עדכון - dSPACE ולידרטק מאחדות כוחות כדי לספק כלים חשובים שמאפשרים התקנה של מערכות ADAS ונהיגה אוטונומית

 

עדכון - dSPACE ולידרטק מאחדות כוחות כדי לספק כלים חשובים שמאפשרים התקנה של מערכות ADAS ונהיגה אוטונומית

dSPACE ולידרטק

dSPACE ולידרטק מקדמות ביחד את הפיתוח של טכנולוגיות לידאר למערכות עזר מתקדמות (ADAS) לנהג ונהיגה אוטונומית.

 

פדרברון, גרמניה וקוויבק סיטי, קנדה, 10 בדצמבר 2020, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

dSPACE, אחת הספקיות המובילות בעולם של פתרונות הדמיה ותיקוף, ו-LeddarTech®, מובילה בטכנולוגיות חישה של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית רמה 1-5, התקשרו בשותפות כדי לקדם במשותף את הפיתוח של טכנולוגיות לידאר למערכות עזר מתקדמות לנהג (ADAS) ונהיגה אוטונומית. שיתוף הפעולה הקרוב הזה יוביל לכלים ומודלים מאוד מדויקים של הדמיות כדי לתמוך ולהאיץ מאוד את הפיתוח והתיקוף של חיישני לידאר מבוססי LeddarEngine™ ומערכות ADAS ונהיגה אוטונומית קשורות שמותאמים באופן אופטימלי.

הכלים האלה מאפשרים ללקוחות לעשות בעצמם הדמיות של התכנונים של חיישני הלידאר מבוססי LeddarEngine שלהם לעומת שילוב של לידארים צד שלישי שהם קופסה שחורה. ההדמיה ספציפית יותר עוזרת למתכננים לחקור ביעילות ארכיטקטורות ותפיסות שונות של חיישני לידאר בפיתוח של תכנון הלידאר האופטימלי שלהם ולתקף את הביצועים של התוצאות במקרי שימוש של יישומים ספציפיים. התיקוף הזה כולל הדמיה מדויקת מבחינה פיזיקלית של הלידאר וסביבת הרכב, כולל עצמים בתנועה (לדוגמה כלי רכב, הולכי רגל), הכביש ועצמים סטטיים אחרים (לדוגמה תמרורים, מדרכות).

"אסטרטגיית הבדיקות הנכונה, המודלים והמימשקים המוכנים לשימוש הנכונים להדמיה ועיבוד מחדש הם אבני בניין חשובות", אמר ד"ר כריסטופר וויגנד, מנהל מוצר ב-dSPACE. "השותפות הזאת עם מובילה בענף בלידאר מצב מוצק לרכב ופתרונות חישה מאפשרת ללקוחות שלנו לבצע במדויק ובמהירות משימות תיקוף של יישומים מבוססי לידאר. ללא הדמיות אמינות, אי אפשר להשיג מערכות נהיגה אוטומטית (SAE רמות 3-5)".

"שיתוף הפעולה בין dSpace ולידרטק יפיק כלי הדמיה משופרים שיקלו ויאיצו מאוד את הפיתוח של לידארים אופטימליים", אמר מייקל פאולין, סגן נשיא, שותפויות אסטרטגיות ופיתוח תאגידי בלידרטק. "אנחנו שמחים לקבל את dSpace כחברה חדשה בסביבה של לידר, שתומכת בהתקנה ההמונית של לידאר ברכב בתוך מערכות ADAS ונהיגה אוטונומית משתלמות ובטוחות".

אודות dSPACE

dSPACE היא ספקית מובילה של פתרונות לפיתוח של רכב מחובר, אוטונומי ומונע בחשמל. יצרני רכב והספקים שלהם במיוחד משתמשים במגוון הפתרונות מקצה לקצה של החברה כדי לבדוק את רכיבי החומרה והתוכנה ברכב החדש שלהם הרבה לפני שדגם חדש מקבל היתר תנועה בכביש. dSPACE היא לא רק שותפת פיתוח מבוקשת בפיתוח של רכב. מהנדסים סומכים על ידע ה-dSPACE שלנו גם בתעופה ובאוטומציה תעשייתית. התיק שלנו נע מפתרונות מקצה לקצה להדמיה ותיקוף ועד לשירותי הנדסה וייעוץ וגם הדרכה ותמיכה. המטה של dSPACE נמצא בפדרבורן, גרמניה, יש לה 1800 עובדים בכל העולם ושלושה מרכזי פרויקטים בגרמניה והיא משרתת לקוחות דרך חברות dSPACE אזוריות בארה"ב, בריטניה, צרפת, יפן, סין וקרואטיה.

אודות לידרטק

לידרטק היא מובילה בפלטפורמות חישה סביבתית לרכב אוטונומי ומערכות עזר מתקדמות לנהג. לידרטק שהוקמה ב-2007 התפתחה לחברת חישה סביבתית מקצה לקצה מקיפה על ידי שהיא מאפשרת ללקוחות לפתור אתגרי חישה ותפיסה קריטיים לאורך כל שרשרת הערך של מגזרי השוק של הרכב והניידות. באמצעות פלטפורמת היתוך החיישנים והתפיסה שלה LeddarVision™ ופתרון פיתוח הלידארים המשתלם, מדרגי ורב תכליתי שלה ללידארים מצב מוצק ברמת רכב המבוסס על LeddarEngine™, לידרטק מאפשרת למשלבי מערכות רכב רמה 1-2 פתרונות חישה עם מחסנית שלמה לרמות אוטונומיה 1-5. הפלטפורמה הזאת מותקנת באופן פעיל ביישומים של שאטלים, משאיות, אוטובוסים, רכב משלוחים, ערים/ מפעלים חכמים ורובוטקסי אוטונומיים. החברה אחראית לכמה חידושים בפתרונות חישה מרחוק בחזית הקידמה ברכב וניידות, עם יותר מ-95 טכנולוגיות עם פטנטים (שהוענקו או תלויים ועומדים) שמחזקים את היכולות של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית.

למידע נוסף על לידרטק, בקרו בבקשה באתר www.leddartech.com וגם: LinkedIn, Twitter, Facebook, YouTube..

ליצירת קשר:

Daniel Aitken, Vice-President, Global Marketing, Communications, and Product Management, LeddarTech Inc.
Tel.: + 1-418-653-9000 ext. 232
daniel.aitken@leddartech.com

 

dSPACE GmbH

Bernd Schäfers-Maiwald

Vice President Corporate Communication

Rathenaustraße 26

33102 Paderborn 

Tel: +49 5251 1638-714 

Fax: +49 5251 16198-714

E-mail: bschaefers-maiwald@dspace.de

 

dSPACE GmbH

 

Ulrich Nolte

Senior Communications Manager

Rathenaustraße 26

33102 Paderborn

Tel.: +49 5251 1638-941

Fax: +49 5251 16198-1448

E-mail: unolte@dspace.de, press@dspace.de

 

תמונה קשורה מצורפת כאן בלינק:

 

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/6e95e1bf-b301-4b74-aea5-ea32de5a39ae

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE