Direct Response Technologies משפרת את היכולות הבינלאומיות של הפלטפורמה DirectTrack X

התכונות והפונקציות הבינלאומיות שכנעו את איקו

פיטסבורג, 1 בנובמבר 2012 (נוי תקשורת - GLOBE NEWSWIRE):

Direct Response Technologies, ספקית מובילה של פתרונות שיווק מבוסס תוצאות גלובליים, שיפרה את הפונקציונאליות הבינלאומית בממשקי השותפים והמפרסמים בפלטפורמת DirectTrack X שלה. מתוך מחשבה על גמישות, אפשר עכשיו להתאים אישית את מימשקי DTX הפונים ללקוחות כדי להפעיל תוכניות בכל מדינה תוך שימוש בשפות ומטבעות מקומיים.

על סמך התכונות הבינלאומיות המשופרות של DTX והחוזק והמוניטין שלה בשווקים הגלובליים, איקו (ikoo) שדרגה לאחרונה את הסכם DirectTrack שלה וחתמה על חוזה לטווח ארוך יותר. איקו, שהיא חברה מדובאי המספקת פתרונות שיווק דיגיטלי משולבים, פורצת שוב את הדרך במזרח התיכון וצפון אפריקה באמצעות פלטפורמת הרשת מבוססת  התוצאות שלה.

"לקהילת השותפים המזרח תיכונית יש צרכים מורכבים וציפיות גבוהות", אמר מוחמד חרטבי, מנהל הפרסום מבוסס התוצאות באיקו. "אחרי תהליך הערכה מקיף, קבענו של-DirectTrack יש את הגמישות, המדרגיות והנוכחות הגלובלית שאנו צריכים כדי להרחיב בהצלחה את הרשת שלנו".

"אנו ממשיכים להפיק פונקציונאליות חדשה בפלטפורמת DirectTrack X החדשה כדי לספק לרשתות ולספקים הגלובליים שלנו את הכלים החדשניים הנחוצים להם כדי להגדיל את הקשרים הדיגיטליים שלהם", אמר ג'ורג' בורדו, המנהל הכללי של Direct Response Technologies.  "המומחיות הבינלאומית שלנו צמחה מעבר לטכנולוגיה והפכה לפתרון ידע שלם מקצה אל קצה -- כזה שעוזר ללקוחותינו להבין מהר איך לצלוח את האתגרים התפעוליים הקשורים לעשיית עסקים בקנה מידה גלובלי".

בנוסף לפונקציות הבינלאומיות, השיפורים הנוכחיים ב-DirectTrack X כוללים חוויית משתמש טובה יותר, ניתוח מגמות תעבורה מסתעף, דוחות התפלגות של המרות והתאמה אישית ברמת המשתמש. דגשים נוספים כוללים:

* מימשק משתמש שקל להשתמש בו ופשוט לנווט בו, ומותאם אישית לכל משתמש.

* זרימת תהליך שתוכננה לתפוקה גבוהה וגישה מיידית למידע שניתן פעול על פיו.

* שכבה לוגית ממוטבת המאפשרת גישה מהירה יותר לנתונים ויותר אפשרויות אינטגרציה  באמצעות ה-API וערכות פיתוח התוכנה (SDK) של הפלטפורמה.

* דוחות אנליטיים המיועדים לתת מענה לדרישות ולאתגרים של הסביבה הנוכחית בענף השיווק מבוסס התוצאות.

"כאחד מהלקוחות הספורים הראשונים שזכו לקבל גישה ל-DTX, הצוות שלנו התרשם מאוד מהמימשק החדש והדינמי והגישה המהירה יותר לנתונים", הוסיף חרטבי. "כשמפעילים את אחת מרשתות התצוגה הערביות הגדולות ביותר במזרח התיכון וצפון אפריקה, צריכים לנוע מהר ו-DTX מאפשרת לנו להישאר בראש עקומת התחרותיות".

DTX תוצג בביתן מספר 1400 במהלך ad:tech New York ב-Javits Center ב-7 ו-8 בנובמבר. המבקרים יכולים לעצור בביתן של DirectTrack ולצפות בהדגמה מלאה ולדבר על תכונותיה פורצות הדרך. למידע נוסף על DirectTrack X ולצפייה בווידיאו האחרון, בקרו באתר www.directtrack.com/dt/directtrack-dtux.

אודות איקו

איקו היא ספקית של פתרונות שיווק דיגיטלי משולבים המציעה פתרונות שיווק דיגיטלי אמינים, ייחודיים ובעלי ערך. הפתרונות של איקו כוללים מוצרים חדשניים המשרתים יעדים ספציפיים של קמפיינים המשולבים עם התמקדות בקהלי מטרה, והם מבוצעים ברשתות שונות.

רשת התצוגה הערבית המקוונת הגדולה ביותר במזרח התיכון וצפון אפריקה והרשת מבוססת התוצאות הראשונה והיחידה באזור הן ההוכחה למחויבות המתמשכת של איקו להבאת הפתרונות החדשניים העדכניים ביותר לצרכי הפרסום המקוון שמובטח שיתעלו על היעדים של הקמפיין. איקו, שנוסדה ב-2005 בשם E-Marketing, מיתגה את עצמה מחדש ב-2009 והפכה לחלק מ-Jabbar Internet Group. למידע נוסף בקרו באתר www.ikoo.com.

אודות Direct Response Technologies

Direct Response Technologies, האדריכלית של פלטפורמת שותפי השיווק DirectTrack(R), מספקת טכנולוגיה הטובה מסוגה לתוכניות השיווק מבוסס התוצאות ותוכניות השותפים החזקות ביותר בעולם. סוחרים ורשתות ברחבי העולם בחרו ב-Direct Response Technologies בגלל האמינות, המדרגיות והדיוק של פתרונותיה. למידע נוסף על Direct Response Technologies, בקרו באתר www.directtrack.com או התקשרו למספר (866) 773-4460.

DirectTrack הוא שם מסחר רשום של Direct Response Technologies. כל שמות המסחר ושמות המסחר הרשומים האחרים הם שמות מסחר של בעליהם, בהתאמה.

הלוגו של Direct Response Technologies נמצא בכתובת http://www.globenewswire.com/newsroom/prs/?pkgid=13580

 

ליצירת קשר: איש קשר למדיה:

סנדי ברסוטי

מנהלת השיווק

Direct Response Technologies

+1 412-921-6881 שלוחה 36403

סלולרי - +1 412-952-4028

sbarsotti@directresponse.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769