אנדרסן גלובל מוסיפה חברה נוספת בפורטוגל

 

 

אנדרסן גלובל מוסיפה חברה נוספת בפורטוגל

סן פרנסיסקו, 5 בינואר 2021, (BUSINESS WIRE) :

אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות שלה באירופה כש-Curado, Nogueira & Associados (CNA) מפורטו, חברת שיתוף פעולה מאז אפריל 2018, הופכת לחברה חברה ומאמצת את השם אנדרסן.

"בשנתיים האחרונות, הקשרים שלנו עם אנדרסן גלובל הועילו לצמיחה וההתפתחות של החברה שלנו", אמרו השותפות ב-CNA והשותפות מנהלות המשרד החדשות של אנדרסן בפורטוגל טרסה נוגיירה ולואיסה קורדו. "אנחנו נרגשות לאמץ את המותג אנדרסן כי הוא מחזק את היכולות שלנו בעולם ומפגין עוד את המחויבות שלנו לספק ללקוחות פתרונות הטובים מסוגם".

CNA שהוקמה ב-2005 על ידי לואיסה קורדו, טרסה נוגיירה וקרלה מליאו מספקת שירותים משפטיים, מקומיים וזרים, עם יכולות שכוללות דיני עסקים וחברות, מיזוגים ורכישות, בנקאות ופיננסים, דיני עבודה, דיני מס, ליטיגציה של מס, דיני קניין רוחני ומשפט ציבורי. CNA מצטרפת לאנדרסן בפורטוגל שנמצאת בליסבון, שבה הייתה לאנדרסן גלובל חברה חברה מאז 2017.

ז‘וסה מוטה סווארש, השותף מנהל המשרד של אנדרסן בפורטוגל, הוסיף: "זה תענוג לעבוד עם אנשים שחושבים כמונו ומחויבים לשרת לקוחות ברמה הכי גבוהה. הייתה לנו סינרגיה חיובית, וביחד נמשיך ליצור קשרים חזקים עם הלקוחות שלנו, המקומיים ומהעולם".

"טרסה, לואיסה והצוות שלהן מפגינים בעקביות את המחויבות שלהם ללקוחות שלהם על ידי מתן פתרונות הטובים מסוגם", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן. "הצוות בפורטו כבר יצר קשרי עבודה חזקים עם המשרד בליסבון. השילוב הזה מחזק את האופי של עבודה משותפת שלהם, ואת המחויבות של הארגון שלנו להבטיח שהלקוחות שלנו מקבלים חבילה מלאה של שירותים באופן יעיל בכל העולם".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-6,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-227 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE