בומברדייה ממנה את בארט דמוסקי לסגן נשיא ביצועי ומנהל כספים ראשי

 

בומברדייה ממנה את בארט דמוסקי לסגן נשיא ביצועי ומנהל כספים ראשי

 

מונטריאול, 30 בנובמבר 2020, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

בומברדייה (TSX: BBD.B) הודיעה היום על המינוי של בארט דמוסקי לסגן נשיא ביצועי ומנהל כספים ראשי, בתוקף מיידי. בארט יהיה כפוף לאריק מרטל, נשיא ומנהל כללי, בומברדייה בע"מ, ויחליף את ג‘ון די ברט שיעזוב את החברה.

"אנחנו מאוד נרגשים לקבל את בארט לצוות ההנהלה של בומברדייה", אמר אריק מרטל. "הוא מנהל מיומן עם ניסיון פיננסי רחב והיסטוריה מרשימה של הצלחה בכמה מהחברות הכי גדולות של קנדה. הידע והמומחיות העמוקים של בארט בכל ההיבטים הפיננסיים של חברות ישרתו אותנו היטב כשאנו משלימים את המיצוב מחדש האסטרטגי שלנו לחברה יותר רזה וממוקדת. אני בטוח שבארט יהיה מנהל חזק כשאנו מתמודדים עם האתגרים הכלכליים הנוכחיים וימשיך למצב את בומברדייה לעתיד".

בארט מביא יותר מ-30 שנות ניסיון בניהול שינויים ארגוניים ובניית ארגונים פיננסיים עתירי ביצועים בתעשיות התחבורה, אנרגיה, תשתיות ושירותים. תפקידי הניהול הקודמים שלו כוללים נשיא ומנהל כללי של Universal Rail Systems Inc., סגן נשיא ביצועי ומנהל כספים ראשי של Canadian Pacific Railway ומנהל כספים ראשי של Suncor Energy. יש לו תואר ראשון בכלכלה מהאוניברסיטה של קלגרי והוא בוגר בהצטיינות של התוכנית לפיתוח ניהול של האוניברסיטה של קלגרי.

"כשאנו מקבלים את בארט לצוות של בומברדייה, אני רוצה גם להביע הוקרה ולהודות לג‘ון די ברט על תרומתו הרבה לבומברדייה", הוסף מאטל. "אנחנו מאחלים לג‘ון המשך הצלחה בכל מעשיו בעתיד".

אודות בומברדייה

 

עם יותר מ-52,000 עובדים על פני שני מגזרים עסקיים, בומברדייה היא מובילה גלובלית בענף התחבורה, שיוצרת מטוסים ורכבות חדשניים שמשנים את השוק. המוצרים והשירותים שלנו מעניקים חוויות נסיעה מהמעלה הראשונה שקובעות אמות מידה חדשות בנוחיות של הנוסעים, יעילות אנרגטית, אמינות ובטיחות.

 

לבומברדייה, שהמטה שלה במונטריאול, קנדה, יש אתרי ייצור והנדסה ב-25 מדינות וגם תיק רחב של מוצרים ושירותים לשוקי התעופה העסקית, התעופה המסחרית והתחבורה המסילתית. המניות של בומברדייה נסחרות בבורסה לניירות ערך של טורונטו (BBD). בשנת הכספים שהסתיימה ב-31 בדצמבר 2019 בומברדייה רשמה הכנסות של 15.8 מיליארד דולר. חדשות ומידע זמינים בכתובת bombardier.com או תעקבו אחרינו בטוויטר @Bombardier

 

בומברדייה הוא שם מסחרי של Bombardier Inc. או החברות הבנות שלה.

 

למידע נוסף:

 

Jessica McDonald
Advisor, Media Relations and Public Affairs
Bombardier Inc.
+15148619481

Patrick Ghoche
Vice President, Corporate Strategy and Investor Relations
Bombardier Inc.
+15148615727

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE