לידרטק מודיעה על המינוי של קרל-פטר פורסטר למועצת המנהלים שלה

 

לידרטק מודיעה על המינוי של קרל-פטר פורסטר למועצת המנהלים שלה

 

קוויבק סיטי, קנדה, 6 בינואר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

LeddarTech®, מובילה בטכנולוגיות חישה של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית רמה 1-5, שמחה להודיע על המינוי של קרל-פטר פורסטר למועצת המנהלים, שמגביר עוד את הגיוון והניסיון של מועצת המנהלים.

לקרל-פטר פורסטר יש תואר בכלכלה מהאוניברסיטה של בון ותואר בטכנולוגיות תעופה וחלל מהאוניברסיטה הטכנית במינכן, גרמניה.

לקרל-פטר יש רקע נרחב כמנהל בכיר בתעשיית הרכב עם חברות הכוללות את BMW AG, במינכן, שם מילא תפקידים שונים כולל סגן נשיא. הוא היה גם המנהל הכללי של BMW דרום אפריקה, וחבר במועצת המנהלים של BMW AG, אחראי על הייצור הגלובלי, עד 2000. בין 2001 ו-2009 קרל-פטר היה המנהל הכללי של Adam Opel AG, ומ-2006 הנשיא והמנכ"ל של ג‘נרל מוטורס אירופה וחבר בוועדת אסטרטגיית הרכב הגלובלית של GM. מ-2010 עד 2011 הוא היה מנכ"ל הקבוצה של Tata Motors (שכללה את יגואר ולנד רובר).

מאז 2013 קרל פטר משמש כיועץ מיוחד ליו"ר של Geely Group, וגם ממלא תפקידים במועצות המנהלים של Volvo Cars Group בגותנבורג (שבדיה), Geely Automobile Holdings Ltd. (הונג קונג) וגם CEVT (מרכז ההנדסה של Geely בגותנבורג), ויו"ר חברת הרכב החשמלי של לונדון (לשעבר חברת המוניות של לונדון) עד 2019. בנוסף לחברות במועצת המנהלים של לידרטק, קרל-פיטר הוא עכשיו היו"ר של Chemring Plc, יו"ר ועדת בעלי המניות של Hella KGaA וחבר במועצות המנהלים של IMI Plc, Babcock Plc, The Mobility House AG, Gordon Murray Design Ltd., Kinexon GmbH, Clear Motion Ltd. ו-Envisics Ltd..

"מועצת המנהלים של לידרטק שמחה מאוד לקבל את קרל-פטר פוסטר לצוות של לידרטק", אמר מר מישל ברולה, יו"ר מועצת המנהלים של לידרטק. "קרל-פטר מביא איתו עושר של ניסיון בענף כמנהל בכמה מחברות הרכב הכי גדולות בעולם. הניסיון הנרחב של קרל-פטר בתעשיית הרכב וגם בחברות של טכנולוגיות של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית יהיה נכס עצום ללידרטק", סיכם מר ברולה.

אודות לידרטק

לידרטק היא מובילה בפלטפורמות חישה סביבתית לרכב אוטונומי ומערכות עזר מתקדמות לנהג. לידרטק שהוקמה ב-2007 התפתחה לחברת חישה סביבתית מקצה לקצה מקיפה על ידי שהיא מאפשרת ללקוחות לפתור אתגרי חישה ותפיסה קריטיים לאורך כל שרשרת הערך של מגזרי השוק של הרכב והניידות. באמצעות פלטפורמת היתוך החיישנים והתפיסה שלה LeddarVision™ ופתרון פיתוח הלידארים המשתלם, מדרגי ורב תכליתי שלה ללידארים מצב מוצק ברמת רכב המבוסס על LeddarEngine™, לידרטק מאפשרת למשלבי מערכות רכב רמה 1-2 פתרונות חישה עם מחסנית שלמה לרמות אוטונומיה 1-5. הפלטפורמה הזאת מותקנת באופן פעיל ביישומים של שאטלים, משאיות, אוטובוסים, רכב משלוחים, ערים/ מפעלים חכמים ורובוטקסי אוטונומיים. החברה אחראית לכמה חידושים בפתרונות חישה מרחוק בחזית הקידמה ברכב וניידות, עם יותר מ-95 טכנולוגיות עם פטנטים (שהוענקו או תלויים ועומדים) שמחזקים את היכולות של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית.

למידע נוסף על לידרטק, בקרו בבקשה באתר www.leddartech.com וגם: LinkedIn, Twitter, Facebook, YouTube..

ליצירת קשר:

Daniel Aitken, Vice-President, Global Marketing, Communications, and Product Management, LeddarTech Inc.
Tel.: + 1-418-653-9000 ext. 232
daniel.aitken@leddartech.com

Leddar, LeddarTech, LeddarEngine, LeddarVision, LeddarSP, LeddarCore, VAYADrive, VayaVision, and related logos are trademarks or registered trademarks of LeddarTech Inc. and its subsidiaries. All other brands, product names, and marks are or may be trademarks or registered trademarks used to identify products or services of their respective owners. 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE