אנדרסן גלובל נכנסת לשוודיה עם Unum Tax


אנדרסן גלובל נכנסת לשוודיה עם
Unum Tax

סן פרנסיסקו, 14 בינואר 2021, :(BUSINESS WIRE)

אנדרסן גלובל מתחילה בהתרחבות לשוודיה עם חברת שיתוף פעולה Unum Tax, ומוסיפה רוחב לפלטפורמה האירופית שלה.

Unum Tax שהוקמה ב-2019 מספקת שירותי מס לעסקים, ארגונים וקרנות עם התמקדות עיקרית בחברות בינוניות וגדולות בכל הענפים. בהנהלת השותפה המנהלת לינדה אונדרסק אולופסון, החברה שנמצאת בשטוקהולם מתמחה בייעוץ מס, בדיקת נאותות, תמיכה בעסקאות, מע"מ, מס הכנסה ומבני מס.

"הבסיס של החברה שלנו בנוי על ידי יועצי מס מנוסים שלהוטים לעזור ללקוחות לנווט באקלים המס שמשתנה כל הזמן", אמרה לינדה. "אנחנו מבינים את הצורך בפתרונות חדשניים ויעילים ברמה המקומית והבינ"ל, ואנחנו מקדישים את עצמנו לספק שירותים הטובים מסוגם כדי להבטיח פתרונות מקיפים ומותאמים אישית. אנחנו מצפים לשתף פעולה עם אנדרסן גלובל כי אנו שותפים לחזון משותף של שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר".

"כבר יצרנו קשרי עבודה עם החברה, והניסיון שלהם והכרת השוק שלהם מחזקים את היתרון התחרותי שלנו באזור", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן. "החברה שותפה למחויבות של הארגון שלנו לאי תלות ושקיפות, ונותנת לארגון שלנו עוד אבן בניין חזקה בהמשיכנו ליצור נוכחות איתנה אפילו יותר באירופה".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-6,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-230 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE