קונפנס משיקה מרכז משאבי Community חדש כדי לשפר את חוויית הלקוח

קונפנס משיקה מרכז משאבי Community חדש כדי לשפר את חוויית הלקוח

התכונות כוללות מימשק שעוצב מחדש לגמרי, יכולות חיפוש חכמות יותר ופתיחת קריאות תמיכה משולבת

 

ליסבורג, וירג‘יניה, 1 בדצמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

Cofense®, המובילה הגלובלית בפתרונות חכמים של הגנה מפני דיוג (פישינג), הציגה היום את מרכז המשאבים החדש של קונפנס. קונפנס שינתה לגמרי את מרכז המשאבים המרכזי שלה, שנקרא קודם Community, בלעדית עבור הלקוחות עם מימשק חדש, שילוב עם פתיחת קריאות Zendesk ויכולות חדשות לשיפור חוויית המשתמש. בתוך מרכז המשאבים, המשתמשים יכולים לגשת לבסיס ידע חזק, ללמוד פרקטיקות טכניות מיטביות, לגשת למאגר של תיעוד והדרכות על מוצרים ולפתח את אסטרטגיות המודעות לדיוג הקיימות.

התכונות החדשות שמובנות במרכז המשאבים של קונפנס כוללות יכולות חיפוש משופרות שמקלות על המשתמשים לנווט אל משאבי תמיכה שיעזרו להם להשיג את תוצאות האבטחה הרצויות להם. פורטל חדש של פתיחת קריאות לקוחות מאפשר ללקוחות לגשת במהירות לכל הקריאות שלהם ולמיין לפי מילות מפתח או סטטוס. קריאות תמיכה טכנית שנוצרות במרכז המשאבים מנותבות אוטומטית למהנדסים של קונפנס עם המיומנויות המתאימות כדי לפתור את הבעיה, והתוצאה היא זמני פתרון מהירים יותר.

מרכז המשאבים של קונפנס, שמאורגן לפי המוצרים של קונפנס, מספק תיעוד, מאמרי בסיס ידע והדרכות רלבנטיות ספציפיות. במרכז המשאבים המשתמש יכול גם להתחבר לאירועים, וובינרים ומשאבים אחרים ונכסים באתר של קונפנס. כחלק קריטי מגישת חוויית הלקוח של קונפנס, מרכז המשאבים הוא מקום מרכזי לשאלות נפוצות, פרטים על מוצרים, מדיניות ועוד כדי לאפשר ללקוחות להיות יותר פרואקטיביים בפעילות הזיהוי והתגובה לדיוג שלהם. כערך מוסף, ללקוחות יש גישה לפורום דיונים שבו הם יכולים להגיש הצעות לתכונות ויכולות עתידיות של המוצרים ולהצביע עליהן.

"הלקוחות שלנו שיתפו שהם רוצים מרכז משאבים יעיל שקל לנווט בו שבו יוכלו למצוא פתרונות ולפתוח קריאות ולעקוב אחריהן", אמרה קרוליין מריט, סגנית נשיא לחוויית הלקוח בקונפנס. "אנחנו מאוד גאים במרכז המשאבים החדש ומצפים לתמוך במשתמשים בכל רמות הניסיון, ובסופו של דבר לעזור לארגונים לשפר את תוכניות הזיהוי והתגובה לדיוג שלהם".

למידע נוסף על קונפנס, בקרו בבקשה באתר www.cofense.com.

אודות קונפנס

Cofense®, המובילה בפתרונות חכמים של הגנה מפני דיוג בכל העולם, מאחדת את האנושות נגד דיוג. חבילת המוצרים של קונפנס משלבת מודיעין התקפות בזמן הנכון על איומי דיוג שחמקו מאמצעי בקרה היקפיים ודווחו על ידי עובדים, עם טכנולוגיות פעולות אבטחה הטובות מסוגן כדי לעצור התקפות מהר יותר ולהקדים את הפורצים. הלקוחות של קונפנס כוללים ארגוני Global 1000 במגזרי הביטחון, אנרגיה, שירותים פיננסיים, בריאות וייצור שמבינים איך שינוי ההתנהגות של המשתמשים ישפר את האבטחה, יעזור להגיב לאירועים ויפחית את הסכנה של פריצה לנתונים. למידע נוסף, בקרו בקשה באתר www.cofense.com או התקשרו איתנו: Twitter, LinkedIn.

אנשי קשר

Katie Brookes
press@cofense.com

 

מקור:  Cofense

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE