אנדרסן גלובל מוסיפה חברת שיתוף פעולה באזרבייג'ן

 

 

 

 

אנדרסן גלובל מוסיפה חברת שיתוף פעולה באזרבייג‘ן

סן פרנסיסקו, 1 בדצמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

אנדרסן גלובל מתרחבת לאזרבייג‘ן על ידי הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין  עצמאית מבאקו MGB Law Offices, שמוסיף כיסוי וממצב את הארגון להתרחבות נוספת בין אירופה לאסיה.

ל-MGB Law Offices שהוקמה ב-1995 יש עשרה עורכי דין, והיא הוכרה על ידי IFLR1000, Legal500 ו-Chambers and Partners כחברת עורכי הדין המובילה באזרבייג‘ן. חברת עורכי הדין עם מלוא השירותים שמנוהלת על ידי השותף המנהל איסמעיל אסקרוב מציעה פתרונות בענפים שונים כגון נפט וגז, תעופה, בנקאות ופיננסים, חדלות פירעון ושינויים מבניים, מיסים, דיני הפרטה והשקעות זרות. בסיס הלקוחות של החברה כולל חברות עידית רב לאומיות, מוסדות פיננסיים בינ"ל, חברות ביטוח, חברות תעופה, חברות תקשורת וגופים עסקיים אחרים.

"אנו גאים ביכולת שלנו לספק בעקביות שירותים הטובים מסוגם, והפתרונות המקיפים שלנו ממצבים אותנו כאחת מחברות עורכי הדין עם השם הכי טוב בשוק על ידי כך שהם מאפשרים לנו לענות על הצרכים השונים של הלקוחות הפרטניים שלו", אמר איסמעיל. שיתוף הפעולה הלא בלעדי שלנו עם אנדרסן גלובל מחזק את המחויבות שלנו ללקוחות שלנו ומחזק עוד את היכולת שלנו לפעול מעבר לגבולות, ענפים ותחומי פרקטיקה כדי לענות על הצרכים שלהם שמתפתחים כל הזמן. אנחנו מצפים לעבודה יחד עם אנשים שחושבים כמונו ושותפים לחזון ולערכים שלנו".

"את ההתרחבות שלנו ממשיכים להניע הצרכים של הלקוחות והיעד שלנו הוא שיהיה לנו כיסוי גלובלי ויכולות עם מלוא השירותים באמצעות החברות החברות וחברת שיתוף הפעולה שלנו", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן. "המחויבות של איסמעיל והצוות שלו לאחריות וההבנה לעומק של סביבת העסקים באזרבייג‘ן הפכו אותם לתוספת המושלת לצוות שלנו באזור, שמציידת אותנו טוב יותר לספק שירות יעיל ברחבי העולם".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-6,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-218 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire