לידרטק מצטרפת לתוכנית השותפים של STMicroelectronics כדי להאיץ את זמן ההגעה לשוק של הלקוחות

 

לידרטק מצטרפת לתוכנית השותפים של STMicroelectronics כדי להאיץ את זמן ההגעה לשוק של הלקוחות

 

קוויבק סיטי, קנדה, 14 בדצמבר 2020, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

LeddarTech®, מובילה בטכנולוגיות חישה של מערכות עזר מתקדמות לנהג (ADAS) ונהיגה אוטונומית רמה 1-5, מודיעה שהיא הצטרפה לתוכנית השותפים של STMicroelectronics כדי לשתף פעולה עם STMicroelectronics באמצעות פיתוח משותף והקידום של פתרונות לידאר המבוססים על פתרונות סריקת קרני הלייזר מבוססי מראות MEMS של STMicroelectronics ורכיבי החישה ומוצרי התוכנה של לידרטק.

לידרטק בדעה ששיתוף הפעולה בענף מוביל לערך רב יותר ללקוחות הקצה והוא נחוץ ספציפית כדי לפתור את הקושי לספק מערכות ADAS בטוחות יותר ולהתקין נהיגה אוטונומית. הדעה הזאת הובילה את לידרטק להקים ולתאם את סביבת Leddar™ , שכוללת ספקים מובילים בענף שתומכים בפיתוח של פתרונות חישה לרכב עבור יישומי ADAS ונהיגה אוטונומית על ידי הלקוחות.

פתרונות סריקת קרני הלייזר מבוססי מראות MEMS של STMicroelectronics שמתוכננים מתוך מחשבה על יישומים תובעניים ברכב ותעשייה אידיאלים למגוון רחב של יישומים עתירי ביצועים, מאוד מדויקים ועם אמינות גבוהה. ST, כספקית המובילה בענף של פתרונות סריקת קרני לייזר מבוססי מראות MEMS, מספקת אבן בניין קריטית וטכנולוגיה מאפשרת חשובה עבור לידרטק.

יחד עם לידרטק, הסביבה מספקת מומחיות טכנית, טכנולוגיה, רכיבים, תוכנה, כלים ושירותים ומשתמשת בפלטפורמה האדישה לחומרה של לידרטק שהיא פתוחה ומדרגית. החברים בה כשירים מראש לשילוב עם תוכנת היתוך החיישנים והתפיסה LeddarEngine™ ו-LeddarVision™ של לידרטק.

התוספת של STMicroelectronics לסביבה של לידרטק וההכללה של לידרטק בתוכנית השותפים של STMicroelectronics ממקסמת את הגמישות של התכנון ומפחיתה את זמן המחזור, העלויות והסיכון וזה מוביל לזמן הגעה לשוק קצר יותר של הלקוחות.

"תוכנית השותפים של ST עוזרת לצוותי התכנון של הלקוחות לגשת לעוד מיומנויות ומשאבים כדי לעזור בפיתוח ההנדסי ולקצר את זמן ההגעה לשוק של מוצרים חדשים", אמר אלסנדרו מלוברטי, מנהל סביבת השותפים, STMicroelectronics. "על ידי הבחירה, מתן הכשירות וההסמכה של השותפים בתוכנית שלנו, אנחנו עושים עוד צעד גדול כדי לעזור ללקוחות להאיץ את התכנון והפיתוח, ולשלוח לשוק את המוצרים והשירותים הכי איתנים ויעילים".

"השותפות הזאת כוללת את ההספקה על ידי לידרטק של טכנולוגיית חישה יסודית, תוכנה ומומחיות ברכיבים שמשולבת עם פתרונות סריקת קרני הלייזר מבוססי מראות MEMS של STMicroelectronics. הגישה הזאת מאפשרת ללקוחות של ST לפתח ולהתקין חיישני לידאר ומערכות ADAS ונהיגה אוטונומית קשורות שעומדות בדרישות הביצועים והעלויות הכי מחמירות שלהם", אמר מייקל פאולין, סגן נשיא, שותפויות אסטרטגיות ופיתוח תאגידי בלידרטק. "ל-ST יש היסטוריה מוכחת בהספקת האיכות, יכולת הניבוי והכמות שנחוצות ברכב. אנחנו שמחים ליצור איתם שותפות כדי לאפשר התקנה המונית של טכנולוגיית לידאר בשוק מכוניות הנוסעים", סיכם מר פאולין.

STMicroelectronics, מובילה גלובלית בשבבים שמשרתת לקוחות בכל התחום של יישומי אלקטרוניקה, יצרה את תוכנית השותפים של ST כדי להאיץ את פעילות הפיתוח של הלקוחות על ידי זיהוי והדגשה עבורם של חברות עם מוצרים ושירותים משלימים. יתר על כן, תהליך ההסמכה של התוכנית מבטיח שכל השותפים נבדקים מעת לעת מבחינת איכות ויכולת. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.st.com/partners.

 

אודות לידרטק

לידרטק היא מובילה בפלטפורמות חישה סביבתית לרכב אוטונומי ומערכות עזר מתקדמות לנהג. לידרטק שהוקמה ב-2007 התפתחה לחברת חישה סביבתית מקצה לקצה מקיפה על ידי שהיא מאפשרת ללקוחות לפתור אתגרי חישה ותפיסה קריטיים לאורך כל שרשרת הערך של מגזרי השוק של הרכב והניידות. באמצעות פלטפורמת היתוך החיישנים והתפיסה שלה LeddarVision™ ופתרון פיתוח הלידארים המשתלם, מדרגי ורב תכליתי שלה ללידארים מצב מוצק ברמת רכב המבוסס על LeddarEngine™, לידרטק מאפשרת למשלבי מערכות רכב רמה 1-2 פתרונות חישה עם מחסנית שלמה לרמות אוטונומיה 1-5. הפלטפורמה הזאת מותקנת באופן פעיל ביישומים של שאטלים, משאיות, אוטובוסים, רכב משלוחים, ערים/ מפעלים חכמים ורובוטקסי אוטונומיים. החברה אחראית לכמה חידושים בפתרונות חישה מרחוק בחזית הקידמה ברכב וניידות, עם יותר מ-95 טכנולוגיות עם פטנטים (שהוענקו או תלויים ועומדים) שמחזקים את היכולות של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית.

למידע נוסף על לידרטק, בקרו בבקשה באתר www.leddartech.com וגם: LinkedIn, Twitter, Facebook, YouTube..

ליצירת קשר:

Daniel Aitken, Vice-President, Global Marketing, Communications, and Product Management, LeddarTech Inc.
Tel.: + 1-418-653-9000 ext. 232
daniel.aitken@leddartech.com

Leddar, LeddarTech, LeddarEngine, LeddarVision, LeddarSP, LeddarCore, VAYADrive, VayaVision, and related logos are trademarks or registered trademarks of LeddarTech Inc. and its subsidiaries. All other brands, product names, and marks are or may be trademarks or registered trademarks used to identify products or services of their respective owners.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

 

 

 

 

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE