בומברדייה ממנה את אנני טורקיה לגסה לסגנית נשיא בכירה, יועצת משפטית ראשית ומזכירת החברה

 

בומברדייה ממנה את אנני טורקיה לגסה לסגנית נשיא בכירה, יועצת משפטית ראשית ומזכירת החברה

 

מונטריאול, 3 בדצמבר 2020, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

בומברדייה (TSX: BBD.B) הודיעה היום על המינוי של אנני טורקיה לגסה לסגנית נשיא בכירה, יועצת משפטית ראשית ומזכירת החברה, בתוקף מיידי. אנני תהיה כפופה לאריק מרטל, נשיא ומנהל כללי, בומברדייה בע"מ, ותחליף את סטיב רוביטיי שיישאר בחברה בתפקיד סגן נשיא בכיר לפרויקטים אסטרטגיים עד להשלמת המכירה של בומברדייה תחבורה לאלסטום ויבטיח העברה חלקה של תחומי האחריות לאנני.

"אנחנו שמחים לקבל את אנני להנהלה הבכירה של בומברדייה", אמר אריק מרטל. "היא מנהלת מוכחת עם ניסיון רב במימשל תאגידי, ציות, חוקי ניירות ערך ועסקאות פיננסיות ואסטרטגיות תומכות מורכבות. בזכות המומחיות המשפטית העמוקה של אנני והחריפות העסקית היא תוספת מצוינת לחברה שלנו".

אנני מביאה יותר מעשרים שנות ניסיון בתחומים של דיני חברות ומסחר, ובתפקידה האחרון הייתה סגנית נשיא ביצועית של Stornoway Diamonds, שם ניהלה פונקציות שונות, כולל משפטים, פיתוח תאגידי, פיננסים והגנה על נכסים. לפני שהצטרפה ל-Stornoway Diamonds היא הייתה יועצת משפטית בכירה של חטיבת עפרות הברזל במזרח קנדה של Cliffs Natural Resources. לפני זה, אנני עסקה בעריכת דין במשך יותר מ-12 שנים בקבוצות דיני העסקים של Stikeman Elliott and Blake, Cassels and Graydon, כולל ארבע שנים במשרד של בלייק בבייג‘ינג. יש לה תואר במשפטים מהאוניברסיטה של אוטווה, ו-MBA לבכירים מתוכנית קלוג- שוליץ‘ והיא חברה בלשכת עורכי הדין של קוויבק.

"אנני תהיה תוספת מצוינת להנהלה הבכיר של בומברדייה. הניסיון הנרחב שלה, המרץ ושיקול הדעת ישרתו אותנו היטב כשאנו משלימים את המיצוב מחדש האסטרטגי שלנו ומתמקדים בהשגת מלוא הפוטנציאל של עסקי התעופה המובילים בענף שלנו", הוסיף מרטל.

"כשאנו מקדמים בברכה את אנני בחברה שלנו, ברצוני גם להודות לסטיב על תרומתו הרבה לבומברדייה, כולל התפקיד הקריטי שמילא במיצוב מחדש האסטרטגי שלנו. סטיב עמד בראש המשאים ומתנים המוצלחים שהובילו למכירה של בומברדייה תחבורה לאלסטום, למכירה של עסקי מבני התעופה ל-Spirit AeroSystems ולמכירה של עסקי המטוסים האזוריים ל-Mitsubishi Heavy Industries, Ltd.. יש לציין שכל אלה הושגו באחת התקופות הכי מאתגרות בענף התחבורה. כשהמיצוב מחדש האסטרטגי קרוב להשלמה, סטיב בחר לחפש אתגרים חדשים מחוץ לחברה ואנו מאחלים לו כל טוב בפעילותו העתידית".

אודות בומברדייה

 

עם יותר מ-52,000 עובדים על פני שני מגזרים עסקיים, בומברדייה היא מובילה גלובלית בענף התחבורה, שיוצרת מטוסים ורכבות חדשניים שמשנים את השוק. המוצרים והשירותים שלנו מעניקים חוויות נסיעה מהמעלה הראשונה שקובעות אמות מידה חדשות בנוחיות של הנוסעים, יעילות אנרגטית, אמינות ובטיחות.

 

לבומברדייה, שהמטה שלה במונטריאול, קנדה, יש אתרי ייצור והנדסה ב-25 מדינות וגם תיק רחב של מוצרים ושירותים לשוקי התעופה העסקית, התעופה המסחרית והתחבורה המסילתית. המניות של בומברדייה נסחרות בבורסה לניירות ערך של טורונטו (BBD). בשנת הכספים שהסתיימה ב-31 בדצמבר 2019 בומברדייה רשמה הכנסות של 15.8 מיליארד דולר. חדשות ומידע זמינים בכתובת bombardier.com או תעקבו אחרינו בטוויטר @Bombardier

 

בומברדייה הוא שם מסחרי של Bombardier Inc. או החברות הבנות שלה.

 

למידע נוסף:

 

Jessica McDonald
Media Relations and Public Affairs 
Bombardier Inc.
+1 514 262 7255
Jessica.mcdonald@bombardier.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769