל SARS-CoV-2

 

המסקנה ממחקרים חדשים היא ש-Xlear הורג ו/או מנטרל SARS-CoV-2

מיאמי, 30 בנובמבר 2020, (BUSINESS WIRE) :

המסקנה ממחקרים חדשים במבחנה, שנוהלו על ידי אוטוריטה מפורסמת במחלות נשימתיות, היא שהתרסיס לאף Xlear הוא "אמצעי יעיל... וניתן להעתקה לניטרול SARS-CoV-2... לכמות בלתי ניתנת לגילוי של נגיף מדבק". המסקנה הזאת "מאומתת על ידי שתי סדרות בלתי תלויות של ניסויים, שבוצעו על ידי מעבדות שונות, בזנים שונים של הנגיף"... מחקרי קטילת הנגיפים מומנו באופן בלתי תלוי.

"מחקרי קטילת הנגיפים מפנים את תשומת הלב לתפקיד ש-Xlear יכול למלא בעזרה למלחמה במגיפת קוביד-19", אמר ד"ר גוסטבו פרר, שמנהל את קבוצת המחקר.

מצב המחקר המדעי:

תרסיסים לאף, כמו Xlear, מפחיתים את העומס הנגיפי באף, וזה חיוני במלחמה בקוביד-19. מחקרים מראים שקוביד-19 מדביק ומתפשט בעיקר דרך מערכת הנשימה העליונה. על ידי הפחתת העומס הנגיפי באף, תרסיסים לאף עוזרים להגביל את החומרה וההעברה של SARS-CoV-2 (קוביד-19). https://jamanetwork.com/journals/jamaotolaryngology/fullarticle/2768627.

המרכיבים של Xlear הם נוגדי נגיפים -- הם חוסמים את היצמדות הנגיפים באף. ראו, לדוגמה, https://www.biorxiv.org/content/10.1101/2020.08.19.225854v1.full.pdf. המסקנה של המחקר הזה של האוניברסיטה של טנסי על SARS-CoV-2: "תרסיסים נוגדי נגיפים לאף... תורמים מפחיתים... עומס נגיפי... מאיטים את התקדמות המחלה... וההעברה".

חקרי מקרים שעברו ביקורת עמיתים מצביעים על כך ש-Xlear עוזר בטיפול בקוביד-19: בניסוי ממבט ראשון בבית החולים הקהילתי לרקין (מיאמי) נקבע: "חולי קוביד-19 עם סימפטומים, שטופלו באמצעות [Xlear], כתוספת... [לטיפול הסטנדרטי]", הראו "שיפור קליני מהיר וזמן מקוצר" לצליחת בדיקות PCR לגילוי קוביד-19. https://www.cureus.com/articles/43909-potential-role-of-xylitol-plus-grapefruit-seed-extract-nasal-spray-solution-in-covid-19-case-series.

מיליוני אנשים בכל העולם משתמשים ב-Xlear כבר יותר מעשרים שנה מבלי שדווח אפילו אירוע שלילי משמעותי אחד.

"על סמך הנתונים הקיימים,  מחקרי קטילת הנגיפים האלה מראים ש-Xlear הוא לא רק נוגד נגיפים, הוא גם קוטל נגיפים (הורג/ מנטרל את SARS-CoV-2). השילוב הזה של יכולות נגד נגיפים וקטילת נגיפים הוא מכת אגרוף כפולה במלחמה בנגיף", אמר נייתן ג‘ונס, מנכ"ל Xlear. "כשהמגיפה משתוללת בכל העולם, עלינו להשתמש בכל כלי שאנו יכולים כדי להילחם בה. אם  לא נעשה זאת נסכן ללא צורך את חייהם של מיליונים. אם נשקול את היסטוריית הבטיחות של עשרים שנה שיש לנו מול הסיכונים של הנגיף הקטלני הזה, ברור שיש לעשות שימוש נרחב ב-Xlear", סיכם ג‘ונס.

המחקר המלא: https://www.biorxiv.org/content/10.1101/2020.11.23.394114v1.full

עוד מידע על Xlear: https://xlear.com/

אודות ד"ר גוסטבו פרר

ד"ר פרר, MD FCCP, הוא פרופסור חבר לרפואה והמייסד של המרפאה של קליבלנד, המרפאה למחלות ריאה בין רקמתיות של פלורידה ואגודת הריאות והטיפול הנמרץ של בית החולים אוונטורה. הוא משמש כיום כנשיא המומחים לטיפול נמרץ/ מכון הריאות של אוונטורה ובעבר שימש כמנהל המחקר הנשימתי באוניברסיטה של האו"ם, ונצואלה.

צפו בגרסת המקור באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20201130005291/en/

אנשי קשר

Jeff Gulko
617.304.7339
jeff@thegulkogroup.com

 

מקור:  Xlear

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE