לידרטק מאיצה את שיתוף הפעולה שלה עם רנסנס כדי להאיץ את הפיתוח של נהיגה אוטונומית ו-ADAS

 

לידרטק מאיצה את שיתוף הפעולה שלה עם רנסנס כדי להאיץ את הפיתוח של נהיגה אוטונומית ו-ADAS

לידרטק היא חברה בקונסורציום R-Car של רנסנס

 

קוויבק סיטי, קנדה, 17 בדצמבר 2020, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

LeddarTech®, מובילה בטכנולוגיות חישה של מערכות עזר מתקדמות לנהג (ADAS) ונהיגה אוטונומית רמה 1-5 מודיעה על שיתוף פעולה מחוזק עם Renesas על ידי הצטרפות לקונסורציום R-Car, ועם שיתוף פעולה חדש בפיתוח והקידום של פלטפורמת ייחוס של ADAS לרכב. הפלטפורמה הזאת משלבת את מחסנית הנתונים הגולמיים של היתוך החיישנים המובילה בתעשייה וטכנולוגיית הלידאר של לידרטק עם R-Car V3U שהושקה לאחרונה של רנסנס -- מערכת על שבב ASIL D הטובה מסוגה למערכות ADAS ונהיגה אוטונומית.

רנסנס כבר משקיעה בפיתוח והייצור של המערכות על שבב של לידרטק עבור LeddarEngine™, הכוללות את מערכות הלידאר על שבב הכי מתקדמות ומשולבות בעולם, LCA2 ו-LCA3, ותוכנת המדידה באמצעות לידאר הנלווית. המערכות על שבב האלה מפעילות את הלידארים הכי משתלמים ומאפשרות התקנה המונית של יישומים מתקדמים של ADAS רמה 2 ו-3 במכוניות נוסעים ומגוון רחב של יישומי ניידות ותעשייה.

פלטפורמת הייחוס של ADAS לרכב הזאת מרחיבה את שיתוף הפעולה של החברות לרמת המערכת עם פתרון של היתוך חיישנים שישים למצלמה ולמערכות המכ"ם מבוססות החיישנים בתוספת מערכות שמוסיפות לידאר כדי לספק יותר בטיחות וביצועים. השיפורים אלה מושגים האמצעות ארכיטקטורה שמתמקדת במצלמות וניתנת להרחבה שתואמת למעבד R-Car V3U ומפת הדרכים של רנסנס.

"שיתוף הפעולה המורחב עם לידרטק בפרויקט הזה מביא לשוק מערכת ADAS עם ביצועים טובים יותר שממוטבת להספק ועלות ומתאימה להתקנה בכמות גדולה ", אמר טומומיצו מאוקה, סגן נשיא בכיר, סגן מנהל כללי, היחידה עסקית פתרונות רכב, רנסנס. "השילוב של היתוך החיישנים וטכנולוגיות הלידאר של לידרטק במודל של פלטפורמה פתוחה וטכנולוגיית R-Car V3U של רנסנס יעזור ללקוחות שלנו לפתח פתרונות מובדלים עם ערך מוסף בשוק המתפתח במהירות הזה של ADAS ונהיגה אוטונומית".

"רנסנס היא מובילת השוק במעבדים לרכב", אמר שארל בולנז‘ה, מנכ"ל לידרטק. "שיתוף הפעולה שלנו בפרויקט הזה מאיץ את הכניסה לשוק של מערכת ADAS יותר בטוחה ומשתלמת שמציעה חוויית משתמש משופרת". הוא המשיך: "הפתרון גם מאפשר תוכנה עבור פלטפורמות ADAS ונהיגה אוטונומית שניתנות להרחבה ושדרוג, ומאיץ את החידושים הבאים ואת מחזורי הפיתוח".

אודות לידרטק

לידרטק היא מובילה בפלטפורמות חישה סביבתית לרכב אוטונומי ומערכות עזר מתקדמות לנהג. לידרטק שהוקמה ב-2007 התפתחה לחברת חישה סביבתית מקצה לקצה מקיפה על ידי שהיא מאפשרת ללקוחות לפתור אתגרי חישה ותפיסה קריטיים לאורך כל שרשרת הערך של מגזרי השוק של הרכב והניידות. באמצעות פלטפורמת היתוך החיישנים והתפיסה שלה LeddarVision™ ופתרון פיתוח הלידארים המשתלם, מדרגי ורב תכליתי שלה ללידארים מצב מוצק ברמת רכב המבוסס על LeddarEngine™, לידרטק מאפשרת למשלבי מערכות רכב רמה 1-2 פתרונות חישה עם מחסנית שלמה לרמות אוטונומיה 1-5. הפלטפורמה הזאת מותקנת באופן פעיל ביישומים של שאטלים, משאיות, אוטובוסים, רכב משלוחים, ערים/ מפעלים חכמים ורובוטקסי אוטונומיים. החברה אחראית לכמה חידושים בפתרונות חישה מרחוק בחזית הקידמה ברכב וניידות, עם יותר מ-95 טכנולוגיות עם פטנטים (שהוענקו או תלויים ועומדים) שמחזקים את היכולות של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית.

למידע נוסף על לידרטק, בקרו בבקשה באתר www.leddartech.com וגם: LinkedIn, Twitter, Facebook, YouTube..

ליצירת קשר:

Daniel Aitken, Vice-President, Global Marketing, Communications, and Product Management, LeddarTech Inc.
Tel.: + 1-418-653-9000 ext. 232
daniel.aitken@leddartech.com

Leddar, LeddarTech, LeddarEngine, LeddarVision, LeddarSP, LeddarCore, VAYADrive, VayaVision, and related logos are trademarks or registered trademarks of LeddarTech Inc. and its subsidiaries. All other brands, product names, and marks are or may be trademarks or registered trademarks used to identify products or services of their respective owners.

תמונת יח"צ נלווית להודעה זו וזמינה בכתובת:

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/30a8ef9b-3c38-4703-b9e6-e1251363d593

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE