אנדרסן גלובל מרחיבה את הנוכחות באמריקה הלטינית עם חברת עורכי הדין הכי גדולה בוונצואלה

 

אנדרסן גלובל מרחיבה את הנוכחות באמריקה הלטינית עם חברת עורכי הדין הכי גדולה בוונצואלה

סן פרנסיסקו, 15 בדצמבר 2020, (BUSINESS WIRE) :

בהוסיפה עומק וכיסוי לפלטפורמה שלה באמריקה הלטינית, לאנדרסן גלובל יש עכשיו נוכחות בוונצואלה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה לא בלעדי עם חברת עורכי הדין הכי גדולה במדינה, LEĜA Abogados.

LEĜA Abogados, שמוכרת על ידי Chambers and Partners, Legal 500 ו-IFLR1000, מכסה את כל ענפי החוק עם מקומות בקראקס, ולנסיה וברקיסמטו. החברה עם מלוא השירותים עוזרת לעסקים ולקוחות רב לאומיים עם יכולות בתחומי המיסים, בוררות בינ"ל, הגירה, סחר חוץ ומכס, השקעות זרות, קניין רוחני, ענייני רגולציה, עבודה והעסקה, דיני תחרות, מיזוגים ורכישות חוצי גבולות, ליטיגציה, ציות ועבירות צווארון לבן. בנוסף, LEĜA Abogados היא מובילה במתן שירות לענפי האנרגיה ומשאבי טבע, בנקאות ופיננסים, טכנולוגיות מידע, מדעי החיים ובריאות וייצור והפצה.

"המשימה שלנו הייתה תמיד לספק פתרונות משפטיים הטובים מסוגם שהם יעילים וחדשניים", אמר השותף המנהל לואיס לופס דורן. "היות שהמיקוד שלנו בינ"ל, שיתוף הפעולה שלנו עם אנדרסן גלובל מחזק את היכולת שלנו לספק שירותים איכותיים ללקוחות המקומיים והזרים שלנו. אנחנו מצפים לעבודה הקרובה עם אנשים שחושבים כמונו ששותפים לחזון והערכים המשותפים שלנו".

"LEĜA Abogados היא חברה רצינית מאוד בשוק של ונצואלה", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן. "לואיס והצוות שלו מפגינים מחויבות לאחריות ומצוינות שהובילו אותם להיות אחת מהחברות הכי נכבדות במדינה. שיתוף הפעולה הזה מחזק את היתרון התחרותי שלנו באזור בהמשיכנו להרחיב את הנוכחות שלנו באמריקה הלטינית".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-6,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-225 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE