אינטלקס מצטרפת לתוכנית PARTNERCONNECT של זברה טכנולוגיות

 

אינטלקס מצטרפת לתוכנית PARTNERCONNECT של זברה טכנולוגיות

מכשירי אינטלקס שלא גורמים הצתה לסביבות מסוכנות (HAZLOC) ותוכנת EHSQ מובילה בענף של אינטלקס יאפשרו בטיחות עובדים וניהול סיכונים בזמן אמת בכל מקום

 

טורונטו, קנדה, 9 בדצמבר 2020 (GLOBE NEWSWIRE):

Intelex Technologies, ULC, ספקית גלובלית מובילה של תוכנת ניהול EHSQ (בטיחות, גהות, סביבה ואיכות) מבוססת תוכנה כשירות, הודיעה היום על השתתפותה בתוכנית PartnerConnect של Zebra Technologies. אינטלקס מתמקדת בהספקת פתרונות של בטיחות עובדים באמצעות האינטרנט של הדברים, הפחתה ומניעת סיכונים בזמן אמת וציות לרגולציה באמצעות מערכות ניהול מבוססות זרימות עבודה שהופכות תובנות בזמן אמת לפעולות. הקשר עם זברה מרחיב עוד את ההובלה של אינטלקס בעבודה עם הסביבה הכי רחבה של ספקי חומרה, תוכנה ותוכן רגולציה של Industry 4.0 כדי לפשט את המורכבויות הגדלות של EHSQ מחובר בכל ענפי התעשייה.

אינטלקס בחרה בתוכנית PartnerConnect של זברה כדי לגשת למחשבים ניידים מוקשחים מיוחדים שעונים על הדרישה של לקוחות עם עובדי חזית שפועלים בסביבות מסוכנות שנמצאים בהן גזים, נוזלים ואבק דליקים וחומרים מסוכנים אחרים. היות שבסביבות מסוכנות יש איסור או הגבלות על השימוש בסמארטפונים, מחשבים ניידים וטבלטים ברמה צרכנית, האוטומציה של תהליכי EHSQ כדי לשמור על בטיחות העובדים ולהפחית סיכונים בזמן אמת מהווה אתגר. בתעשיות שפועלות בסביבות מסוכנות כמו נפט וגז, כרייה וכימיקלים, השיטות שמשמשות לביצוע המשימות הנדרשות, כגון ביקורות בטיחות, עדיין מבוססות במידה רבה על נייר כי אסור להשתמש בהן במכשירים שלא מאושרים לשימוש בסביבות האלה. הפתרונות של זברה מסלקות את המשוכה הזאת על ידי כך שהם מאפשרים להרחיב תוכניות בטיחות במכשירי HAZLOC קריטיים לסביבות ללא גרימת הצתה אזור 2.

"ארגונים מגבירים את המאמצים למנוע תקריות ולשפר את הביצועים התפעוליים והיצרניות באמצעות הנתונים ותובנות שנאספים מעובדים ומכשירים", אמרה קריסטן דודה, סגנית נשיא לשותפויות ובריתות אסטרטגיות באינטלקס. "כחברים בתוכנית PartnerConnect של זברה, אנחנו יכולים להציע פתרון EHSQ הכל במקום אחד נייד ראשון אפילו לסביבות העבודה הכי מסוכנות. הערך המשולב מעלה את הביצועים של תוכניות בטיחות בלי המורכבויות של חיבור נכסים, עובדים ותוכנה או הצורך בצוות של מדעי הנתונים כדי לתרגם הזנות נתונים לזרימות עבודה לפעולה".

הקשר עם זברה מרחיב עוד את היכולת של אינטלקס לאפשר לאנשי EHSQ לקיים את ההבטחה של בטיחות מחוברת. פרט לכך שהן מציעות פתרון הכל במקום אחד למכשירים של זברה והתוכנה של אינטלקס, ערכות הנתונים המשולבות מספקות תובנות סביבה, בטיחות וגהות (EHS) אוטומטיות בזמן אמת שאפשר להפוך מיידית לזרימות עבודה לפעולה.

היתרונות החשובים של השותפות הם:

על ידי ההשתתפות בתוכנית PartnerConnect של זברה, אינטלקס מקבלת גישה לתיק חדשני של מכשירים, יחד עם הדרכה מקיפה, ויתרונות גדולים בשיווק, מכירות וטכניים. תוכנית PartnerConnect של זברה היא רשת גלובלית שמאפשרת לאינטלקס גישה לפתרונות, הדרכה וכלים מובילים בתעשייה שמיועדים לבדל, להציע הזדמנויות לשיתוף פעולה ולעזור לשפר את שביעות הרצון של הלקוחות.

למידע נוסף על אינטלקס והקשר שלה ל-PartnerConnect של זברה, בקרו בבקשה באתר https://www.intelex.com/partners

משאבים נוספים:

Insight Report:  IIoT and the Continuing Evolution of Safety Management Systems

Green Quadrant EHS Software 2019

Verdantix Report:  Intelex Taps Into Fortive to Help EHS Clients. Navigate the Emerging IoT Landscape

אודות Intelex Technologies, ULC

Intelex Technologies, ULC היא מובילה גלובלית בתוכנה לניהול EHSQ (בטיחות, גהות, סביבה ואיכות). מאז 1992, העובדים של אינטלקס ברחבי העולם מחויבים לחדשנות ולאפשר לארגונים לשלוח את העובדים שלהם הביתה בביטחה כל יום, בהשאירם מאחור עולם יותר בר קיימא לדורות הבאים, ולנהל את האיכות כך שרק המוצרים הכי בטוחים ובאיכות הכי גבוהה יגיעו לשוק. הפלטפורמה והיישומים מבוססי האינטרנט המדרגיים של אינטלקס עזרו ללקוחות בכל הענפים לשפר את הביצועים העסקיים, להפחית סיכונים כלל ארגוניים, ולהבטיח תאימות בת קיימא לדרישות רגולציה ותקנים שמקובלים בכל העולם כולל ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 ו-OSHAS 18001. יותר מ-1,300 לקוחות ב-172 מדינות בוטחים באינטלקס בהפעלת יוזמות ה-EHSQ שלהם. עם מטה בטורונטו ומשרדים אזוריים ועובדים ברחבי העולם, אינטלקס הפכה לחברה מדעית תעשייתית ב-2019. למידע נוסף על אינטלקס, בקרו בבקשה באתר www.intelex.com.

 

קובץ צורף:

לפרטים נוספים:

Roula Vrsic, SVP of Marketing
Intelex Technologies, ULC
647-539-9551
roula.vrsic@intelex.com

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE