חברת Conagen מתחילה לפתח בצורה מואצת חומרים בני קיימא של ניחוחות של לקטונים מקרוציקליים של מושק

 

 

 

 

חברת Conagen מתחילה לפתח בצורה מואצת חומרים בני קיימא של ניחוחות של לקטונים מקרוציקליים של מושק

תיק המושק כולל ריחות מוכרים וחדשים לגמרי כדי להביא ניחוחות יקרים, חמים ומנחמים למוצרים של ניחוחות משובחים ושל בית, של טיפוח אישי ושל יופי

 

ברדפורד, מסצ‘וסטס, 11 בינואר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Conagen הכריזה היום על התפתחות פורצת דרך בייצור המסחרי של לקטונים מקרוציקליים טבעיים ובני קיימא של מושק מחומריים טבעיים תוך שימוש בטכנולוגיה הקניינית שלה, המרחיבה עוד יותר את התיק הכבר נרחב שלה של גמא-לקטון.

תרכובות של ניחוח מושק משמשות בדרך כלל כמרכיבים בסיסיים בבשמים. המקורות הטבעיים של תרכובות אלו מצויים בהפרשות של בלוטות של בעלי חיים, כדוגמת איילי מושק וכמה צמחים. בריכוזים נמוכים, ניחוחות מושק הם מתפשטים, קטיפתיים, חושניים ומתוקים. אולם, תעשיית הניחוחות באופן כללי התרחקה ממקורות של בעלי חיים, ומקורות צמחיים הם נדירים. כיום, תחליפים כימיים מלאכותיים עם ניחוחות דומים זמינים לשימוש.

Conagen הצליחה לגשר על טכנולוגיית הייצור של גמא-לקטון שלה בעזרת פלטפורמת הליפידים שלה כדי להרחיב את תיק הלקטונים שלה ללקטונים מקרוציקלייים של ניחוח מושק טבעי.

התיק של המושק המקרוציקלי של Conagen, המבוסס על מגוון המבנים בקרב ליפידים טבעיים, מכיל תרכובות שונות המהוות טווח של ריחות מוכרים וחדשים, שרבים מהם מעולם לא היו זמינים באופן מסחרי. מגוון זה של מאפיינים יוצר קשת רחבה יותר של אפשרויות יישום של ניחוחות עבור יצרנים שמשתמשים בלקטונים מקרוציקלייים של מושק במוצרים שלהם.

"ההרחבה של פלטפורמת הלקטונים של Conagen ללקטונים מקרוציקליים עם ניחוחות של מושק, מוסיפה למומנטום שלנו במענה על הביקוש של צרכנים למרכיבים נקיים וטבעיים", אמר ד"ר קייסי ליפמאייר, סגן נשיא לחדשנות ב-Conagen.

"מצאנו דרכים חדשות כדי ליצור סוגים שונים של לקטונים טבעיים. אני נרגש מהסיכויים החדשים שלקטוני המושק שלנו מביאים, לאחר שהם צמחו במהירות מטכנולוגיה של הוכחת היתכנות לייצור מסחרי. צפו לעוד לקטונים רבים חדשניים וטבעיים שיגיעו מהטכנולוגיה שלנו," אמר ד"ר ליפמאייר.

בעשר השנים האחרונות, Conagen פיתחה בהצלחה את אחד התיקים הגדולים ביותר של מוצרי רכיבים עבור לקוחותיה, כולל מרכיבים מבוססי מדע של Blue California.

"פריצת הדרך הטכנולוגית היא מרשימה בפני עצמה, אך באותה מידה גם המהירות שבה Conagen הצליחה להעביר את המושק מרעיון לצמיחה - חמישה חודשים קצרים. זו השותפה שאתה רוצה שתהיה לך בשווקים תחרותיים אלה", אמרה קייטי אוגלסבי, מנהלת מחלקת הטעם והריח ב- Blue California.

 

אודות  Conagen

Conagen הופכת את הבלתי אפשרי לאפשרי. המדענים והמהנדסים שלנו משתמשים בכלי הביולוגיה המלאכותית החדשניים ביותר כדי לפתח מולקולות בנות קיימא על בסיס טבעי המיוצרות באופן ביולוגי למוצרים בעלי האיכות הגבוהה ביותר שקיימים. אנו מתמקדים בייצור ביולוגי של מרכיבים בעלי ערך גבוה לתעשיות המזון, התזונה, הטעמים וניחוחות,  התרופות והחומרים מתחדשים. למידע נוסף, בקרו באתר www.conagen.com.

קבצים מצורפים:


ליצירת קשר:

 

Ana Arakelian
Conagen
+1.781.271.1588 and +1.781.353.9028
ana.arakelian@conagen.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE