אלה 20 המקומות הכי טובים לעבוד בהם במזרח התיכון ב-2020

 

אלה 20 המקומות הכי טובים לעבוד בהם במזרח התיכון ב-2020

 

דובאי, איחוד האמירויות, 29 בדצמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

Gulf Business Machines, לונדבק, נובו נורדיסק, קטאיפן פרויקטים, אסטרהזניקה, MSD, Johnson & Johnson, טלפרפורמנס ו-Ooredoo נמצאות בראש רשימת מקומות העבודה הטובים ביותר לעבוד בהם במזרח התיכון ב-2020 לפי תוכנית האישורים היוקרתית "המקומות הכי טובים לעבוד בהם".

התוכנית הכינה לאחרונה את הרשימה שנתית שלה של 20 המקומות הכי טובים לעבוד בהם במזרח התיכון המבוססת על ההערכה שעשתה ליותר מ-250 ארגונים באזור. הממצאים מהתוכנית של השנה הזאת מראים באיזה מידה חברות הסתגלו לאתגרים שהביאה מגיפת קוביד-19. בניית תרבות של חדשנות ועמידות אפשרה למעסיקים להסתגל במהירות לשיבוש וליצור הזדמנויות נוספות להתפתחות בתוך הארגון שלהם. 85% מהעובדים בארגונים שברשימה אומרים שהם מרוצים מהעבודה הנוכחית שלהם, 13% יותר מהממוצע באזור, וזה נותן תוקף למחויבות של החברות ליצור תרבות וחוויית מקום עבודה שהעובדים שלנו גאים להשתייך אליה.

"האנשים שלנו הם הנכס הכי גדול שלנו, וזה משתקף בהשגת הציון הכי גבוה (91%) במקומות הכי טובים לעבוד בהם בבחריין. אנחנו מעריכים את העובדים המצוינים שלנו ומתגמלים אותם על השגת המטרות שלהם, וממשיכים לפתח את המיומנויות החברתיות והטכניות של העובדים שלנו באמצעות המגמות הטכנולוגיות האחרונות. אנחנו מאמינים שיצירת מקום עבודה יותר שמח וחיובי מועברת כל יום ללקוחות ב-30 השנים האחרונות של המסע של GBM באזור", אמר עבדאללה איסחק, המנהל הכללי של GBM בחריין.

"ב-2015 יצאנו להגשים חלום: לבסס את לונדבק מצרים בין המעסיקים הטובים ביותר בתעשיית התרופות באמצעות סביבת תרבות ועבודה ייחודיות. כולנו עבדנו קשה וכצוות אחד כדי להפוך את החלום לחזון. החלום הוא עכשיו מציאות, אבל אנחנו לא נעצור כאן. נמשיך לחתור כדי להפוך את לונדבק מצרים למקום טוב אפילו יותר לעבוד בו, כדי שנוכל להמשיך לחולל שינוי אצל אנשים שחיים עם מחלות מוח", אמר אחמד אל-אשמאווי, מנהל לונדבק מצרים.

"באסטרהזניקה, להיות מקום נהדר לעבוד בו זאת מחויבות לחברה שלנו ולאנשים שלנו. אנו מכירים בכך שהאנשים שלנו הם הנכס הכי גדול שלנו ואנחנו מחויבים להבטיח שכל מי שבוחר לעבוד בחברה שלנו יכול להגיע למלוא הפוטנציאל שלו, לבצע במיטבו ולתרום תרומה בעלת ערך לארגון", אמר רמי סקנדר, מנהל המזרח הקרוב והמגרב של אסטרהזניקה.

"רשימת המקומות הכי טובים לעבוד בהם במזרח התיכון של השנה הזאת מציגה מיגוון גדול מבחינת ענפים, גודל ומדינות. למרות המצב של מגיפה, חברות ביצעו מאמץ מתואם כדי להציע גמישות ותמיכה לכל העובדים, ולספק משאבים נוספים למי שנפגע באופן ישיר מקוביד-19", אמר חמזה אידריס, מנהל התוכנית במזרח התיכון.

רשימת הדירוג:

  1. GBM בחרין
  2. Lundbeck מצרים
  3. Astrazeneca לבנון
  4. Novo Nordisk  כווית
  5. Novo Nordisk  ערב הסעודית
  6. Qetaifan Projects  קטאר
  7.  Astrazeneca מצרים
  8.  Astrazeneca ירדן
  9.  Johnson & Johnson ערב הסעודית

10.  MSD Animal Health  מצרים

11.  Astrazeneca  עיראק

12.  Etihad Credit Export Insurance איחוד האמירויות

13.  Parkville מצרים

14.  Tamkeen Technologies  ערב הסעודית

15.  International Maritime Industries ערב הסעודית

16.  Al Safi Danone ערב הסעודית

17.  Johnson & Johnson מצרים

18.  MSD Animal Health ערב הסעודית

19.  Teleperformance מצרים

20.  Ooredoo עומן

אודות תוכנית "מקומות העבודה הטובים ביותר לעבוד בהם"

"מקומות העבודה הטובים ביותר לעבוד בהם" היא תוכנית אישורים גלובלית של משאבי אנוש שמעניקה אישור והכרה למקומות עבודה מובילים במדינות רבות ברחבי העולם. ההערכה הקניינית שלנו מנתחת את האטרקטיביות של חברה באמצעו תהליך דו שלבי שמתמקד בשמונה גורמים במקום העבודה ביניהם תרבות, ניהול, הזדמנויות להתפתח וההתנהלות האנושית. בנוסף לסקר שביעות הרצון של העובדים, אנחנו עורכים הערכת משאבי אנוש שמתמקדת בהתנהלות של משאבי האנוש בארגון מול תקן מסגרת האנשים הגלובלי שלנו.

למידע נוסף, בבקרו בבקשה באתר של התוכנית בכתובת www.bestplacestoworkfor.org

אנשי קשר

Press: Hamza Idrissi
Email: hamza@bestplacestoworkfor.org
Tel: +44 203 129 5354

 

מקור: Best Places To Work

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE