טיפלטי בוחרת את אקואנט לאוטומציה של מעקב אחרי טרנזקציות שהביאה לתשואה מיידית על ההשקעה


טיפלטי בוחרת את אקואנט לאוטומציה של מעקב אחרי טרנזקציות שהביאה לתשואה מיידית על ההשקעה

 

 

לוס אנג‘לס, 15 בדצמבר 2020, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Acuant, ספקית גלובלית מובילה של פתרונות אימות זהויות, הודיעה היום על השותפות שלה עם Tipalti, הפלטפורמה הגלובלית של אוטומציה של חשבונות זכאים, כדי להפוך לאוטומטיים שירותים קריטיים במעקב אחרי תשלומים וטרנזקציות תוך עמידה בצרכים העסקיים וצורכי האבטחה והציות בתקופה של גידול שיא בחברות ובטרנזקציות.

בטיפלטי, שלאחרונה השיגה סטטוס של חד קרן כפול, היה זינוק בנפח הטרנזקציות שעלו ב-80% לעומת השנה הקודמת ונפח הטרנזקציות השנתי עבר את ה-12 מיליארד דולר ב-2020. בגלל המגיפה והצורך של עסקים להעביר יותר ויותר תשלומים אלקטרוניים, טיפלטי מקבלת יותר עסקים מחברות שצומחות מהר יותר (בגלל טרנזקציות מרחוק) ומארגונים שצריכים לשפר את אמצעי הבקרה הכספית סביב חשבונות זכאים בסביבה של עבודה מרחוק.

טיפלטי בדקה הרבה ספקים אפשריים כדי לתת מענה לצורך לטפל באופן מאובטח בנפח הטרנזקציות הגדל שלה ביעילות ובסופו של דבר בחרה באקואנט בגלל הפלטפורמה האיתנה, גמישה, ידידותית למשתמש וניתנת להתאמה אישית שלה שבלטה מבין המתחרים בתעשייה.

טיפלטי עוזרת לאלפי ארגונים לשלם ליותר מ-4 מיליון ספקים כל שבוע, והתוצאה היא עשרות אלפי טרנזקציות שמעובדות. בגלל הגידול הזה בתשלומים מקוונים, הצורך לבדוק כל טרנזקציה בנפח כזה על פני תחום מגוון של לקוחות היה תובעני. לפני השותפות שלה עם אקואנט, רבות מהפונקציות העסקיות הקריטיות של טיפלטי גזלו זמן ודרשו דיווח כספי רב, וזה האט את הפעילות. המערכת המאובטחת ואוטומטית למעקב אחרי טרנזקציות של אקואנט מאפשרת חיסכון מיידי ומשמעותי בעלויות ועברה את יעד התשואה על ההשקעה.

"באקואנט הבינו את הצורך שלנו באוטומציה וטיפלו בעסק הגדל במהירות שלנו בטכנולוגיה מאובטחת וידידותית למשתמש", אמר מניש ורישקטו, מנהל לקוחות ותפעול ראשי בטיפלטי. "הם הקשיבו לדרישות שלנו וסיפקו מוצר שעלה על הציפיות שלנו בכך שפעל באופן יעיל יותר תוך מילוי צורכי הציות ל הלקוחות שלנו".

"אנחנו מאוד מרוצים שהיינו אפשרות הבחירה הבולטת של טיפלטי בנוגע לפתרון הבעיה שלהם, ואנחנו נרגשים מהצמיחה שלהם והקשר המתמשך שלנו להילחם ברמאויות ביחד", אמר יוסי זיקרי, נשיא ומנכ"ל אקואנט.

אודות אקואנט

פלטפורמת הזהויות המהימנות של Acuant מפעילה אמון בכל הענפים באמצעות אימות זהויות אוטומטי, ציות לרגולציה (AML/KYC) ופתרונות של זהות דיגיטלית. פיתוח רב ערוצי מציע חוויות לקוח חלקות כדי להילחם ברמאויות וליצור אמון מכל מקום תוך שניות. טכנולוגיה רשומה כפטנט  מופעלת על ידי בינה מלאכותית כדי לספק תוצאות ויעילות ללא מקבילים בזמן אמת. עם שותפים מובילים בכל ענף חשוב וכשהיא משלימה יותר ממיליארד טרנזקציות ביותר מ-200 מדינות וטריטוריות, אקואנט היא המובילה בכיסוי גלובלי.

אודות טיפלטי

טיפלטי Tipalti מספקת פתרון מקיף גלובלי אחד של אוטומציה של חשבונות זכאים שהופך לאוטומטיים את כל התהליכים הידניים של תשלום לספקים. המחויבות שלה לשים את הלקוח בראש הביאה לשיעור שימור לקוחות מוביל בענף של 98% עם מותגים אמינים שכוללים את:

Amazon Twitch, Amplitude, Roku, Duolingo, Gitlab, Medium, ClassPass, Toast, Automattic, Twitter, Business Insider, GoDaddy, Zola, Noom, Roblox, Headspace, Fiverr, Vimeo, Stack Overflow, ZipRecruiter, AppLovin, Canva,  Foursquare

 

ליצירת קשר:

Malini Gujral
marketing@acuant.com

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE