אנדרסן גלובל מוסיפה נוכחות נוספת בקזחסטן

 

אנדרסן גלובל מוסיפה נוכחות נוספת בקזחסטן

 

סן פרנסיסקו, 10 בדצמבר 2020, (BUSINESS WIRE) :

אנדרסן גלובל מוסיפה כיסוי נוסף בקזחסטן באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם Unicase Law Firm בשני מקומות: אלמטי ונור-סולטן.

Unicase Law Firm שהוקמה ב-2010 מספקת תחום מלא של שירותים משפטיים בתחומים של אנרגיה ואנרגיה מתחדשת, תשתיות ו-PPP (שותפות ציבורית- פרטית), תאגידים, מסחר, מיזוגים ורכישות, נדלן, העסקה, סביבה ומיסים. בהנהלת השותפה המנהלת סנייה פרזדייבה, הלקוחות של החברה  עם מלוא השירותים כוללים חברות קזחיות ולקוחות בינ"ל, מוסדות פיננסיים ובנקי השקעות.

"תרומה לצמיחה של האזור ומתן פתרונות הטובים מסוגם ללקוחות שלנו הם עדיין בראש סדר העדיפויות של החברה שלנו", אמרה סנייה. שיתוף הפעולה עם החברות החברות וחברות שיתוף הפעולה של אנדרסן גלובל מחזק את היכולות שלנו ואנו מצפים לשלב הבא בהתפתחות של החברה שלנו".

מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן, הוסיף: "Unicase ידועה בשירותים שלה בתחומים שהכי חשובים לשוק של האזור וקבעה אמות מידה מאוד גבוהות על ידי המחויבות שלה לאחריות ולמתן שירותים יעילים. החברה היא תוספת גדולה לארגון שלנו כשאנו מתכננים להמשיך בבניית צוות חזק באזור".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-6,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-222 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire