אנדרסן גלובל מתחילה בהתרחבות למלטה

 אנדרסן גלובל מתחילה בהתרחבות למלטה

סן פרנסיסקו, 17 בדצמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

אנדרסן גלובל ממשיכה להרחיב את הכיסוי האירופי שלה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין Chetcuti Cauchi Advocates וחברת השירותים הקשורה CCA Interserv Ltd שנמצאות בוולטה, מלטה.

Chetcuti Cauchi, שמוכרת על ידי Chambers and Partners, Legal 500 ו-IFLR1000, משרתת יזמים, עסקים משפחתיים ומוסדות עם צרכים מקומיים ובינ"ל. החברה שמנוהלת על ידי השותף המנהל Jean-Philippe Chetcuti, מספקת תחום מלא של שירותים משפטיים, מיסים, חברות, הגירה ונאמנות ללקוחות עם התמחות בדיני חברות, מיסים, תושבות ואזרחות, שירותים פיננסיים, פינטק, נדלן, ים ותעופה.

"אנחנו מחויבים להיות חברת מובילת שוק ולספק ללקוחות שלנו שירותים משפטיים, תאגידיים ומיסים בענפים שונים", אמר ז‘ן-פיליפ. "הגישה מוכוונת הלקוחות של אנדרסן גלובל והמחויבות לספק שירותים הטובים מסוגם עולות בקנה אחד עם הפילוסופיה של החברה שלנו. אנחנו בטוחים ששיתוף הפעולה הזה יביא פתרונות יעילים ללקוחות שלנו כאן ובחו"ל".

"Chetcuti Cauchi Advocates כבר יצרה קשרי עבודה סינרגטיים עם כמה מהחברות החברות וחברות שיתוף הפעולה שלנו באזור", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן. "בנוסף לערכים המשותפים שלנו, יש להם מומחיות רבה והבנה מקיפה של השוק המקומי. שיתוף הפעולה הזה מחזק עוד את הנוכחות שלנו באזור וממצב אותנו להמשך צמיחה".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-6,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-227 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE