אנדרסן גלובל נכנסת למלאווי

 

 

אנדרסן גלובל נכנסת למלאווי

 

סן פרנסיסקו, 19 בינואר 2021, (BUSINESS WIRE):

אנדרסן גלובל יוצרת נוכחות בשוק של מאלאווי עם הסכם לשיתוף פעולה עם Knight & Knight, ומחזקת את הפלטפורמה שלה ביבשת אפריקה ומוסיפה כיסוי נוסף באזור המזרחי.

Knight & Knight שהוקמה ב-2003 היא חברת עורכי דין עם מלוא השירותים שמתמחה בכל ההיבטים של דיני עסקים עם יכולות בבנקאות ופיננסים, ליטיגציה, קניין רוחני, מסחר, נדלן, העסקה, מיזוגים ורכישות וענייני רגולציה. עם שני שותפים ושישה אנשי מקצוע, החברה משרתת אנשים וחברות בכל הגדלים, ומייצגת מספר רב של עסקים ברחבי המדינה וגם ישויות של עסקאות, חברות רב לאומיות, בנקים ומוסדות פיננסיים, מיזמים במגזר הציבורי, רשויות שונות של משרדים, מדינות והממשלה המרכזית, וארגונים לא ממשלתיים.

"בליבה של העסקים שלנו, הפילוסופיה לנו הייתה תמיד להציע שירותים הטובים מסוגם שמיועדים לענות על הצרכים הספציפיים של הלקוחות שלנו", אמר השותף מנהל המשרד ימבני מולמבה. "שיתוף הפעולה שלנו עם אנדרסן גלובל מחזק את המחויבות שלנו להציע ללקוחות שלנו פתרונות מקיפים ויעילים ולחזק עוד את הצמיחה והיכולות שלנו בשוק האפריקני ובעולם".

"Knight & Knight הרחיבו וגיוונו את תחומי העיסוק שלהם בשנים האחרונות, ומיצבו את עצמם בהצלחה כחברה בולטת בשוק", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן. "שיתוף הפעולה עם ימבני והצוות יאפשר לנו לעבוד ביעילות רבה אף יותר באזור עם המומחיות שלהם וערכי האחריות והשקיפות שלנו שמאוד תואמים. זאת עוד יתד חשובה של אסטרטגיית ההתרחבות שלנו באפריקה".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-7,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-231 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE