המועצה העסקית ארה"ב - איחוד האמירויות ממנה את ד"ר טומיסלב מיכאליביץ', מנכ"ל ונשיא קליבלנד קליניק, ליו"ר משותף של מועצת המנהלים

 

המועצה העסקית ארה"ב - איחוד האמירויות ממנה את ד"ר טומיסלב מיכאליביץ‘, מנכ"ל ונשיא קליבלנד קליניק, ליו"ר משותף של מועצת המנהלים

 

וושינגטון, 25 בינואר 2021, (BUSINESS WIRE) :

היום המועצה העסקית ארה"ב - איחוד האמירויות מינתה את ד"ר טומיסלב מיכאליביץ‘, המנהל הכללי והנשיא של קליבלנד קליניק, ליו"ר משותף של מועצת המנהלים שלה. ד"ר מיכאליביץ‘ מצטרף להוד מעלתו וואליד אל מוקרב אל מוהיירי, סגן מנכ"ל הקבוצה שלMubadala Investment Company, שמכהן כיו"ר משותף של המועצה העסקית.

בתפקידו הנוכחי כמנכ"ל ונשיא, ד"ר מיכאליביץ‘ מנהל את קליבלנד קליניק בעלת השם העולמי, מערכת בריאות בהיקף של 10 מיליארד דולר שכוללת קמפוס ראשי בקליבלנד, אוהיו, 18 בתי חולים, יותר מ-220 מרפאות חוץ, ומתקנים בפלורידה, נבאדה, טורונטו, אבו דאבי ולונדון.

"אנחנו שמחים שד"ר מיכאליביץ‘ נצטרף למועצה העסקית כיו"ר משותף של מועצת המנהלים", אמר דני סברייט, נשיא המועצה העסקית ארה"ב - איחוד האמירויות. "הניסיון הגלובלי של ד"ר מיכאליביץ‘ יחזק את היכולת של המועצה לשפר את קשרי המסחר והכלכלה הדו צדדיים בין ארה"ב ואיחוד האמירויות, ולתת ערך רב יותר לחברים שלנו".

ד"ר מיכאליביץ‘ שיבח את הקשרים הוותיקים והמועילים של קליבלנד קליניק עם איחוד האמירויות ואמר: "לא יכול להיות לי כבוד רב יותר מאשר לקבל את תפקיד ההנהלה החדש הזה במועצה העסקית, ואני מאמין שהוא סולל את הדרך לעידן חדש של שיתוף פעולה קרוב אפילו יותר עם החברים והשותפים הקרובים שלנו באיחוד האמירויות".

היו"ר המשותף של מועצת המנהלים של המועצה העסקית וסגן מנכ"ל הקבוצה של Mubadala, הוד מעלתו וואליד אל מוקרב אל מוהיירי, בירך על המינוי של ד"ר מיכאליביץ‘ ואמר: "המועצה העסקית מצפה לתרומה המרגשת שד"ר מיכאליביץ‘ יתרום כיו"ר המשותף של מועצת המנהלים, ואני בטוח שהמינוי שלו יחזק את הפעילות של המועצה העסקית לקידום קשרי המסחר הדו צדדיים בין ארה"ב ואיחוד האמירויות".

לקליבלנד קליניק יש שותפות עם איחוד האמירויות מזה זמן רב, וד"ר מיכאליביץ‘ שימש בעבר כיו"ר של קליבלנד קליניק אבו דאבי (CCAD), והיה אחראי ב-2015 על הפתיחה של בית החולים עם 364 מיטות והמרפאה, עם 3,000 מטפלים. האתר שבחזית הקידמה משנה את מתן שירותי הבריאות באזור. בניהולו, CCAD הרחיבה את יכולות הטיפול שלה, יצרה קשרים במגזר הפרטי והציבורי וביססה את המוניטין הגדל שלה במצוינות קלינית, מחקר ולימוד. בהנהלתו, המענה של קליבלנד קליניק למגיפת קוביד-19 היא למופת, והיא הצילה חיים בארצות הברית ובאיחוד האמירויות.

כיו"ר משותף של המועצה העסקית, ד"ר מיכאליביץ‘ ימלא תפקיד חשוב כשהמועצה העסקית מתמקדת במגזר הבריאות. בשנים האחרונות קידום שותפויות בתחום האנכי של הבריאות הפך לנדבך מרכזי של המשימה של המועצה העסקית. המגמה הזאת רק תאיץ כתוצאה של מגיפת קוביד-19. ארה"ב ואיחוד האמירויות יהיו שותפות חשובות ב-2021 במתן גישה לחיסון נגד קוביד-19 ברחבי המזרח התיכון, אפריקה ודרום אסיה.

המועצה העסקית ארה"ב - איחוד האמירויות היא הארגון עסקי הראשון במעלה וייעודו קידום קשרים מסחריים דו צדדיים. על ידי שימוש  ברשת הנרחבת שלה בארה"ב ובאזור, המועצה העסקית ארה"ב - איחוד האמירויות מספקת גישה ללא מקבילים למקבלי החלטות בכירים בעסקים ובמימשל מתוך מטרה להעמיק את המסחר וההשקעות הדו צדדיים. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.usuaebusiness.org או התקשרו עם גב‘ מרי זקרלו בכתובת mzuccarello@usuaebusiness.org.

אנשי קשר

קשרי מדיה:
Mary Zuccarello
+1 (314) 239 8233
mzuccarello@usuaebusiness.org

 

מקור:  U.S.-U.A.E. Business Council

 

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE