וורלדרמיט משיקה מבצע לעונת החגים כדי לעזור למוטבים פיליפינים לבנות עסק חלומות

וורלדרמיט משיקה מבצע לעונת החגים כדי לעזור למוטבים פיליפינים לבנות עסק חלומות

הזוכים יקבלו חבילה עסקית אחת לחנות אורז של הזיכיון Grainsmart בשווי של 200,000 פסו פיליפיני עבור מקבל לפי בחירתם בפיליפינים

 

מנילה, הפיליפינים, 9 בדצמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

WorldRemit וורלדרמיט, עסק מוביל של תשלומים דיגיטליים חוצי גבולות, משיקה מבצע כדי לעזור ללקוחות לחגוג את עונת החגים ולבנות עסק חלומות עבור מישהו אהוב בפיליפינים.

 

מ-1 בנובמבר עד 31 בדצמבר 2020 לקוחות יכולים להיכנס למבצע על ידי שליחת כסף לפיליפינים באמצעות חשבון הוורלדרמיט התקף שלהם, והרשמה באתר www.worldremit.com/pangkabuhayan כדי לקבל הזדמנות לזכות באחת מעשר חבילות עסקיות של הזיכיון Grainsmart בשווי של 200,000 פסו פיליפיני עבור מקבל לפי בחירתם בפיליפינים.

"אנחנו בוורלדרמיט מכירים בקשיים שיש לעובדים פיליפינים בחו"ל והמשפחות שלהם במיוחד בתקופה הכל כך קשה הזאת. בנוסף לכך שאנו מבטיחים שהכספים שנשלחים מתקבלים בשלום באמצעות השירותים שלנו, אנחנו רוצים לעזור למשפחות האלה להיבנות מחדש ולהיות פחות תלויים מבחינה כספית על ידי יצירת הזדמנויות ליצור הכנסה בת קיימא. באמצעות המבצע הזה אנו תומכים לא רק במקבלים אבל גם בחקלאים הפיליפינים שצריכים תמיכה באופן דומה", אמר ארל מליבו, מנהל המדינה של הפיליפינים בוורלדרמיט.

כל אחת מהחבילות העסקיות של הזיכיון Grainsmart כוללת:

בכל העולם למגיפת קוביד-19 הייתה השפעה גדולה על הפרנסה של אנשים. ההסתערות של הסופר טייפון גוני והטייפון ומקו הגדילה את זאת בפיליפינים, כשעקרה אלפים מבתיהם, הרסה בתים והשמידה עסקים.

הזוכים יוכרזו  בדף הפייסבוק של וורלדרמיט (https://www.facebook.com/WorldRemit/).

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.worldremit.com/pangkabuhayan.

אודות וורלדרמיט

WorldRemit וורלדרמיט הוא עסק מוביל של תשלומים דיגיטליים חוצי גבולות. אנחנו שיבשנו תעשייה שבעבר נשלטה על ידי שחקנים ותיקים לא מקוונים על ידי הבאת העברות הכספים הבינ"ל לאינטרנט - והפיכתן ליותר בטוחות, מהירות וזולות. כיום אנחנו שולחים מ-50 ל-100 מדינות, פועלים ב-6,500 מסדרונות של העברת כספים בכל העולם ומעסיקים יותר מ-1,100 אנשים ברחבי העולם.

בצד של השליחה, וורלדרמיט 100% דיגיטלית (ללא מזומנים), וזה מגדיל את הנוחות ומשפר את האבטחה. עבור מי שמקבל כספים, החברה מציעה  מגוון רחב של אפשרויות כולל הפקדה בנקאית, איסוף מזומנים, הוספת זמן אוויר לסלולר וכסף סלולרי.

המטה של וורלדרמיט, שמגובה על ידי Accel, TCV ו-Leapfrog, נמצא בלונדון, בריטניה עם משרדים אזוריים בארצות הברית, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד, הונג קונג, סינגפור, מלזיה, פיליפינים, דרום אפריקה, סומלילנד, אוגנדה, קניה, רואנדה, טנזניה, זימבבווה ובלגיה.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.worldremit.com.

אנשי קשר

לשאלות מהמדיה
Khristine Dela Cruz
Media Relations Manager
Ogilvy
Khristine.delacruz@ogilvy.com
09178554779

 

מקור:  WorldRemit

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE