קופנס מציגה פלטפורמת זיהוי ותגובה לדיוג (PDR) שמשנה את הענף

 

 

 

קופנס מציגה פלטפורמת זיהוי ותגובה לדיוג (PDR) שמשנה את הענף

יכולות אוטומציה מתקדמות מפחיתות את זמן התגובה ואת הסכנה של התקפות דיוג

 

ליסבורג, וירג‘יניה, 7 בדצמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

 Cofense®, המובילה הגלובלית בפתרונות חכמים של הגנה מפני דיוג (פישינג), הציגה היום את פלטפורמת הזיהוי ותגובה לדיוג (PDR) שלה, פתרון שמיועד ספציפית לארגונים גדולים. התקפות הדיוג ממשיכות להיות יותר מתוחכמות ומתמידות ולהתאים את עצמן להגנות האבטחה הוותיקות, והביקוש לפתרונות הגנה מפני דיוג מקצה לקצה נמצא בשיא של כל הזמנים. פלטפורמת ה- PDRשל קופנס מספקת גישה מקיפה לעצירת התקפות דיוג באמצעות מודיעין דיוג גלובלי ממיקור המונים מ-25 מיליון אנשים בשילוב אוטומציה מתקדמת.

פלטפורמת ה-PDR החדשה של קופנס מיועדת להתקנה כחבילת מוצרים משולבת או להספקה כשירות PDR מנוהל מקיף באמצעות מרכז ההגנה מפני דיוג של קופנס (PDC). שתי האופציות עוצרות ביעילות התקפות דיוג ונלחמות בתחכום של ההתקפות באמצעות שילוב של אנשים וטכנולוגיה אוטומטית כדי להפחית ולסלק את הסכנה במהירות.

למרות השקעות גדולות בשערי דוא"ל מאובטחים (SEGs) והדרכות על מודעות בענפים השונים, התקפות דיוג ממשיכות להגיע למשתמשים. בדוח של גרטנר* "איך להגיב לסביבת האיומים של 2020" (17 June 2020; John Watts) נאמר:

"קופנס היא הספקית המובילה של PDR בגלל הגישה שלנו לשלב חידושים טכנולוגיים עם רשת של יותר מ-25 מיליון אנשים ברחבי העולם שמזהים, מדווחים ומשתפים מידע על חשדות לדיוג. הבינה האנושית תהיה תמיד גדולה יותר מהבינה המלאכותית, וביחד עם טכנולוגיה קופנס מספקת הגנה ללא מקבילים לארגונים", אמר רוהיט בלני, מייסד שותף ומנכ"ל, קופנס.

פלטפורמת ה-PDR של קופנס היא הפתרון הכי הוליסטי בשוק, וכוללת:

Cofense Managed PDR

מדריך השוק של גרטנר לאבטחת דואל (published September 8, 2020, Mark Harris, Peter Firstbrook, Ravisha Chugh) ממליץ: "מנהלי אבטחה וניהול סיכונים שאחראים על אבטחת דואל צריכים: לטפל בפערים ביכולות ההגנה מפני איומים המתקדמות של שער דואל מובטח (SEG) קיים על ידי החלפתו או להוסיף לו יכולות משלימות באמצעות שילוב של API".

על ידי שילוב כל הרכיבים של פלטפורמת ה-PDR של קופנס, ארגונים יכולים לזהות דיוג בסביבה שלהם, ללמד את העובדים איך לזהות דיוג ולדווח עליו, ולהגיב במהירות כדי לתקן את האיומים לפני שנגרם נזק לארגון שלהם. למידע נוסף על קופנס ו-PDR, בקרו בבקשה באתר cofense.com/product-overview.

*Gartner, How to Respond to the 2020 Threat Landscape, John Watts, 17 June 2020

אודות קופנס

Cofense®, היא הספקית המובילה בפתרונות חכמים של הגנה מפני דיוג בכל העולם.  פלטפורמת ה- PDRשל קופנס המיועדת לארגונים ארגוניים, מספקת גישה מקיפה לעצירת התקפות דיוג באמצעות מודיעין דיוג גלובלי ממיקור המונים מ-25 מיליון אנשים בשילוב אוטומציה מתקדמת, המדווחים באופן פעיל על חשד לדיוג. בשילוב עם אוטומציה מתקדמת, חבילת המוצרים של קופנס משלבת מודיעין התקפות בזמן הנכון על איומי דיוג שחמקו מאמצעי בקרה היקפיים ודווחו על ידי עובדים, עם טכנולוגיות פעולות אבטחה הטובות מסוגן כדי לעצור התקפות מהר יותר ולהקדים את הפורצים.  עם אינטגרציה חלקה ברוב ה- TIPs, SIEMs ו-SOARs העיקריים, פתרונות קופנס מתיישרים בקלות עם מערכות אקולוגיות אבטחה קיימות.  הלקוחות של קופנס כוללים ארגוני Global 1000 במגזרי הביטחון, אנרגיה, שירותים פיננסיים, בריאות וייצור שמבינים איך שינוי ההתנהגות של המשתמשים ישפר את האבטחה, יעזור להגיב לאירועים ויפחית את הסכנה של פריצה לנתונים. למידע נוסף, בקרו בקשה באתר www.cofense.com או התקשרו איתנו: Twitter, LinkedIn.

אנשי קשר

Katie Brookes
press@cofense.com

 

מקור:  Cofense

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE