פסגת המשקיעים של אודנסה מציגה למשקיעים 15 חברות רובוטים מבטיחות בבירת הרובוטים של אירופה

 

 

 

פסגת המשקיעים של אודנסה מציגה למשקיעים 15 חברות רובוטים מבטיחות בבירת הרובוטים של אירופה

למשקיעים חדשים יש עכשיו הזדמנות לקנות החזקות במגוון של טכנולוגיות רובוטים חזקות שפיתחו 15 חברות מדנמרק, ישראל, נורבגיה, פולין, ספרד, שוודיה ושווייץ

אודנסה, דנמרק, 3 בדצמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

תוך חמש שנים בלבד, הזנקי רובוטים שנמצאים באודנסה, דנמרק -- בירת הרובוטים של אירופה - משכו יותר מ-976 מיליון דולר. השנה, אל היזמים הדנים המקומיים יצטרפו חברות מ-RobotUnion Super Stars, הפיינליסטים של התוכנית הפן אירופית להאצת רובוטים. האירוע הוא בחסות Vækstfonden, קרן ההשקעות של מדינת דנמרק, מתוך מטרה לחבר בין יזמים דנים מובילים שמחפשים מימון ומשקיעים בינ"ל מובילים שמחפשים את "התרנגולת שמטילה ביצי זהב" הבאה בעולם הרובוטיקה.

ב-9 בדצמבר, קבוצה שנבחרה בקפידה של מיזמי רובוטים המחפשים מימון יציגו את פתרונות האוטומציה פורצי הדרך שלהם במגוון רחב של ענפים בפסגת המשקיעים של אודנסה של השנה. הפסגה של 2020 מתקיימת כאירוע וירטואלי כדי לשתף משתתפים מכל חלקי אירופה ולתת גישה לקהל חדש תוך שמירה על הגבלות קוביד-19 שחלות.

בנוסף לפיצ‘ים של 15 יזמי רובוטים, האירוע יכלול דברים של אנשים חשובים בתעשיית הרובוטים הגלובלית, בכללם יורגן פון הולן, נשיא Universal Robots ודיטר קרפט, מנהל כללי של Trumpf Venture GmbH. גם קואונג נגויין, המנכ"ל והמייסד של NTPC Consult, יהיה נוכח כדי לתת תובנות למשקיעים.

גם יפה קופוד, שר החוץ של דנמרק, ופטר רהבק יול, ראש העיר אודנסה, ידברו מדוכן הנואמים באירוע האקסקלוסיבי הזה שכבר משך 250 משתתפים, כולל 100 משקיעים מדנמרק ומחו"ל. יצירת החיבורים תימשך אחרי האירוע עצמו, וחומרים מפסגת המשקיעים של אודנסה יהיו זמינים לפי דרישה.

מיזמי הרובוטים שמחפשים מימון מבקשים לגייס בין 500,000 ל-2.4 מיליון דולר לכל חברה מהמשקיעים.

הנה התוכנית של פסגת המשקיעים של אודנסה של השנה. משקיעים יכולים עדיין להירשם לאירוע דרך הקישור הזה.

יתר על כן, פסגת המשקיעים של אודנסה מגובה עכשיו כל השנה על ידי פלטפורמה דיגיטלית בכתובת odenseseedandventure.dk שבה Odense Seed and Venture משתמשת בכלי Dealroom כדי להציג סקירה של הזנקים ומשקיעים בתחום הרובוטיקה. המשקיעים המיוצגים כאן כוללים 130 קרנות הו סיכון, וגם 185 משקיעים  ואנג‘לים פרטיים. ביחד הם השקיעו 6 מיליארד כתר דני בהזנקים דנים על פני חמש שנים.

העיר אודנסה היא המרכז של אשכול הרובוטיקה של אודנסה, שכולל יותר מ-130 מיזמים שפעילים בתחומי הרובוטיקה, אוטומציה ותעשייה 4.0. סביבת הרובוטים נושאת הפירות בדנמרק הצמיחה הצלחות בינ"ל כמו Universal Robots, Mobile Industrial Robots ו-Blue Ocean Robotics, שהמטה של כל אחת הן נמצא באודנסה. האירוע פסגת המשקיעים של אודנסה הוא קיצור דרך לקבלת תובנות על הסביבה הזאת, והזדמנות לפגוש את כוכבי הרובוטים של המחר.

הנה רשימה של הטכנולוגיות והמיזמים שיוצגו למשקיעים בפסגת המשקיעים של אודנסה השנה.

תמונות כאן

אנשי קשר

Malene Grouleff
Grouleff Communications
Malene@grouleff.it
+45 28915809

 

מקור:  Odense Investor Summit

 

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE