לידרטק מודיעה על השתתפות ב-CES 2021 עם שני מקומות וירטואליים

 

לידרטק מודיעה על השתתפות ב-CES 2021 עם שני מקומות וירטואליים

 

קוויבק סיטי, קנדה, 5 בינואר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

LeddarTech®, מובילה בטכנולוגיות חישה של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית רמה 1-5, שמחה להודיע על השתתפות ב-CES 2021. לידרטק מחזקת את האמונה שלה בכוח של סביבה על ידי שיתוף פעולה עם כמה שותפים וארגונים במשך האירוע. התחברו עם לידרטק ב-CES 2021 בין 11 ל-14 בינואר 2021 כדי לקבל עוד מידע על פתרונות החישה שלנו.

התחברו עם לידרטק במקומות הווירטואליים האלה ב-CES:


אפשר לקבוע את הפגישות האלה ישירות עם TCS. למידע נוסף, בקרו בדף האירוע הרשמי ל-2021  CESשל TCS.

האתר הווירטואלי יהיה זמין ב-11 בינואר במסגרת מדריך המציגים.

בנוסף, לידרטק תשתף פעולה עם שותפים נוספים במהלך האירוע הווירטואלי. בקרו באתר LeddarTech.com אחרי 11 בינואר למידע נוסף.

"החוסן של אנשים במצוקה שיש להם תקווה והם רואים את העתיד למרות הקשיים בהווה מגדיר את אלה מאיתנו שעובדים בתעשיית הטכנולוגיה", אמר דניאל אייטקן, סגן נשיא לשיווק גלובלי, תקשורת וניהול מוצרים בלידרטק. "חזון, חוסן ואופטימיות הם שמניעים אותנו בלידרטק לחדש כל הזמן. אלה הן אותן המעלות שאנו מכבדים ואסירי תודה כשהן קיימות אצל השותפים והלקוחות שלנו. אנחנו גאים להיות השותפים של Trade Commission Service ו-Investissement Québec מקנדה ב-CES 2021 ונרגשים לפגוש, להקשיב ולשתף את פתרונות החישה והחזון שלנו לגבי טכנולוגיות של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית עם נציגים של חברות מרחבי העולם", סיכם מר אייטקן.

גשו לערכה לעיתונות ל-CES 2021  של לידרטק

 

 

אודות לידרטק

לידרטק היא מובילה בפלטפורמות חישה סביבתית לרכב אוטונומי ומערכות עזר מתקדמות לנהג. לידרטק שהוקמה ב-2007 התפתחה לחברת חישה סביבתית מקצה לקצה מקיפה על ידי שהיא מאפשרת ללקוחות לפתור אתגרי חישה ותפיסה קריטיים לאורך כל שרשרת הערך של מגזרי השוק של הרכב והניידות. באמצעות פלטפורמת היתוך החיישנים והתפיסה שלה LeddarVision™ ופתרון פיתוח הלידארים המשתלם, מדרגי ורב תכליתי שלה ללידארים מצב מוצק ברמת רכב המבוסס על LeddarEngine™, לידרטק מאפשרת למשלבי מערכות רכב רמה 1-2 פתרונות חישה עם מחסנית שלמה לרמות אוטונומיה 1-5. הפלטפורמה הזאת מותקנת באופן פעיל ביישומים של שאטלים, משאיות, אוטובוסים, רכב משלוחים, ערים/ מפעלים חכמים ורובוטקסי אוטונומיים. החברה אחראית לכמה חידושים בפתרונות חישה מרחוק בחזית הקידמה ברכב וניידות, עם יותר מ-95 טכנולוגיות עם פטנטים (שהוענקו או תלויים ועומדים) שמחזקים את היכולות של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית.

למידע נוסף על לידרטק, בקרו בבקשה באתר www.leddartech.com וגם: LinkedIn, Twitter, Facebook, YouTube..

ליצירת קשר:

Daniel Aitken, Vice-President, Global Marketing, Communications, and Product Management, LeddarTech Inc.
Tel.: + 1-418-653-9000 ext. 232
daniel.aitken@leddartech.com

Leddar, LeddarTech, LeddarEngine, LeddarVision, LeddarSP, LeddarCore, VAYADrive, VayaVision, and related logos are trademarks or registered trademarks of LeddarTech Inc. and its subsidiaries. All other brands, product names, and marks are or may be trademarks or registered trademarks used to identify products or services of their respective owners. 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE