אנדרסן גלובל מחזקת את הפלטפורמה הקריבית עם חברת עורכי דין מבליז

 

אנדרסן גלובל מחזקת את הפלטפורמה הקריבית עם חברת עורכי דין מבליז

סן פרנסיסקו, 7 בינואר 2021, (BUSINESS WIRE):

אנדרסן גלובל מוסיפה עומק לנוכחות הקריבית שלה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם Courtenay Coye LLP בבליז.

לחברה שהוקמה ב-2005 יש שלושה מקומות בבליז סיטי, פלסנסיה וסן פדרו. עם התמחות בתכנון מס ונאמנויות, הצוות מספק שירותים משפטיים למגוון רחב של לקוחות מקומיים ובעולם כולל לקוחות פרטיים, חברות ובנקים. בנוסף, החברה עם מלוא השירותים מייעצת ללקוחות בעניינים של ליטיגציה אזרחית, מסחר ותאגידים, נדלן, קניין רוחני וחוזים עם התמקדות בחקלאות, תיירות ובנקאות.

"השקיפות שלנו והמחויבות לאחריות משלימות את המומחיות הענפית שלנו וההבנה של השוק המתפתח כך שאנו יכולים לספק ללקוחות שלנו את הפתרונות הטובים מסוגם", אמר השותף המנהל כריסטופר קוי. "שיתוף הפעולה הזה מאפשר לנו לחזק את היכולות העכשוויות שלנו ולהרחיב את ההגעה שלנו באופן רחב יותר, תוך חיזוק היתרון התחרותי של החברה שלנו בבליז וגם בעולם".

מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן, הוסיף: "עם ההוספה של עוד חברת שיתוף פעולה מאוד איכותית באזור, אנחנו ממשיכים להדגים את המחויבות וההתמקדות שלנו בהגדלת הנוכחות של הארגון שלנו כדי לענות על הצרכים של הלקוחות שלנו באופן יעיל. כריסטופר והצוות שלו מביאים עושר של ידע וניסיון, והם עוד תוספת חשובה לפלטפורמה הקריבית הקיימת שלנו".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-6,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-229 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE