רקבנק בוחר בחבילת מוצרי מודיעין האיומים של אנומלי כדי לגלות איומים בתשתית הבנקאות שלו

רקבנק בוחר בחבילת מוצרי מודיעין האיומים של אנומלי כדי לגלות איומים בתשתית הבנקאות שלו

 

Anomali Match, מנוע גילוי איומים ארגוני, מילא תפקיד חשוב בהחלטה של הבנק

 

דובאי, איחוד האמירויות ורדווד סיטי, קליפורניה, 8 בדצמבר 2020, (GLOBE NEWSWIRE):

 

Anomali אנומלי, המובילה בפתרונות אבטחת סייבר מבוססי מודיעין, הודיעה היום שהבנק הלאומי של ראס אל חיימה (RAKBANK רקבנק) מתקין את כל חבילת המוצרים של אנומלי כדי להפעיל מודיעין איומים בתשתית שלו. עם אנומלי, הבנק יאפשר גילוי מיידי של האיומים הכי רציניים שאיתם הוא מתמודד, יקבל יכולת להגיב מהר יותר לפשיעת סייבר ויחוזקו אמצעי ההגנה תוך הפחתת הסיכון הכולל.

 

"כאחד הבנקים הבולטים באיחוד האמירויות, אנחנו מנהלים נכסים ועסקאות של אלפי לקוחות. אחת המחויבויות העיקריות שלנו ללקוחות שלנו היא אבטחה ואנחנו משיגים זאת על ידי שותפויות חזקות עם מומחים בתעשייה כמו אנומלי. הם יספקו אמצעי אבטחת סייבר מבוססי מודיעין ויעשו כל דבר שאפשר כדי למנוע שיבושים שהתקפות סייבר יכולות לגרום", אמר ק.ס. רמקרישנן, מנהל סיכונים ראשי, רקבנק. "על ידי הבאת מומחים מהתעשייה, אנחנו מצפים להשיג רמות אבטחה מתקדמות שיעזרו לנו להגביה עוד את אמצעי ההגנה שלנו ולסכל כל ניצול אפשרי מצד פושעי סייבר".

 

כלקוח של אנומלי, רקבנק ישתמש בחבילת המוצרים המלאה שלנו, שכוללת את Anomali ThreatStream, פלטפורמת מודיעין האיומים (TIP) שלנו, Anomali Lens+, כלי ידע האיומים המתקדם שלנו, ו-Anomali Match, מנוע גילוי האיומים הארגוני שלנו. גורם חשוב בהחלטה של הבנק לבחור באנומלי היה היכולת של Match להפוך לאוטומטי את הגילוי של איומים ברשתות על ידי קורלציה רציפה של כל המודיעין והטלמטריה הזמינים מול כל יומני האירועים.

 

"הכלכלה של המזרח התיכון היא מהנמרצות ביותר בעולם כיום, והיריבים יודעים זאת. לכן היא גם נקודת המוקד לקבוצה של איומים מתקדמים", אמר חאלד צ‘אטילה, מנהל המכירות האזורי של אנומלי, המזרח התיכון, טורקיה ואפריקה. "לכבוד הוא לנו שרקבנק בחרו בנו כדי שנעזור להם להישאר מוגנים מפני כמה מהפושעים והנוכלים הכי בעייתיים שמתמקדים בבנקים כיום. אנחנו מצפים לעזור להם לבנות תוכנית מודיעין איומים יעילה שתגדל יחד עם פעילות האבטחה שלהם".

 

Twitter: https://twitter.com/Anomali
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/anomali/
Blog: https://www.anomali.com/blog

אודות רקבנק

 

RAKBANK רקבנק, שנקרא גם הבנק הלאומי של ראס אל חיימה (P.S.C), הוא אחד מהמוסדות הפיננסיים הכי דינמיים באיחוד האמירויות. הוא הוקם ב-1976 ועבר שינוי גדול ב-2001 כשהתמתג מחדש כרקבנק ושינה את ההתמקדות שלו מחברות בלבד לבנקאות קמעונאית ועסקים קטנים. בנוסף להצעת מגוון רחב של שירותי בנקאות אישית, הבנק הגדיל את מתן ההלוואות שלו במגזר המסורתי של עסקים קטנים ובינוניים, מסחרי וחברות בשנים האחרונות. הבנק גם מציע פתרונות של בנקאות איסלמית, באמצעות RAKislamic, ב-27 הסניפים שלו ובערוצי הבנקאות הטלפונית והדיגיטלית שלו. רקבנק הוא חברה בערבון מוגבל ציבורית שהמטה שלה באמירות ראס אל חיימה והיא רשומה בבורסה לניירות ערך של אבו דאבי (ADX). למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.rakbank.ae או התקשרו למרכז השירות בטלפון +9714 213 0000. לחלופין, אפשר להתקשר עם רקבנק באמצעות twitter.com/rakbanklive ו-facebook.com/rakbank.

 

אודות אנומלי

 

Anomali אנומלי היא מובילה באבטחת סייבר מבוסס מודיעין. יותר מ-1,500 ארגונים במגזר הציבורי והפרטי סומכים על אנומלי כדי לראות ולזהות איומים מהר יותר, להפחית את הסיכון של פריצות אבטחה ולשפר את התפוקה של פעילות האבטחה. הפתרונות של אנומלי משרתים לקוחות ברחבי עולם בכל ורטיקל ענפי חשוב כמעט, כולל רבות מחברות ה-Global 2000. כחדשנית מוקדמת במודיעין איומים, אנומלי הוקמה ב-2013 והיא נתמכת על ידי חברות הון סיכון מובילות כולל GV, Paladin Capital Group, In-Q-Tel, Institutional Venture Partners ו-General Catalyst. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.anomali.com.

 

קשרי מדיה:

 

Joe Franscella
EMEA-news@anomali.com

Fatima Kloub

Fatima.kloub@rakbank.ae

 

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE