אנדרסן גלובל נכנסת לשוק הגיאורגי; מוסיפה את MG Law Office

 

 

אנדרסן גלובל נכנסת לשוק הגיאורגי; מוסיפה את MG Law Office

סן פרנסיסקו, 3 בדצמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

אנדרסן גלובל נכנסת לשוק הגיאורגי באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין מטביליסי MG Law Office, ומרחיבה עוד את הכיסוי של הארגון באזור.

MG Law, שדורגה כרמה 1 על ידי Legal 500, מספקת שירותים משפטיים לחברות מקומיות וזרות, מוסדות פיננסיים, קרנות השקעות, ממשלות וארגונים ציבוריים. החברה עם מלוא השירות שמנוהלת על ידי המייסד והשותף המנהל שלה ארצ‘יל גיורגדזה והמייסד השותף ניקולה מריאני, מתמקדת בתאגידים ומיזוגים ורכישות, בנקאות, פיננסים, מיסים ומכסים על אנרגיה, בוררות וליטיגציה, עבודה והעסקה, תחרות, תשתיות ונדלן. היכולות של החברה כוללות גם R&E, מסחר, בלוקצ‘יין ופינטק.

"הרקורד שלנו והיכולת שלנו לספק פתרונות הטובים מסוגם וחדשניים עם תעריפים תחרותיים שמותאמים לשוק המקומי מבדלים אותנו מחברות אחרות בגיאורגיה", אמר ארצ‘יל. "ההצלחה שלנו מיוחסת לקבוצה המגוונת של אנשי המקצוע אצלנו שעובדים ביחד שנים והם כמה מאנשי המקצוע המובילים בשוק".

ניקולה הוסיף: "שיתוף הפעולה שלנו עם אנדרסן גלובל היה הצעד ההגיוני הבא עבור החברה  שלנו כי הוא מחבר אותנו ואת הלקוחות שלנו למשאבים גלובליים בהמשיכנו להרחיב את היכולות שלנו".

"MG Law מובילים את השוק עם המומחיות והניסיון הייחודיים שלהם בייעוץ משפטי בינ"ל", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן. "המחויבות שלהם לאחריות ושירות לקוחות עולה בקנה אחד עם ערכי הליבה של הארגון שלנו. אנחנו מצפים ליצירת קשר סינרגטי עם ארצ‘יל והצוות שלנו ולפיתוח פתרונות מקיפים ללקוחות שלנו כשאנו ממשיכים את ההתרחבות שלנו באזור".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-6,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-219 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire