dSPACE ולידרטק מאחדות כוחות כדי להניע את הפיתוח של חידושי לידאר למכוניות שנוהגות את עצמן

 

dSPACE ולידרטק מאחדות כוחות כדי להניע את הפיתוח של חידושי לידאר למכוניות שנוהגות את עצמן

 

dSPACE ולידרטק

 

dSPACE ולידרטק מקדמות ביחד את הפיתוח של טכנולוגיות לידאר למערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית.

 

פדרברון, גרמניה וקביבאק סיטי, קנדה, 9 בדצמבר 2020, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

dSPACE ו- LeddarTech®, מובילה גלובלית בטכנולוגיות חישה של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית רמה 1-5, התקשרו בשותפות כדי לקדם במשותף את הפיתוח של טכנולוגיות לידאר לנהיגה אוטונומית. שיתוף הפעולה הקרוב יאפשר ל-dSPACE וללידרטק לספק מודלים של סימולציה ומימשקים מאוד מדויקים לחיישני לידאר, שיאפשרו ליצרני ציוד מקורים ולספקים לשלב מהר יותר חידושי לידאר בתוך פתרונות מוכנים ליישום.

שיתוף הפעולה יתמוך באמולציה של חיישני לייזר חדשים של לידרטק בפתרונות הדמיה בשלב פיתוח מוקדם. יתר על כן, dSPACE תספק מודלים של הדמיה לבדיקות ותיקוף, וגם את סביבת ההדמיה של חיישנים לתיקוף חיישני מצלמות, לידאר ומכ"ם לכל אורך תהליך הפיתוח -- וזה יאיץ את הפרויקטים של הלקוחות.

פתרון ההדמיה של dSPACE יוצר ענני נקודות בזמן אמת כדי לדמות עצמים. מודלי ההדמיה עוזרים לקבוע את המיקום הכי יעיל של החיישן ברכב (הנקודה האידיאלית), וגם את המגבלות של החיישן (מקרי פינות). לידרטק תוכל לשלב באופן חלק את מודלי החיישנים של dSPACE בפרויקטי הפיתוח שלה.

"אסטרטגיית הבדיקות הנכונה, המודלים והמימשקים המוכנים לשימוש הנכונים להדמיה ועיבוד מחדש הם אבני בניין חשובות", אמר ד"ר כריסטופר וויגנד, מנהל מוצר ב-dSPACE. "השותפות הזאת תאפשר ללקוחות שלנו לבצע במדויק ובמהירות משימות תיקוף של יישומי לידאר. ללא הדמיות אמינות, אי אפשר להשיג מערכות נהיגה אוטומטית (SAE רמות 3-5)".

"הדמיית OTA היא חידוש חשוב בלידאר. השילוב של מוצרי הלידאר של לידרטק ותוכנת ההדמיה של dSPACE באמצעות מימשק חיישנים גנרי מאפשרת לכל אחד מהצדדים לתקף מוצרים ושירותים עבור לקוחות פוטנציאליים", אמר מייקל פאולין, סגן נשיא, שותפויות אסטרטגיות ופיתוח תאגידי בלידרטק. הוא המשיך: "האפשרות לתקף את תכונות החומר ותנאי מזג האוויר של חיישני סביבה קריטית בהדמיות. לידרטק ו-dSPACE יעבדו יחד על (המשך) הפיתוח והמידול של השפעות סביבה שספציפיות לחיישנים, כגון גשם, ערפל, רסס וכדומה".

אודות dSPACE

dSPACE היא ספקית מובילה של פתרונות לפיתוח של רכב מחובר, אוטונומי ומונע בחשמל. יצרני רכב והספקים שלהם במיוחד משתמשים במגוון הפתרונות מקצה לקצה של החברה כדי לבדוק את רכיבי החומרה והתוכנה ברכב החדש שלהם הרבה לפני שדגם חדש מקבל היתר תנועה בכביש. dSPACE היא לא רק שותפת פיתוח מבוקשת בפיתוח של רכב. מהנדסים סומכים על ידע ה-dSPACE שלנו גם בתעופה ובאוטומציה תעשייתית. התיק שלנו נע מפתרונות מקצה לקצה להדמיה ותיקוף ועד לשירותי הנדסה וייעוץ וגם הדרכה ותמיכה. המטה של dSPACE נמצא בפדרבורן, גרמניה, יש לה 1800 עובדים בכל העולם ושלושה מרכזי פרויקטים בגרמניה והיא משרתת לקוחות דרך חברות dSPACE אזוריות בארה"ב, בריטניה, צרפת, יפן, סין וקרואטיה.

אודות לידרטק

לידרטק היא מובילה בפלטפורמות חישה סביבתית לרכב אוטונומי ומערכות עזר מתקדמות לנהג. לידרטק שהוקמה ב-2007 התפתחה לחברת חישה סביבתית מקצה לקצה מקיפה על ידי שהיא מאפשרת ללקוחות לפתור אתגרי חישה ותפיסה קריטיים לאורך כל שרשרת הערך של מגזרי השוק של הרכב והניידות. באמצעות פלטפורמת היתוך החיישנים והתפיסה שלה LeddarVision™ ופתרון פיתוח הלידארים המשתלם, מדרגי ורב תכליתי שלה ללידארים מצב מוצק ברמת רכב המבוסס על LeddarEngine™, לידרטק מאפשרת למשלבי מערכות רכב רמה 1-2 פתרונות חישה עם מחסנית שלמה לרמות אוטונומיה 1-5. הפלטפורמה הזאת מותקנת באופן פעיל ביישומים של שאטלים, משאיות, אוטובוסים, רכב משלוחים, ערים/ מפעלים חכמים ורובוטקסי אוטונומיים. החברה אחראית לכמה חידושים בפתרונות חישה מרחוק בחזית הקידמה ברכב וניידות, עם יותר מ-95 טכנולוגיות עם פטנטים (שהוענקו או תלויים ועומדים) שמחזקים את היכולות של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית.

למידע נוסף על לידרטק, בקרו בבקשה באתר www.leddartech.com וגם: LinkedIn, Twitter, Facebook, YouTube..

ליצירת קשר:

Daniel Aitken, Vice-President, Global Marketing, Communications, and Product Management, LeddarTech Inc.
Tel.: + 1-418-653-9000 ext. 232
daniel.aitken@leddartech.com

dSPACE GmbH

Bernd Schäfers-Maiwald

Vice President Corporate Communication

Rathenaustraße 26

33102 Paderborn 

Tel: +49 5251 1638-714 

Fax: +49 5251 16198-714

E-mail: bschaefers-maiwald@dspace.de

 

dSPACE GmbH

 

Ulrich Nolte

Senior Communications Manager

Rathenaustraße 26

33102 Paderborn

Tel.: +49 5251 1638-941

Fax: +49 5251 16198-1448

E-mail: unolte@dspace.de, press@dspace.de

 

תמונה קשורה מצורפת כאן בלינק:

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/6e95e1bf-b301-4b74-aea5-ea32de5a39ae

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE