ג'טקס מרחיבה את הנוכחות שלה בדובאי

 

ג‘טקס מרחיבה את הנוכחות שלה בדובאי

עם הצמיחה הגדולה שצפויה בשוק טיסות המנהלים הגלובלי, ג‘טקס ממשיכה להרחיב את הנוכחות שלה בטרמינל האח"ם המוביל בדובאי, המתקן הייעודי הגדול ביותר מסוגו בעולם

 

דובאי, איחוד האמירויות, 25 בינואר 2021, (GLOBE NEWSWIRE):

 

ג‘טקס JETEX, מובילה גלובלית שזכתה בפרסים בתעופה לבכירים, חתמה על הסכם עם פלקון תעופה לניהול ה-FBO וההנגר שלה בשדה התעופה הבינ"ל אל מקטום, דובאי. זאת אבן דרך משמעותית בתעשיית התעופה הפרטית הגלובלית כי ג‘טקס מפעילה עכשיו את הטרמינל הפרטי הגדול ביותר בעולם מבחינת השטח של טרקלין האח"ם, שמשתרע על יותר מ-32,000 רגל רבוע.

 

טרקלין הנוסעים החדש ישלים את המתקנים הקיימים של ג‘טקס כדי לענות על הביקוש הגדל באזור לטיסות במטוסים פרטיים. בהיותה מותג ה-FBO המוביל בעולם, ג‘טקס תשתמש במומחיות שלה כדי לשפר את הטרקלין כדי להבטיח שכל הנוסעים ייהנו משירות עקבי בסטנדרטים ברמה עולמית שהחברה ידועה בהם. הנוסעים ייהנו מגישה מועדפת למגוון של אקסטרות אלגנטיות חדשות, כולל שטחים ייעודיים למי שרוצה את הפרטיות המירבית, חדרי שינה מפוארים עם שירותים צמודים ומועדון לילדים.

הטרקלין פתוח לכל המפעילים, החברות והאנשים הפרטיים שמגיעים עם מטוסי המנהלים שלהם, והוא הראשון באזור שמאפשר טיסות שכר מהירות ונוחות של מסוקים בין דובאי ואבו דאבי תוך 30 דקות בלבד.

לפי ההסכם החדש, ג‘טקס גם תנהל את ההנגר Code-F Plot של פלקון תעופה. המתקן המתקדם ביותר הוא אחד מהגדולים ביותר במזרח התיכון, והוא מתוכנן ומצויד באופן מושלם כדי לעמוד בביקוש הגדל לשטחי הנגרים למטוסים בדובאי. ההנגר הממוזג נמצא על חלקה של 258,000 מטר רבוע עם משטח למטוסים נוסף של 140,000 רגל רבוע כדי לטפל ולאחסן מטוסים באופן בטוח, בין אם זה חוזה לטווח ארוך או שהייה של לילה אחד.

 "אני שמחה לחתום על הסכם הניהול עם פלקון תעופה שיחזק את המעמד שלנו כפתרון הכל במקום אחד בעולם התעופה הפרטית. הוא יאפשר לנוסעים בינ"ל ליהנות מהשירותים לנוסעים המשופרים בטרמינל האח"ם של ג‘טקס. עם ההנגר הייעודי בדובאי, נוכל גם לספק תמיכה ברמה עולמית לבעלים ומפעילים של מטוסים. זה ציון דרך חשוב בתולדות ג‘טקס, ואנחנו מצפים להודיע על עוד מקומות בעולם בקרוב", אמרה אדל מרדיני, מייסדת ומנכ"לית ג‘טקס.

 עם גידול איתן בטיסות במטוסים פרטיים, ג‘טקס צפויה לקבל אפילו יותר נוסעים מהעולם ב-2021 כשהעיר תארח את התערוכה העולמית.

אודות ג‘טקס:

 

מובילה גלובלית בתעופה לבכירים שזכתה פרסים רבים, ג‘טקס  JETEX מוכרת בזכות הספקת פתרונות תמיכה בנסיעות גמישים הטובים מסוגם ללקוחות בכל העולם. ג‘טקס מספקת FBOs, תדלוק מטוסים, שירותי קרקע ותכנון טיסות יוצאי דופן. החברה מטפלת בבעלים ומפעילים של מטוסי מנהלים בשביל טיסות עסקיות, מסחריות ואישיות. לפרטים נוספעם אודות ג‘טקס, בקרו באתר www.jetex.com ותעקבו אחרינו באינסטגרם, טוויטר, פייסבוק ולינקדאין.

 

קובץ מצורף:

 

למידע נוסף:

 

Oleg Kafarov
Jetex
T: +971 4 212 4900
teamorange@jetex.com

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE